reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Paulus serio sprobuj oklad chlodzący. Hemoroidy, tak jak zwykl;e zylaki bolą jak jest cieplo , a im cieplej tym mocniej bolą. Wrzeszcz z bolu, rycz.. gryz i co tam jeszcze.. naet kostki lodu, czy jakiegoś gnata z zamrazarki w szmatke i przyloz. Ulge przyniesie. Wiem co mowie, wypraktykowane na sobie.
 
reklama
Klaudixxon moje spanie identycznie wyglada, ale na szczescie mój się na mnie nie denerwuje [emoji6]
Ja dzis jakiś kiepski dzień miałam, nawet się popłakałam nie wiedzieć czemu, jakiś taki dół ogólny :/
Nie chce mi się w tej wawie siedzieć, ale strach się ruszać, bo jak na złość się zacznie akurat na wyjezdzie :/
 
Witam się wieczorową porą ;-)
A więc, wczoraj jednak udało mi się zrealizować wszystko, co miałam w planach. Co prawda z "pomocą" małego, czyt. np. wylewanie wody po każdym zamoczeniu gąbki, bo brudna :-p, ale się udało. Zostało mi tylko wyprasować resztę ubranek i przesiedlić małego z komody do szafy, bo dla brata miejsca nie będzie ;-) Dzisiaj jestem cała opuchnięta i pełno twardnień miałam, ale od rana sam stres....W ciągu sekundy, więcej nie było, mały ściągnął na siebie świeżo zalaną kawę. Ile się oboje oryczeliśmy, to nasze. Miałam straszne wyrzuty sumienia, że go nie dopilnowałam. Teraz śpi z opatrunkiem, na szczęście nie wylał na buzię, tylko klatkę piersiową i brzuszek, po lewej stronie, nawet nie jest tak źle, obawiałam się gorszej rany i pęcherzy. Ale nadal, jak sobie przypomnę ten jego krzyk, to mi łzy do oczu nachodzą :no:
Pauluss- próbuj sposobami TRen, ja po porodzie miałam czopki posterisan, pomogły bardzo, ale nie wiem czy w ciąży można
Przepraszam, że nie odniose się dzisiaj do reszty postów, ale już padam całkowicie. Dobranoc.
 
Paulus pociesze Cię że na angielskich stronach opisują, ze najgorszy bol hemoroida jest przez 5 dni- poźniej będzie lepiej. Wytrzymaj jeszcze troszkę. Ja tez miałam dużego - wiem ze ból okropny.
 
Ja już na nowym miejscu samo pakowanie rzeczy do worka mnie umordowalo. Ale cały mój pokój przeniesiony jutro chłopaki biorą sie za resztę. Żal mi ich było bo ja to pakowałem worki potem leżałam z 20 min a oni zasuwali mokrzy cali. Ale powoli do przodu [emoji3]
 
Klaudixxon.idzie ci sprawnie ta przeprowadzka:-)

Olasec wspolczuje ci tych boli... wszystko masz gotowe w razie porodu??

Znowu mnie obudzil moj zwierz... :/ zjada wiecej warzyw i owocow dziennie ode mnie i jeszcze mnie budzi
 
reklama
Hej dziewczyny z rana. Wszystkie sposoby wypróbowalam wczoraj nawet wysmarowalam sie miodem co bylo dla mnie obrzydliwe ale cos aby bol minal mozna zrobic naprawde wszystko. Powiem Wam szczerze ze najbardziej pomógł miód hemoroid wydaje sie miekszy i chociaz moge chodzic bez placzu. Za 2 h bede miala masc i bede sie smarowala. Dziekuje dziewczyny za wsparcie ,*

Olasec ja nie mam zadnych boli okresowych ale cos za cos za to tylek mi rozsadza..

OtoKilka ja od poniedziałku placze ile sie da. Praktycznie mogłabym w ogole nie przestawac.

Jolka6621 nie martw sie nie da sie zawsze dziecka upilnowac to jest moment chwila i moze cos sie wydarzyc ale bedzie dobrze ;)

Joasik01 mi wylazl homoroid w poniedzialek ale byl maly we wtorek juz ledwo chodziłam. To jak to sie sprawdzi to jutro bedzie mniej boleć ;)

Klaudixxon dobrze Wam idzie z ta przeprowadzka ;)


Dziewczyny moge oglosic ze oficjalnie wczoraj u mnie generalny remont zostal zakończony ;) juz jest pieknie posprzatane i nawet dywany i firanki wisza. Po trzech miesiącach w końcu sie udalo; ))) i pewnie z tego wysilku sprzatania wyszedl mi ten hemoroid ale coz. Teraz zostalo spakowac mi torbe do szpitala i poukladac ciuszki Krzysiowi ;))

Zycze milego dnia dziewczyny ;)
 
Do góry