reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

pycia moja mała też by ciągle wisiała na cycku. co najgorsze nie spi wgl w dzien :( nie mam jak zjesc nawet.. tylko karmie i nic wiecej
dziewczyny a dokarmia ktoras malenstwo sztucznym?
 
reklama
U mnie już trochę lepiej z tym karmieniem mała przynajmniej w dzień trochę śpi ale i tak jak nie śpi tm wisi na cycku. Mała dziennie tyje ok 19 gram a norma to ok 25 gram ale wróciła juz do wagi wyjściowej i ma już 3340 czyli nie mamy się martwić.
 
Ja mam mało pokarmu jak mi się uda z obu piersi 30 odciągnąć to sukces, ciągam te cycki jak śpi żeby uzbierać mu na porcję no to teraz 50ml sie udało z czego 40 ml zjadł, już troszke lepiej mi sie karmi nadal boli ale chyba hartujemy się tylko nie wiem czy to cycki czy psychika mocniejsza ale walczymy o ten pokarm. Przybrał ale niewiele w sumie nie miał kiedy skoro od wczoraj mam w ogóle pokarm bo wcześniej nic a nic. No i nareszcie zrobił mi kupki dzisiaj, już trzecia jest w drodze i to nie smółkowa tylko taka z pokarmu, ulgę odczulłam bo to znaczy że je i wszystko działa jak należy :) Piersi w stanie opłakanym niestety.
 
Kaha nakladki ma m z canpola. Mam mi kupila pierwsze z brzegu. I nie sa tak twarde jak smoczek, wiec zeby z cyca przez nie lecialo musi bobas popracowac troche.
A zeby bylo fajniej. Blanka nie lubi butelek. Za szybko dla niej z niej leci.

Smoczka dajemy. Inaczej wisiala by na cycku calą dobe. nie zeby jesc. Zeby pociumkac troche.
 
Dziewczyny moj Krzys pieknie ciąga i cały czas chce siedziec na cycu. W nocy pięknie spi i dwa razy wstaje. Ale punkt 6 pobudka i do 20 siedzi na cycku z przerwa 3 h na drzemke. Wtedy juz brakuje mi mleka. I maly sie denerwuje. Ale kup robi tyle ze nie mogę nawet go przewinac bo wszystko jest zakupsztulone. Moim zdaniem za duzo moj maly je. Brzuch az mu sie wylewa. A jak waszych pociech pepuszki? U Nas juz trzeci tydzien twardo siedzi ;/ jest czerwony i zaczynam sie przejmowac :(
 
Paulus u mnie dalej pepek jest ale my dzisiaj dopiero pierwszy tydzien.

Koktunek jak dlugo po.cesarce nie mozna cwiczyc,wspolzyc ito? Tak samo jak po sn obowiazuje nas 6tyg?
Jak jest z noszeniem ciezszych rzeczy??
 
hejka
u nas mały sajgon... cycki mnie bolą, tyłek jeszcze też. Mała rządzi jak chce nami :) Młody za to histerie odstawia - kocha siostrę ale żąda uwagi wielkiej i o wszystko płacze - wczoraj stwierdził że skoro my mamy Matylde to on chce pieska... lol
Położna była już dwa razy. Pępuszek odpadł w piatek ale jeszcze krewka podchodzi, pierwsze kąpiele za nami a niedługo pierwszy spacer.
:)
 
reklama
U nas pępuszek odpadł w 18 dobie. :-) Chyba zaczynam się w końcu przyzwyczajać do tej całej sytuacji. Nie chodzę już jak zombie ! :-D Mały przespał mi prawie 5 godzin w nocy !!!!!! Cuuudownie się czuje hehe. Po ostatniej wizycie kontrolnej +200g na wadze. Ja już wróciłam do wagi sprzed ciąży - myślałam, że będzie gorzej. :tak: Zabieram się za lepienie pierogów ruskich - trzymajcie się ! :rofl2:
 
Do góry