reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Jolka6621 w takim razie kasuję grupę, myślałam, że o takie coś Wam chodzi:p
Ja na razie i tak tutaj wchodzę i pytam się o wszystko więc na razie i tak zostanie:)
 
Witamy :) ja też od niedawna dołączyłam:-) świadomość że ktoś drugi przechodzi przez to samo co ja mnie podnosi na duchu :tak:od poniedziałku mam też straszne boleści brzucha :-(nie wiem czy jest to spowodowane tym, że jestem szczupła i mi po prostu wszystko w środku rośnie czy raczej sprawami jelitowymi... Ale jak Was czytam to widze ze nie jestem sama i każdą z nas coś tam dotyka...
Powodzenia dla wszystkich :happy:


Jeśli chodzi o sprawy jelitowe, a mianowicie wzdęcia i coś na kształt niestrawności, kiedyś skarżyłam się tu, że bardzo mi dokuczają. I nie wiem czy czas zrobił swoje i brzuch przyzwyczaił się do lokatora czy probiotyk, który łykałam. Brałam doustny probiotyk ginekologiczny po infekcji i wszelkie problemy żołądkowo-jelitowe minęły. Więc polecam, nie zaszkodzi a może pomóc.
 
tak jak Jolka pisze, to nie chodzi o zamykanie tego wątku, tu piszemy jak pisałyśmy, o naszych ciążowych/ bobasowych radościach i smutkach itp, ale już np gdybym miała w planie "załatwianie" cc to tu bym wprost nie napisała, to samo np zdjęcia dzieci, z dziewczynami z którymi znam się długo bedę się mogła podzielić np fotką tyle co urodzonego golasa na wadze, bo to się tworzy taka fajna relacja, ze same bb ciocie sa póżniej, które znają dzieciątko od wyniku testu, bliżęj nawet niż prawdziwe ciotki, ale publicznie na pastwę zboczeńców nie wrzucę, bo od razu mam przed oczyma obślinionego pedofila...nie wiem, jak jest na wątkach zamkniętych, ale w grupie mozna na bieżąco dodawać/usuwać osoby wg aktywnosci,
 
Hej kochane,

dzisiaj zasypiam na stojąco totalnie....Gratuluję udanych wizytek......

Ja tak jak Ewcia - jestem za wątkiem zamkniętym, tam początkowo będziemy wrzucać swoje brzucholce, a potem sweet fotki z dzieciaczkami, na wątku otwartym jedynie pogaduchy:)

W ostatnim czasie budzę się w nocy - brak mi tchu i oblewają mnie poty hehehe:D i czuję też taki niepokój, to trwa chwilę, potem zasypiam i oczywiście już mam lekkie pobudki na siku..........
 
Hej dziewczyny :)

od wczoraj czytam Was i tak sobie myślę że fajna byłaby zamknięta gruba na fb :) po poronieniu 1 - wszej ciąży obserwowałam na forum na którym byłam dyskusje dziewczyn i powiem Wam że One bardzo szybko podowalały się do znajomych na fb - ale wiadomo każdy chroni swoją prywatność - ma do tego prawo a ja chciałam tylko taki przykład podać :D
Tren życzę zdrówka :D

Matko dziewczyny wydaje mi się że do września jeszcze tyyyyyyyyyyyyyyle czasu - chciałabym być już po porodzie i cieszyć się Dominikiem.... a tu jeszcze tak długo czekać muszę.... :(
 
Hej dziewczyny ;-) wybaczcie że się parę dni nie odzywałam byłam u mamy i u lekarza. Wizyta była ekspresowa lekarka była w takim beznadziejnym humorze że bałam się odzywać zbadała mi macice bo skarżyłam się na ból z prawej strony pleców wszystko ok. Ale morfologie mam słaba zaczęła na mnie krzyczec jakbym niewiadomo jaka to moja wina byla. Wcześniej witamin nie brałam bo nie było takiej potrzeby i słyszałam opinię że te witaminy i sumplementy diety to nie są takie wskazane dla płodu. Dopiero kiedy z morfologi wyniknie że jest jakiś niedobór. A więc dziewczyny mam WBC 14,2 RBC 3,92 HGB 11,8 HCT 33,7 MPV 12,2 mocz idealny próby watrobowe i amylaza w moczu idealna tylko morfologia słaba. Przepisała mi dodatkowo żelazo i kazała brać jakiś suplement diety. Dziewczyny a jak to jest z Wami przez całą ciążę bralyscie jakieś witaminy? Oprócz kwasu foliowego. To były moje drugie badania krwi morfologicznej w ciąży. Zaczynam się martwić że mogłam jakoś malenstwu zaszkodzić tym brakiem żelaza :-( żadnych objawów nie mam niedoboru jem wszystko ani razu nie wymiotowalam.
 
Ja biore od 12 tyg wit dha plus magnez b6 - morfologia idealna a żelazo nawet o jednostkę przekracza główna normę - dzis ide do dr zobaczymy co powie
 
reklama
Do góry