reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Agausiaczek30 a po czym uznałaś, że nie mam? Jeżeli chodzi o suwaczek to on nie działa, jak powinnien. Już próbowałam to naprawić, ale nie udało mi się i dałam sobie spokój.Termin mam na 27 września a po ostatnich prenatalnych na 24 września. Nic lecę do lekarza, może się uda dostać do internisty....Miłego dnia mamuśki ;-)
 
reklama
Agausiaczek30 a po czym uznałaś, że nie mam? Jeżeli chodzi o suwaczek to on nie działa, jak powinnien. Już próbowałam to naprawić, ale nie udało mi się i dałam sobie spokój.Termin mam na 27 września a po ostatnich prenatalnych na 24 września. Nic lecę do lekarza, może się uda dostać do internisty....Miłego dnia mamuśki ;-)
aha myslalam ze twoj suwaczek dziala jak nalezy.....moj tez nie dziala i codziennie go poprawiam
 
gosiamat jedynie to internista CHYBA ( bo nie jestem tego też pewna, musiałabyś zapytać) nie wpisze ci kodu b na l4 czyli nie bedziesz miała 100% płatne...
oo i będziemy miały ten sam wózek:) jaką kolorystkę chcesz?:) nowy/używany?:)


ja sobie dzisiaj pospałam, muszę jechać na to badanie.. i jechać do pracy po L4 i do lekarza bo właśnie nie wpisał kodu B i musi zrobić korektę..

wpisze, wpisze, tylko trzeba przypilnować ;-) w zeszłej ciąży 2 razy mi rodzinna wystawiała, bo mojego gina akurat nie było i normalnie mi wystawiali z kodem b2
 
Dziewczyny internista może aczkolwiek oni bardzo niechętnie wypisują zwolnienia, ja dostałam raz na tydzień z kodem b ale z przykazaniem leżenia...
 
Hej kochane moje,


ale ten czas zasuwa, już mi leci 26 tydzień, nawet nie wiem kiedy to minęło, chociaż pamiętam, że początki do najlepszych nie należały......


Z narzekań:


boli mnie spojenie i biodra....staram się cwiczyć, ale już mi ciężko....boli mnie prawa pachwina bo tam mi coś puchnie - chyba żylak sobie znalazł miejsce.....


Maleńka kopie jak szalona, ostatnio wyczułam kość piętową, BOziu jakie to śmieszne, ja ją smyrałam po tej nóżce, którą wypychała pod żeberka, a na dole było dygotwanie, mój mąż robił to samo i chyba to gilgotki hihihi


Ze smutnych rzeczy:


gdzieś doczytałam, że jedna z lipcówek zmarła podczas CC, zostawiła trójkę synów....jejku to przerażające....tylko obawa o życie mnie przeraża podczas porodu bo wiem, że mam dla kogo żyć......




tRen ja już od niemal miesiąca mam skierowanie na glukozę i omijam strasznie:D bo kwestia jest taka, że muszę to robić na czczo i gnić 2 godziny, a ja z tych, które żyją w biegu....




Ewcia mnie zęby strasznie krwawiły w poprzednich ciążach, teraz mam szczoteczkę elektryczną i nie zajeżdża mi na dziąsła i nie mam co narzekać, ale jak coś podkrwawia to przepłukuje listerine sensitive i jest giciorek.....a ucisk macicy na mózg to i ja mam, muszę się mega koncentrować, żeby nie zostawić żelazka, albo otwartych drzwi, a jak jadę autem to już w ogóle:D oczy w du...muszę mieć:D




Lalki to moja trzecia ciąża i faktycznie nie zwracam na to uwagi, że nie mam sił:D chociaż nie ukrywam, że jak tak bardzo mi było ciężko to zaczęłam częściej łykać chela fer i ostatnio hemoglobina wyszła mi 11,4 więc, nie wiem jaka była bez tego...


Dżejka narobiłaś mi smaka tą zapiekanką....


Na20talii jeszcze bardzo wcześnie na info o ułożeniu dzieciaczka, o tym można mówić dopiero po 34 tc:)


Pycia17 oj jaką ja bym awanturę zrobiła, chyba sobie żartują.....Ty tam siedzisz i czekasz i wchodzisz i CIebie to nie interesuje.....


JOasik śliczne łóżeczko.....mnie czeka glukoza 75, echhh:D mówisz pycha:D ja nie cierpię:D


Agusiaczek30 dobrze, że u dentysty w porządku, no i Ksawery duży chłopak, Takie kłucia to będą częściej i częściej będziesz miała "stawianie macicy", czyli ćwiczenia do porodu:)


Jolka masz rację z glukozą, nie powinno się jej robić przed 24 tygodniem ciązy, bo cukrzyca lubi się ujawniać dopiero w okresie 25 tygodnia ciąży....


Klaudixxon gratuluję wizytki:)


Maggie gratuluję wizytki, no mnie tez ostatnio zaskakują osoby...Moja tak ostatnio robiła, łykała wody:) chyba jej smakowały:)


Gosiamat, skoro poczułaś, że to już czas na kompletowanie wyprawki to do dzieła...
 
Z tym połżeniem do różnie, mój synek przekręcił się jeszcze w 35 tc z położenia miednicowego na głowką w dół a mówili, że mała szansa ;) wieć nigdy nic nie wiadomo.


Ewcia - ja tak jak milusia mam elektryczną szczoteczkę i nie narzekam na dziąsła.
Pycia - też bym się wkurzyła..
Maggie - czytałam w kalendarzu ciąży, że dzieci już nawet odróżniają smak wód płodowych :) niesamowite :-)

Miłego dnia :)
 
jaki to jest bol jak boli spojenie i gdzie to jest umiejscowione bo ja ciemna w tym jestem pierwsza ciaza
mnie biodra bola ale tylko podczas snu i tylek jak za dlugo siedze w jednej pozycji
 
Cześć Kochane! Dzis byłam na glukozie 75g... jakoś wysiedzialam 2 godzinki. Choć trochę mulilo... we wt wizyta to zobaczymy jakie będę miała wyniki.

Poza tym od tyg meczy mnie lekkie zaziebienie... gardło i katar. Myślam, ze z gardło już wyleczylam i został katar do opanowania.. a dziś rano jakby mi ktoś papierem ścieranym pojezdzil...

Wiem, ze to wcześnie by ustalić położenie bo jeszcze przez 10 tyg moze się zmienić... ale polozna chce przygotować plan porodu.
Trzymajcie się ciepło ...ja idę się zdrzemnac.
 
reklama
milusia83 a w sosnowcu będziesz robiła sobie glukozę? wkurza mnie tylko to że dwie godziny trzeba czekać w tej przychodni;/ koleżanka mi opowiadała że pojechała na badanie, wróciła do domu i wypiła glukoze w domu i jeszcze raz pojechała...
dzisiaj byłam w przychodni u nas na wawelu nawet nie pozwalają wcisnąć cytryny bo to podobno zaburza wynik;/


a mnie generalnie nic nie boli, czasami brzuch.
Miałam ćwiczyć mięśnie kegla i ciągle o nich zapominam;/
 
Do góry