reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Tren nie dowiedziałaś się na tym usg kogo nosisz w brzuszku?

Ja na glukozę idę w poniedzialek lub wtorek. U mnie mega zamieszanie, bardzo dużo pracy, ciągle walczymy z mieszkaniem żeby w końcu się wprowadzić.
 
U mnie z koncentracją, pamięcią bardzo kiepsko;/ w przyszłym tygodniu mam egzaminy w szkole, czytam notatki i nic ;/ a w lipcu obrona do nauczenia 60 zagadnień już się boje usiąść do tych notatek;/
 
Pycia- głowa do góry! Ja pytania do egzaminu miałam od lipca, obrona w kwietniu, a ja uczyć się zaczęłam 3 tygodnie przed, a tak na serio kilka dni wcześniej :-D stres działa motywująco i jakoś lepiej się zapamiętuje
 
Pycia - Komisja bedzie z pewnością pozytywnie nastawiona ;) czesto siedze po tej drugiej stronie. Teraz spokoj dla ciebie najważniejszy
 
a idziesz jutro? do lepiej skonsultuj się z dr jaką masz mieć krzywą :) bo Panie w labo nie będą wiedziały.
Ja bym robiła 75 ponieważ jak zrobisz 50 i wyjdzie ci źle i tak będziesz musiała powtarzać 75
 
Dziewczyny widzę że prawie każda ma teraz słodkie dni z glukozą. Ja dzisiaj odebrałam wyniki- glukoza na czczo 92 a po napoju 143- babka wydająca wyniki mowi że sa ok ( niby norma jest do 140 ale mi nawet nie zaznaczyli ze podwyższona) czy to oznacza że mam cukrzyce czy nie?
Ale problem pojawił się z moczem wyszło ślad ciała ketonowego , krwinki białe w moczu 10 wpw i dość liczna flora bakteryjna- babka kazała się z ginekologiem skontaktować a ten przez tel. kazał zrobić jutro posiew- czy to są takie złe wyniki bo nic mnie wczesniej z pęcherzem nie bolało? no i morfologia gorsza jak ostatnio- po tych wynikach jak poszłam na zakupy to byłam zakręcona jak domek ślimaka:) uff ciąża najpiękniejszy okres w życiu kobiety ;) Jutro wyprawiam imieniny w formie grila dla najbliższych :)
 
reklama
Do góry