reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

u nie dziś skurcze są mocniejsze i taka jakaś napięta jestem... nie chce mi się obiadu gotować więc pizza będzie z zamrażarki.
Popołudniu jak chłopaki zjadą do domu pojedziemy na działkę - tam sobie pokuśtykam w kółeczko.
W nocy nie spałam bo jakoś nie mogłam, a najlepiej śpi mi się nad ranem tak do 11-12 więc tak śpię.
Klaudixxon no żeby takie libido zostało to by było fajnie :)
Fakt za dużo jako wieloryb człowiek się nie popisze, ale pewnie by wystarczyło żeby zainteresowanie M jakiekolwiek wykazał...

Kłuje mnie w prawym boku, nie wiem co to.
 
reklama
malina super gratuluję !! :):)


jest nas coraz mniej... a po 20 to mało kto został z terminem...
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję:) tyle mam energii że mogłabym maraton jeszcze biec. Sprawnie poszło od 11 do 16.10. Ten 7 centymetr wcale'nie był taki straszny:) a do 10 to chwila moment:) Wody odeszły mi 14:30 i potem to już poszło.trzymam kciuki za dziewczyny w dwupaku będzie dobrze
Pamiętajcie dobry oddech to połowa sukcesu. Trzymam kciuki za Was. pozdrawiam.
Ps mały to ssak wisiał by na cycu
 
Ale śliczna masz córcie a jakie oczka duże, zazdroszczę ze juz w domku ja też w domu ale w dwupaku.


UOTE=maggie2205;11906629]Tren, Malina gratuluję jak kogoś pominęłam to także rozpakowanym mamusiom gratki !!!
My od wczoraj w domku, dzisiaj już mam nawał mała ssie ładnie więc cycamy
 
Dziekuje. Blanka urodzila sie dzis o 13.40,3310 g i 54 cm dlugosci.
Porod szybki ale bolesny.w ciagu 10 min. Z 3 cm rozwarcia zrobilo sie 10. Kolejne mi i po wszystkim.


Malina gratuluje.

Paulus rodzilam na Warszawskiej.
 
reklama
Do góry