reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

hej.

bylam dziś na pobraniu krwi. na czczo.Myslalam ze zasne jak wyszlam z labolatorium. Ivon witaj w klubie jesli chodzi o paskudny humor. ja od jakiegos czasu to jak tykająca bomba. Byle gowienko do takiej furii mnie doprowadza. Dziś w sklepie to jedną babe myslalam ze torbą walne. szla na calą szerokosc alejki, w dwoch rekach torby i widzi ze ja w ciązy.. bo sie nie ukryje, brzucha nie wciągne.. a ona do mnie zeby zeszla bo ona idzie. To jej mowie zeby lapy zlozyla a nie pod pachami wietrzy. lub telewizor niesie.troszke jeszcze epitetów polecialo w jej str. Noz wiedzma.. sądzila chyba ze ja kuźwa na polke wskocze.. bo jej za ciasno.


zaszlam an ciuchy z myslą ze moze sobie jakies porcieta krotkie znajde. i doopa. nie bylo nic. Za to dla F spodnie fajne znalazłam, troszke sukienek dla chrzesnicy i jeansy, dresiki, bluzeczki, body dla Blaneczki. :) i nawet nie rozowe .


jak wrocilam do domu to takiego krwotoku z nosa dostalam ze zlew i sedes to jak po morderstwie wygladały.


ide warzywa na patelnie podgrzewac. glodna jstem strasznie a niewiem na co mam ochote. Rano zjdlam zapiekanke.. i cukier tak wysoki ze prawie z glukometra wyskoczyl. Czuje ze to ostatnia zapiekanka byla tego lata ;)
 
reklama
Otóż, Jaś jest Jasiem i na pewno się to nie zmieni. Pokazał co trzeba. I waży 1068 g. Ułożył się paskudnik mały pośladkami w dół i od tygodnia kopie mnie prosto w szyjkę. Jeszcze plecami do mojego brzucha, prawie ruchów nie czuję, tylko czasem coś tam mnie stuknie. Termin z usg na 9.09 a z om na 19.098 więc różnica jest.... A do tego mam zniesiony areszt domowy. Gin stwierdziła że nie wie, dlaczego ostatnio leżące dostałam....

Ściskam wszystkie :)
 
Ananka- teraz już nie ma się co sugerować terminami z usg, takie zmiany to tylko do 12 t.c. Gratuluję zdrowego chłopca ;-)

Faktycznie sporo coś tych słodkich wśród nas- współczuję Wam bardzo :-( ale dacię radę dla dzieciaków

Ja porobiłam dżemy z truskawek i pomroziłam reszte, część w całości a częśc zmiksowaną, teraz mam gorączkę i mały też- masakra jakaś
 
Ananka ja z drugim synem mialam miesiąc rozbieznosci miedzy terminami. Z om wychodzil na 30 kwietnia, a z USG na 1 kwietnia. O urodzil sie 30 kwietnia.I wcale wielki nie byl, zeby wierzyc w o ze to jego wielkosc sugerowala o tym wczesniejszym terminie porodu.
 
Wiem że nie ma się co sugerować. Gdyby to było dokładne to moja mama najmłodszego rodziłaby miesiąc po terminie z om. i jeszcze miałby niecałe 3 kg, a miał rowne 4....
 
Tren uwielbiam Twoje wpisy a baba przewredna jakaś, no niestety znieczulica totalna jeśli chodzi o ciężarne panuje a czasami wręcz chamstwo bym powiedziala. Ja ostatnio stałam w kolejce miałam ze dwie rzeczy a przede mną dwie młode kobiety, żadna nie ustąpi, już miałam ochotę położyc sie na tej taśmie do kasowania ...
Co do alergii to u mnie coraz gorzej pije tylko wapno bo nie wiem czy cokolwiek mogę brac innego, krople jakieś np
 
Hej. Ja w domku pojechałam rano na izbę żeby iść do tego szpitala ale okazało się ze nie ma miejsc na oddziale i jutro rano mam się stawic. Ale może dobrze pozostawialam sprawy i byłam u mamy na szmatkach ma swój sklep ciucholand i ostatnio bardzo dużo wygrzebala mi ciuchów dla juniora:) a dzisiaj wzięłam dwa śpiworki ale takie super jeden disney w Kubusia Puchatka a drugi taki mniejszy od urodzenia ale też fajny:) no i chustę 5 m zaraz poczytam jakiś instruktaż a wy myślicie o chustach?:)
 
A ja bylam dzisiaj u chirurga z tym hemoroidem. Pomimo masci i roznych cudow myslalam ze umre z bolu od niedzieli. Gin przepisal masc ale to jak umarlemu kadzidlo. Chirurg przyjal mnie prywatnie stwierdzil dwa hemoroidy wielkosci sliwki wegierki. Jeden z nich mialam rozcinany i oczyszczany bo zrobil sie zakrzep. Jaki to byl bol- ale chcialam byc juz po bo licze na sxybsza ulge. To podobno przez zaparcia mimo ze chodxe 1-2 razy dziennie. Lekarz pocieszyl mnie ze do porodu moge sie z tym bujac:(
 
reklama
jolka6621 kuruj się i małego:)

aali_ a co brałaś na anemię?

ananka więc korzystaj ze spacerów jeśli tylko się dobrze czujesz:)

joasik01 współczuję przygód:(
 
Do góry