reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Dobrze pamiętacie, problem z przyjęciem okropny :( o ile się nie rozpakuje do jutra, to może mi się uda podjechać do tej dentystki, co mnie ostatnio przyjęła, tylko o 10 mam ktg, a o 17 gina. Mama wzięła mi małego na pole, może mi się uda zdrzemnąć chociaż chwilę. Ząb nadal nawala, na bank będzie kanałówka, ale to muszę poczekać do połogu, miałam wziąć znów paracetamol, ale coś znów brzuch zaczyna się odzywać, znów lekkie rozwolnienie i ból delikatny, jak na @.
Paulus- bierz kąpiel i zobaczysz, czy się rozkręci. Ja w nocy taką akcję miałam, ponad 2h mnie trzymało i już miałam jechać do szpitala, bo to drugi poród, więc wiem, jak to boli, a koniec końców uspokoiło się. trzymam kciuki za Was :*
 
Jak siedze skurcze sa bardziej bolesne. Jak chodze az tak nie dokuczaja. Ale zauwazylam ze sa nieregularne. Ale brzuch to okropnie mi boli czuje ze spuchla mi pochwa a malenstwo okropnie uciska pęcherz. Termin mam na. 8 wrzesnia ale chcialabym miec to za soba ;)
 
Kaha, wyprobowalam juz kilka specyfikow i kazdy dzialal na krotko. Od poczatku ciazy mialam juz 5 antybiotykow, do tego lactovaginal, gynomed, jakies zele i inne paskudztwa i nic. Ostatni antybiotyk skonczylam we wtorek, pojutrze wizyta i pewnie znowu antybiotyk dowali. A tak sie staram, wszystko robie zeby nie wracalo i dupa :/

Milusia, do mnie mama codziennie dzwoni i pyta czy juz rodze. Jak sie dowie ze nie, to stwierdza ze w sumie nic nie chciala, tylko o to zapytac i sie rozlacza. Denerwujace jak cholera. Jak zaczne rodzic to jej nic nie powiem. Dowie sie po fakcie :b

Rajciu, nie dosc ze zasmarkana jestem to zaczely mnie bolec biodra i mam podgoraczkowy.... Masakra jakas. A musze ogarnac podlogi i zrobic pranie. I poprasowac Jasiowe tetry, bo czekaja juz nie wiem ile czasu a sie zebrac nie moge do tego.... Dobrze ze P wczoraj sporo w domu ogarnal, takze wiecej juz nic robic nie musze.
 
Milusia też dzisiaj biorę się za kuchnie, tak samo mam, a szafkę z pojemnikami to się boję otworzyć bo może wszystko wypaść na głowę. Ale tak to jest jak S. wrzuca te pudełka byle jak, ja sobie mogę ukladać a on się nigdy nie nauczy, że pudełko w pudełko trzeba wsadzić :D Faceci. Do nas też teściowa wydzwania, na skype wczoraj 5 nieodebranych połączeń, albo do męża bo do mnie chyba się boi hehe. Swojej rodziny nie mam, więc tutaj nikt nie dopytuje :) zresztą teściowa moja to raczej z grzeczności zapyta jak się czuje, a jak mój jej się rozgada (a za kazdym razem proszę żeby zakończył temat na tym że wszystko ok) to ona zmienia temat, więc raczej średnio ją to interere. Chociaż ostatnio mnie zdziwiła, bo powiedziałam jej że chciałabym probować rodzić sn, to zadzwoniła po kilku dniach po tym newsie z informacjami że to niebezpieczne może być itp, no ale już po fakcie bo zdrcydowalam się na tą drugą cesarkę. W polsce probowalabym sn, ale tu się boję.
Zdrówka dla dzieciaczków! Moją Nadię też coś łapie, mam nadzieję że się nie pozarażamy i wykuruje się do tego 10tego.

Paulus - trzymam kciuki za rozwój akcji! :)

Mnie też te cholerne skurcze dzień w dzień rano i wieczorem męczą, straszaki, bo regularne i nasilajace się, ale przechodzą po 2-3 godzinach. Jak mi się zacznie akcja porodowa przed cesarką to boję się że dojadę za późno :
 
hej dziewczyny widzę że żadna nie chce się rozpakować jeszcze w sierpniu ;-)
Ja dzisiaj popołudniu mam wizytkę u lekarza jestem ciekawa co mi powie, trzymajcie kciuki
W nocy męczyły mnie skurcze ale do rana przeszły takie nieregularne

Milusia a już myślałam że będziesz na porodówce, jednak te nasze dzieciaczki uparte

Kurcze ja tez kaszle i juz sama nie wiem czy to alergia czy cos innego ale pewnie z tych upałów to raczej alergia bedzie ...

Pauluss Ty też widzę fałszywy alarm
 
Od rana sprzątałam kuchnie, ostatkami sił ugotowalam rosół, specjalnie wcześniej gotowałam żeby długo dochodził i wyszedł dobry. No i zaczęłam zdychać na krzyż. Mąż wstał, odkurzył, ja zaczęłam gotować makaron na rosòł, a ten wziął garnek z rosołem i go wylał do zlewu....... ręce i cycki mi opadły, on skapnął się co zrobił i zaczął się tłumaczyć "ale ja myślałem, że to woda z bobu, bo wczoraj w tym garnku gotowalismy". WODA Z BOBU.
dziewczyny, trzymajcie mnie.
 
reklama
Milusia nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym być już po :D te kilka dni do terminu wydają się już być wiecznoscia :D bardziej już gotowa nie będę :p
Engacka buahaha aż mi się humor poprawił :D Pozdrow męża musi być bezbłędny :p
 
Do góry