reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Tren nie dowiedziałaś się na tym usg kogo nosisz w brzuszku?

Ja na glukozę idę w poniedzialek lub wtorek. U mnie mega zamieszanie, bardzo dużo pracy, ciągle walczymy z mieszkaniem żeby w końcu się wprowadzić.
 
U mnie z koncentracją, pamięcią bardzo kiepsko;/ w przyszłym tygodniu mam egzaminy w szkole, czytam notatki i nic ;/ a w lipcu obrona do nauczenia 60 zagadnień już się boje usiąść do tych notatek;/
 
Pycia- głowa do góry! Ja pytania do egzaminu miałam od lipca, obrona w kwietniu, a ja uczyć się zaczęłam 3 tygodnie przed, a tak na serio kilka dni wcześniej :-D stres działa motywująco i jakoś lepiej się zapamiętuje
 
Pycia - Komisja bedzie z pewnością pozytywnie nastawiona ;) czesto siedze po tej drugiej stronie. Teraz spokoj dla ciebie najważniejszy
 
a idziesz jutro? do lepiej skonsultuj się z dr jaką masz mieć krzywą :) bo Panie w labo nie będą wiedziały.
Ja bym robiła 75 ponieważ jak zrobisz 50 i wyjdzie ci źle i tak będziesz musiała powtarzać 75
 
Dziewczyny widzę że prawie każda ma teraz słodkie dni z glukozą. Ja dzisiaj odebrałam wyniki- glukoza na czczo 92 a po napoju 143- babka wydająca wyniki mowi że sa ok ( niby norma jest do 140 ale mi nawet nie zaznaczyli ze podwyższona) czy to oznacza że mam cukrzyce czy nie?
Ale problem pojawił się z moczem wyszło ślad ciała ketonowego , krwinki białe w moczu 10 wpw i dość liczna flora bakteryjna- babka kazała się z ginekologiem skontaktować a ten przez tel. kazał zrobić jutro posiew- czy to są takie złe wyniki bo nic mnie wczesniej z pęcherzem nie bolało? no i morfologia gorsza jak ostatnio- po tych wynikach jak poszłam na zakupy to byłam zakręcona jak domek ślimaka:) uff ciąża najpiękniejszy okres w życiu kobiety ;) Jutro wyprawiam imieniny w formie grila dla najbliższych :)
 
reklama
Do góry