reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
A my czekamy na pokarm[emoji3] wczoraj sie mała urodziła dzis cos próbowałyśmy ale cyce puste i mała najedzona wodami płodowymi. Grzeczna spi albo sie patrzy. Ja po dużym nieporozumieniu w koncu wstalam po cc i próbuje jechać na tabletkach przeciwbólowych. Gorąco mi jak cholera pocę sie jak świnia .
 
Doris- ja bym pewnie się zgodziła na wywołanie, jeśli minie już tydzień od wyznaczonego terminu. Bo później, to już coraz mniej bezpiecznie.

Pycia- śliczności :) ja też tak miałam teraz, że nic prócz cyców nie bolało, no tylko brzuch przez 4 dni, skurcze jak porodowe, ale później przeszło i zero dolegliwości :D aż dziwnie, bo przy pierwszym porodzie byłam nacinana i taki dyskomfort przez cały połóg jednak był
 
a ja po wizycie...
obecnie 39+2
Rozwarcie na opuszek.. super. nie zapowiada się na terminowy poród.
Jeżeli do niedzieli (czyli do terminu) nie urodze to mój lekarz bierze mnie do siebie na oddzial do innego miasta (100km)
Żeby mieć mnie pod opieka, obserwacja i w razie czego wywolac porod...
No zobaczymy..
Coraz bardziej się stresuje, w dodatku nie spodziewałam się takiego obrotu sytuacji...
Trzymam kciuki za pozolstale mamusie w dwupaku!

Pozdrawiam
 
Mnie tez wszystko na.dole boli:-( bole okresowe mecza strasznie i nic kompletnie...

Ewka moj m uwaza ze skoro ze lekarz sie kazal zglosic to powinnismy jechac na ip:-\ zadzwonie jutro do tego szpitala i zapytam jakie maja zwyczaje. Zobaczymy co powiedza. Nie chce tam lezec i czekac. Chce jechac i rodzic ... zlazilam dzisiaj centrum miasta,schody,wysprzatalam mieszkanie i jedno wielkie NIC
 
:) hej. rzadko tu bywam, ale same rozumiecie... ogarnąc ta moją trojce to mozna zwariowac. Kazde dziecie czegoś chce w tym samym momencie.. i tylko i wylącznie ode mnie. Blanka to rozumiem... cyca nikt inny nie da, ale chlopcy tez jakby ojca stracili.. kanapka od taty nie jadalna... a wogole to najpierw musze dobrze ochrzanic zeby zakomunikowali tacie ze ją chca a nie tylko mamie. No ale przywyknąc powinnam ;)

Blanka cudo.... moglabym ją podziwiac, calowac, przytulac.. nosic i calowac i przytulac i podziwiac i nosic... ale czasami musze zjesc i kawe wypić ;)
Obie czujemy sie wysmienicie, ja juz w czwartek smigalam jak nakrecona. Bez naciecia ją rodzilam, bez znieczulenia bo nie bylo kiedy ;) porod bardzo szybki, ale najbardziej bolesny. Mimo to chyba lepiej niecale 3 h sie "pomeczyc " niz 15 h ;)

ide dalej podziwiac swoją panieneczke :)
 
trzymam kciuki za szybkie porody razem z moim miesięcznym smykiem :)

Kaha dziękuje czuje się lepiej dużo, blizna boli ale po pierwszym CC nigdy nie przestała boleć więc pewnie taka moja uroda :) brzuch czasem pobolewa ale byłam na kotroli i ma jeszcze prawo boleć. Karmimy się piersią mały dużo przybiera na wadze :) starszak zakochany w bracie ciągle go całuje, śpierwa mu kołysanki, pomaga w kąpieli :)
 
reklama
Mecza mnie skurcze od 4..co 10,7 i 6 minut. Oczy wyjda z orbit:-( krzyz mi odpadnie... o 10 zadzwonie do poloznej...meza wyslalam do pracy jak cos to wroci... po kapieli byly co 10 minut, teraz co 6, a od 10 minut przerwa...
 
Do góry