reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
zazdroszczę mamuśkom co już bobaski tulą :)
dowiedziałam się dziś że moja koleżanka w ciąży...postanowiła w końcu się przyznać bo to już 7 miesiąc, a mi szczęka opadła na samą podłogę bo w życiu bym nie powiedziała - może przez wakacje ze 3 kg przytyła na oko ale że ciąża i to taka wysoka... ja takie postępy w wadze i brzuchu t w 3 miesiącu miałam... otrząsnąć się nie mogę z szoku jaką to niektórzy fizjonomię mają.

Kiedy jakaś burza? może w końcu się skurcze zdecydują na jakieś konkrety a nie takie pitu pitu... Prócz odwiedzin próbowałam dziś kolejne półśpiochy wymodzić, ale krzywe wyszły i nie wiem czy ich nie wywale. Trochę posprzątałam i na szczęście zaczęły mi przechodzić zakwasy po ostatnich spacerach. Nie mogę M namówić na masażyk bo się boi że nam krzywdę zrobi. Nie docierają argumenty, że to mogłoby pomóc. Przez te jego uniki mam też stresa, że jednak taki wieloryb to żadna radocha, ale cóż człowiek sobie czasem różne bzdety wkręca. Potem w połogu też posucha będzie. Poprzednio strasznie długo mi się tam wszystko goiło - aż dwa miesiące. Potem radar cycki - jak tylko się coś zaczynałó mleko zaczynało nachodzić i młody się budził momentalnie - idealna antykoncepcja. Będzie "wesoło" :wściekła/y:

Tak się pożaliłam, bo komu jak nie Wam? Mamie w rękaw w tej sprawie płakać nie będę.
 
Pycia u mnie to samo z dnia na dzien twarz mi wysypało, tłusta cera jak cholera a tak długo miałam spokój [emoji24] młoda i piękna żeby mi sie tak seksu chciało jak teraz potem to bym była szczęśliwa [emoji3] mogłabym codziennie ale moj tez sie boi. Dwa wyglądam jak wieloryb wiec zmuszać chłopa nie bede[emoji16]
 
Dziewczyny, to ja jadę zaraz na CC, Trzymajcie kciuki! Ciekawe jak tam gosiamat, bo chyba miała mieć w poniedziałek.
Klaudixxon, ja to zauważyłam od 3 tygodni że znowu zaczęły mi się przetłuszczać włosy i ściemniały znowu - a były takie piękne całą ciążę :-D.
 
Mamuśka powodzenia[emoji1]
U mnie kiepsko z czasem. Ale dzis w nocy Basia załapała ze w nocy trzeba jeść a potem spać. W końcu jestem przytomna[emoji1][emoji1][emoji1]
 
Witam. powoli zbieram się do szpitala. od północy skurcze co 8 minu plus ból pleców i czop dalej szedl. Rano prysznic i dalej jest i to nawet co 5 czy 6 minut. więc powoli się zbieram. zobaczymy co tam od środka
 
Malina Mamuśka kciukasy, no i znowu przegapiłem kolejke;)

U nas jutro termin i dalej nic,a ja całą ciążę się bałam że wcześniej urodze bo po pierwszym porodzie miałam problemy z mięśniami dna miednicy a tu trzyma wszystko jak ze stali.

Dzejka ja dlatego mówię Coreczce że Braciszek będzie mały i będzie tylko jadł robił kupke i spał, i jak ktoś mówi do niej -o będziesz miała się z kim bawić-ona mówi od razu nieee on będzie za mały na zabawe. Na razie jest ok.zobaczymy jak się urodzi co się będzie działo.

Ewa jakie 10 dni juuuutro rodzimy,choć dziś też moge:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Naskrobalam posta i go wcielo :/

Malina i Mamuska, trzymam kciuki ;)

Ivon, super ze Basia zalapala i ze udalo Ci sie pospac :)

Ewka, jakos sie turlam. Boli spojenie jak cholera, mimo nakazu lezenia to spaceruje po mieszkaniu w kolko zeby moze te 2mm ruszyc.... Jak chlopaki? Wyzdrowieli?

Mloda, u nas by sie chcialo, a nijak sie nie da.... Za bardzo obolala jestem. Ale tez mialam "wielorybi kryzys"....

Termin w sobote, nic nie wskazuje na to, ze mialaby, sie rozpakowac. Telefony sie urywaja, wszyscy pytaja czy to juz. Jedna kolezanka to mi nawet gratulowala bo u nich we wsi plotka chodzi ze juz urodzilam....
 
Do góry