reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

ogólnie wspominalam Wam o tym że lekarz chce mnie dać do tego szpitala na 3 dni.. i teraz mam problem miał mnie dać na ostatni weekend maja.. 1 czerwca miałąbym wyjść ale mam wtedy zaliczenie na uczelni. Ogólnie dla mnie to gorący okres bo sesja, oddanie pracy mgr, dokumentów i potem pod koniec obrona.. a w szpitalu 3 dni będę leżała i nic nie zrobię.. nie wiem czy uda mi się z nim to załatwić jakoś. A ogólnie nie słyszałam od nikogo żeby kładł do szpitala jak nie ma powodu tylko dla niby jego widzimisię dla zusu...wydaję mi się że chodzi o to że szpital dostanie kasę z nfz za mnie za te 3 dni a on pracuje w tym szpitalu i jest zastępca ordynatora..
 
reklama
kaha91 właśnie jaki jest powód twojej wizyty w szpitalu ? Bo czytałam twoje poprzednie posty, ale nie wiem czy dobrze zrozumiałam : nic ci nie jest, dobrze się czujesz, mimo to masz skierowanie, tak ?
Jak dla mnie głupota i to nie jest normalne. Może pogadaj z jakimś innym lekarzem czy aby na pewno musisz.
I u nas też prawdopodobnie synuś :)
 
Co do witamin to biorę femibion natal 2 nic więcej nie mam brać, mam za niskie żelazo ale ten składnik jest w tych witaminach to nie mam faszerować się dodatkowo. Mnie na szczęście zgaga omija, ale Ania co 3 godziny jest głodna zaczyna tak kopać aż mnie mdli, dzidziuś łasy na jedzenie. Jutro jadę odebrać do smyka zamówione ciuszki, promocja była 30% taniej, w czerwcu zaczynamy kupować niezbędne rzeczy takie jak pościele, kocyki, materac itp nie ma co odkładać tego na ostatni moment tym bardziej, że w lato będzie dużo ciężej, już teraz jak rano wstaje to mąż mi pomaga 7 kg na plusie a ja odczuwam ciężar, jak słoń w składzie porcelany się czuje :-D
 
KasiaMichaś witaj!

Tulka ja pamiętam;-) super, ze wszystko ciążowo dobrze, a panu tacie życzę szybkiego powrotu do formy, przyszły sierpie ń super termin, będziesz mieć motywację, zeby sie za siebie zabrac, mnie takiego jakiegoś terminu bardzo brakowało...

Kaha poczekaj na zaproszenie to Ci w odpowiedniejszym miejscu napiszę, ale uważam, że powinnaś iść się przeglądnąć na te 3 dni, książki/notatki mozesz zabrać ze sobą:-)

Kasiaam nie denerwuj się, na razie wszystko się tworzy...

ależ się dziś nabiegałam, ledwo zyję... dodatkowo juz 2 noc z rzędu coś się wyspać nie mogę, ehhh
 
ja też nic nie dostałam wiec nie wiem czy jestem brana pod uwage także czekam ;)
Jolka6621- spokojnie, w naszym stanie stresik jest niewskazany :p odpoczywaj ;))
Miłego dnia ;))
 
Padam. Tradycyjnie mialam nic nie robic ale wyszlam tylko na chwile do ogrodka.Zostalam na dluzej. Bo w km kazdym kącie a to chwast ,mleczyk, a to kamien nie takl to lezy.Mialam trawe skosi ale jakas chmura idzie.

W piątek jade z F na SI. Ostatnie zajecia. Jezu.. jak dobrze. chociaz przydaloby mu e sijeszcze.. ale serio wykanczają mnie te wizyty.

Kasia_Michas ja ci nie pomoge.
 
Ja się przypomniałam, że nie dostałam zaproszenia i otrzymałam odpowiedź, że mamy się nie dziwić jak ktoś napisał parę postów. Dlatego wniosek dla mnie był prosty.
Kaha91, mnie przyjęli do szpitala po wykonanym usg które wykluczyło podejrzenia i musiałam zostać 3 dni. Z tego co mi wiadomo to jest bardzo powszechne :/ trzymają czasami tylko ze względu na kasę.
 
reklama
Kasia-Michaś moja koleżanka tez miała tak jak Ty i brała zastrzyk w ciąży.

Ja dziś byłam na kolejnej wizycie u dzidziuś rośnie:-)
Mam tylko anemię i musze brac żelazo. U mnie już 24 tydzień i maluszek się rusza nawet teraz :-)
Byłam tez u fryzjera i zrobiłam sobie odrosty i od razu lepiej się czuje :-)
 
Do góry