reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
No do mnie wpadła koleżanka z wizytą fajnie bo się nie nudziłam, poszłyśmy na dwór na ławeczkę w cieniu, gorąc jest ale fajnie posiedzieć na dworze. Potem szybko tylko krokiety w panierkę i na patelnie żeby obiad był. a teraz się chyba na trochę położę, coś czuję że delikatnie brzusio boli.
A i miałam ciekawą sytuację w sklepie... poszłyśmy razem na zakupy z ta moją koleżanką wzięłam tam chleb, serki itp. i wzięłam sobie jedną warkę radler tą 0%.. to jedyne piwo gdzie z tyłu na etykiecie jest napisane że 0% obj. alkoholu... i baba przy kasie : Pani wolno piwo?
no zatkało mnie , co to babe obchodzi co robię i co piję chyba mamy wolny kraj i to mój brzuch


ananka to nie wiem co Ci poradzić na tego grzybka. :( ja miałam ale po antybiotyku mi przeszło i nie wrócił..

milusia jak tam Twoje plany? wysprzątałaś co chciałaś?
co do tel też codziennie są tel. mnie wkurzają już pytania" jak się czujesz?" "siedź w domu bo już końcówka i nie wolno Ci się forsować" białej gorączki dostaje!!

jolka daj znać czy Ci sie udalo dotrzeć do tej dentystki i co na ktg..

paulus widocznie fałszywy alarm :):) musisz czekać :):)

engacka
współczuje chyba bym go udusiła:D
 
Egnacka ale się uśmiałam. Może nie powinnam bo się namęczyłaś a on wylał ale tak mnie to rozbawiło, że padam.

Kaha91 no nieźle z tą kasjerka. Nic jej do tego. A nawet gdyby było alkoholowe to może dla męża brałaś. Masakra
 
Luzik, teraz już też się śmieję, ale w pierwszej chwili chciałam uderzać glową o ścianę, tylko nie wiedzialam czy moją, czy jego :D pojechał właśnie skruszony do marketu po coś na obiad, bo w lodówce pustki. Ciekawe czy wróci z kwiatami :D

Kaha też mnie to wkurza, taka wścibskość. Mam tak samo jak z mężem jedziemy na zakupy, Nadia w wózku sklepowym, ja w ciąży, a mąż wybiera sobie piwo na alkoholowym, a ja stoję z boku i doradzam np. Też patrzą niektórzy spod byka, jakbym to ja miała się uchlać tym piwem w domu z moim i jeszcze zostawić dziecko bez opieki :D no ale co zrobisz. Ale za to zrobiłaś mi smaka na takie piwo bezalkoholowe, dzwonie do męża niech kupuje :D
 
Ostatnia edycja:
Hahahahahaha engacka leze i kwicze... swego bym chyba utopila w tym zlewie. :D

Kaha u nas tez oczy wywalają jak ciezarna kupuje piwo, wodke ale jak stoi pindzia lat 16-18 z wielkim brzuchem... z fajem w mordzie i pod reke trzyma nawalonego boya to nikt tego nie widzi. Potem tylko są komentarze ze opieka powinna im dziecko zabrac. Ale zeby np jako pracownik sklepu.. wyszla jedna z drugą opier..lila dziunie, boja za kolnierz i ze schodów... no tego to nie zrobią.. bo nie wypada. Bo nie ich sprawa. Jak potem ta sama dziunia trzesie wozkiem bo dzieciak placze.. a stoją pod tym je..nym sklepem juz 4 godzine.. ona spalila juz 3 paczke fajek.. dzieciak 2 miesiace temu jeszcze byl w brzuchu... to ***** pewnie glodny.. wtedy tez zadna nie zareaguje.. bo nie jej sprawa. Widzą jak czasami ciezarna ***** piwo 0% kupuje..wtedy wielce zbulwersowana jest.
 
Jakoś dziwnie się czuje straszne mnie telepie w klatce piersiowej, mała tez jest spokojna mierzyłam ciśnienie i nie jest jakoś bardzo niskie 100/70. Może godzina 0 się zbliża?
 
engacka to masakra jakaś [emoji6] współczuje, załamka total

kaha No słyszałam, że ekspedientki lubią się tak dziwić, No ale nawet gdybys kupowała normalne to nie musi być dla Ciebie, a nawet jeśli dla Ciebie to nie jej sprawa :/
 
ja tylko na moment- udało mi się dotrzeć! Przyjęła mnie bez problemu, zmieniła lekarstwo i jakby bolało, to mam wpaść jutro. Chwała Bogu, że m wrócił wcześniej z pracy, bo bym umierała nadal
 
engacka - kurcze nie mogę się smiąć bo szwy ciągną ale nie moge wytrzymać :-):-):-):-):-):-):-) padam
kaha dzięki, że pytasz czuje się średnio ale staram się nie narzekać i działać. M mi dużo pomaga wziął L4 na opieke nad żonką :-)
 
reklama
pycia może może :) mam nadzieję że jutro samopoczucie będziesz miała lepsze:)

ewka gratuluję wizytki:) no to powoli u Ciebie się coś rozkręca.

jolka na to świetnie że się udało dotrzeć mam nadzieję że Cię już nie będzie boleć.

kołtunek mam nadzieję że szybko dojdziesz do siebie!! fajnie że się udało wziąć mu l4 :) a tacierzyński będzie brał?
 
Do góry