reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Gratulacje kolejnym rozpakowanym! :)

S jak Sara, gratulacje :) Co do spedzania czasu, to my chwytamy wolne chwile, ale przez to ze kiepsko sie czuje to glownie kanapa i dobry film. Weekend wyjazdowo.
)

ananka Gdzie jeździcie na weekendowe wypady? :) Ja teraz przy dwójce dzieciaczków ledwo daję radę. Zuzia cały czas chce jeść. Karmię ją co godzinę-dwie. do tego Jaś jest zazdrosny o siostrzyczkę i ciężko znosi moje zmniejszone zainteresowanie nim.
 
reklama
Dzisiaj wychodzimy do domku,a co do porodu to jeżeli ktoś ma możliwość rodzic z opłacana położna to nie ma co się zastanawiać, urodziłam w 9 godz gdzie tak na prawdę z rozwarciem 3 cm mogli mnie odeslac do domu i wzięli na oddział.rodziłam w tak dziwnej pozycji bym nie pomyślała wcześniej ze tak można a jednak.
żółtaczka spadła do normy. Malutka ładnie przybiera na wadze teraz ma 3250. Moje zdrowie po poródzie hmm aż dziwnie bo nic nie boli tylko piersi mala jest taka łakoma wczoraj of północy do 4 rano była na cycu z przerwami na kupę przez noc zużylam 10 pampersów :D ostatnie naświetlanie i oddaje te urządzenie. tmp_16579-2015-09-21 20.21.45558911861.jpg
 

Załączniki

  • tmp_16579-2015-09-21 20.21.45558911861.jpg
    tmp_16579-2015-09-21 20.21.45558911861.jpg
    12,3 KB · Wyświetleń: 47
Ostatnia edycja:
Ewka, podobno glowka duza... .

Mloda i piekna, gratulacje :) slicznosci :)

Sara, skorzystalismy z braku porodu na horyzoncie i odwiedzilismy rodzicow. Nastepnym razem juz na pewno w trojke, ale kiedy to nie wiadomo....
Jas na pewno sie przyzwyczai :) poczatki zawsze ciezkie :)

Pycia, malutka do schrupania :)
 
Dziewczyny słodkie Bobasy już macie:)

Kaha sama nie wiem jutro o 8 mam szpital może coś tam się rozlezie i może masaż wystarczy. A jak nie to chyba dam wywoływać bo się strasznie boję że Kai jeszcze urośnie no a poród dla tak dużego dziecka jest też bardziej męczący, Córką urodziła się sina przy pomocy proznociagu,no i teraz chciałabym tego uniknąć, choć nie wiem czy te kilka dni ma znaczenie,jutro pogadam z nimi i zobacze.A Ty co zrobisz w dzień terminu jak nic nie ruszy,będziecie wywoływać?

No i dziewczyny dzisiaj wspaniała noc za nami bez płaczu i kopania,czyli musiałam się poprostu pozalic i jest lepiej,mam nadzieję że na dłużej.

Pozdrawiam
 
U mnie nadal cisza, brzuszek mnie trochę boli i ciągnie chyba na spacer się przejdę może to pomoże 24ego kończę 30lat, piękna okazja aby synek się pojawił moj najbardziej pierworodny
 
reklama
Doris dobrze że nocka u Ciebie lepsza :):) pogadaj z nimi może cos poradzą, mam nadzieję że coś się u Ciebie w środku podzieje:)

ja dzwoniłam do położnej. powiedziała że do nast czwartku mam sobie siedzieć w domu skoro się nic nie dzieje ale żebym obserwowała ruchy małego bo to najważniejsze. Więc jak coś dopiero za 9dni szpital. Chyba że się coś samo podzieje. :)

1982Natalia2 no to byś miała piękny prezent na urodziny :):) nie brzuch tak konkretnie boli tydzień ale nic nie pomaga.. co prawda nie próbowałam seksu ale na to nie mam ochoty nie będę się zmuszać :D
 
Do góry