reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Joasik jezusie kochany.. az mnie doopa zabolala .

Dobrze ze moj mi nie wlazi, bo przy tym moim wisielczym humorze to bym go sobie chyba wydrapala.

czuje sie jak wieloryb. wszystko mi ciezko, zgiąc sie ciezko, wstac z lozka ciezko, wysiąsc z auta ciezko.. czasami nawet ziewnąc mi ciezko.

ide zaraz spac...
 
reklama
Joasik01 - ałaa... ale się biedulko nacierpiałaś ... mi lekarz powiedział że teraz nie ma się co takimi rzeczami przejmować i że najczęściej po ciąży hemoroidy samoistnie znikają ;) my to się nacierpimy ;)

ja osobiście już jestem zmęczona nawet moim narzekaniem :D byle do przodu ;)
 
Cześć Wszystkim....pisze z telefonu wiec nie odp każdej z osobna.
Kochane współczuję Wam tych cukrzyc ... życzę powodzenia w zmianie diety. Dacie rade dla Maluszków!
Alergiczka .... na kichniecie życzę :Zdrówka! Tez się nasmarkacie na kichacie... Biedulki...

Hemoroidow się obawiam strasznie....mam nadzieje, ze się u mnie nic nie pojawi...

Dziś byłam na zakupach w ciuchlandzie. I wpadło mi w ręce: body, dwie pizdzamki i łapki niedrapki.
Po południu byliśmy na szkole rodzenia. Dzis omawiano pierwsza fazę porodu...Powiem Wam, ze jakoś mnie uspokajaja te spotkania.
Jak u Was z ruchami? Mnie moje Maleństwo okupuje :-) az staram się to nagrywać :-)
Milego wieczoru!
 
Fakt dziewczyny ze zwrot bol dupy zyskal dla mnie nowe znaczenie ;) owszem chirurg powiedzial ze prawdopodobnie po porodzie problem zniknie.
 
Odnosnie lumpow to w moim byla dzisiaj dostawa maskotek - kupilam super lwa takiego grajacego jak w smyku sa powyzej 50 zl. Super stan - mrozi sie w zamrazalniku - podobno dobry patent na odkazanie zabawek
 
Hej kochane,
ja się dzisiaj tylko witam, prowadziłam dzisiaj szkolenie od 12-20:00 z pięcioma minutami przerwy, gardło mnie nasuwa, wszystko boli, to chybta mój rekord, a prowadzę szkolenia z obsługi sprzętu do zabiegów medyczno - estetycznych, iniekcje iitp. i kurde padam na mordę.......Jutro znowu szkolenia, a ja padam....ściskam i jutro przeczytam co u Was...
 
Hej, troche mnie tu nie było ale starałam się w miarę na bieżąco Was czytać.
Kochane ale Wam współczuję cukrzycy i tych rygorystycznych diet ja bym chyba umarła jak bym musiała tak jeść...czego sie nie robi dla tych naszych małych szkrabow...
Alergii ani hemoroidow na szczęście też nie mam więc jak na razie te niedobre rzeczy mnie omijają.
Mój M po tej operacji powoli dochodzi do siebie, jutro jedziemy na zdjecie szwów, no ale i tak mało robi bo ręka nie moze na razie ruszać więc ja mu zakładam skarpetki myje mu plecki robie jedzonko no i niestety malowanie nam sie znowu przesunelo bo ciezko z jedna reka a przeciez ja nie pomaluje :)

Mały fika strasznie że cały brzuch podskakuje :) ogólnie czuję sie dobrze tylko cały czas mnie krocze boli i w nocy zeby sie przekrecic czy wstac z lozka to nie lada wyczyn ale jakos daje rade...
Idę spać bo padam na ryjek, postaram częściej się udzielać.
Ściskam Was mocno buzka :*
 
Ostatnia edycja:
witam sie z rana.

czuje sie bardziej zmeczona niz przed spaniem.
w nocy nadal skurcze lydek mam.Dziś za dwie na raz chwycilo. No nie wiedzialm czy narobi pod siebie czy sie drzec.Niech to juz przejdzie.
 
tren mi te skurcze minęły a w sumie dalej magnezu nie biorę. może zwiększ dawkę cz coś.

teraz już chyba tylko się bedziemy żalić na to jak się czujemy.. ciekawe kiedy do Was dołączę..bo z jedynych dolegliwości to mam to że wstaję w nocy na siusianie:D albo o 3 albo o 5 :D no i wtedy jestem głodna i muszę coś zjeść :D
póki co to mnie małż wnerwia.
jadę na uczelnie załatwić wpisy i catering na obronę.

miłego dnia kobietki!
 
reklama
TRen ja też mam skurcze łydek masakra wstaje i dre się na całe mieszkanie tak boli :( dzisiaj wogule spac nie moglam i tez niewyspana jestem strasznie...
 
Do góry