reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Dziewczyny, widzę, że poruszony już został temat wątku zamkniętego. Kto jest za? Jeśli większość będzie za, to proponuję nie ładować tam wszystkich hurtem, ale dać jakieś kryterium, np. minimum 50 postów w naszym wątku. Ja to zgłoszę do administracji i nam założą. Co Wy na to? ;-)
 
Gratuluje wizyt!!! ciekawe czy będzie więcej wrześniowych chłopaków czy dziewczynek :-)

ja przytyłam na razie 1 kg. Ja mam problem z tyciem gdyż po prostu nie akceptuje siebie większej nawet o 3 kg.W ciąży mnie to nie rusza mogę tyć :) ale poza ciążą to bardzo pilnuje wagi...

wątek zamknięty fajna sprawa jestem ZA :)
 
Ja jestem jak najbardziej za :) nie wiem jak to jest z tym zamkniętym wątkiem ale nie wszystkie dziewczyny pewnie się tu dużo udzielają a czytają więc te co by chciały po prostu można dodawać do tej grupy zamkniętej ( o ile tak się da bo sie nie znam na tym kompletnie) bo nie każda tu napisała 50 postów tak mi się wydaje :)
 
Witam Wrześnióweczki.
Dzisiaj jestem po USG połówkowym i wszystko wygląda w porządku, 380 g dziecka.:-) Dzieciaczek nie chciał za bardzo pozować, a w 3d to już w ogóle nie ma dobrego ujęcia. Nie dało się nie zauważyć, że to chłopiec. Tak więc będzie synek.:-)
Kopie coraz mocniej, a jak byłam u dentysty to się dobijał jakby chciał uciec, bo mu za głośno było. :tak:


Co do wątku zamkniętego, to ja się nie udzielam, ale czytam Was systematycznie. Jako przyszła mama pierwszego dziecka nie mam zbyt wielu doświadczeń, którymi mogę się dzielić i mam wrażenie, że nie mam nic do powiedzenia. Za to bardzo mnie uspokaja, jeśli czytam, że macie podobnie jak ja. Jeśli zostanę wykluczona z grupy, to trudno.
 
Hej :) Ja bywam bardzo rzadko tutaj, bo mój prawie już biegający 14 miesięczniak nie pozwala na lapka.
Zaborcza bestia z niego, no i będzie miał braciszka . Termin na 30 września, ale jeśli zdecyduję się na drugie cięcie to pewnie z tydzień wcześniej, Mam dylemat, korci mnie próba porodu sn , ale boję się komplikacji po, pęknięcia macicy czy rozejścia blizny. Z maluchem w domu cc byłoby łatwiej logistycznie rozegrać, ale z kolei dłużej będę wtedy w szpitalu. I tak źle i tak niedobrze.
Ja się nie wypowiadam odnośnie wątku zamkniętego bo bywam tu raz na ruski rok, ale cieszę się że jesteście.
Powoli zaczynam czuć Młodego, a jutro do gina i usg ;)
Miłej nocy i kolorowych
 
Ja tez gratuluję wizyt! Z niecierpliwością czekam na moje polowkowe, które będzie w sobotę 2 go maja. Ciekawe czy mój syn pozostanie synem czy zmieni się w córkę hehe :-)

Marzenaw ja nie widzę suwakow, bo z aplikacji na telefon czy tablet nie widac, ale ufam, że mój działa i wy go widzicie ;-)

Ja dziś jakiś przypływ energii mam, po pracy zrobiłam pranie, pozmywalam, poukładalam ciuchy w szafie. A zwykle to padam ze zmęczenia i tylko leze na kanapie, wszystko robi mąż ;-)

Jeśli chodzi o wątek zamknięty to ja też jestem za, chociaz tez chyba nie mam tu jeszcze 50 postów ;-)
 
Ostatnia edycja:
Tez moze być zamknięty wątek , choc podobnie jak kilka dziewczyn - moje wypowiedzi sa sporadyczne bo uczę sie od doświadczonych mam ;) Jutro wizyta u gina juz mam rasie fieber :/
 
reklama
Hej dziewczynki, gratuluję udanych wizyt! Oby same takie dobre wieści się u nas w wątku pojawiały.u mnie polówkowe już 4 maja.
Co do wątku zamkniętego to szczerze ja jestem za ale z tym kryterium postów juz mniej.sama mam malo czasu żeby pisać ale podczytuje Was regularnie a pozatym czasem powstrzymuje mnie właśnie to ze wątek jest otwarty i mogą mieć do niego wszyscy dostęp. Nie wiem co ostatecznie zostanie postanowione ale jeśli to możliwe to chcialam się mimo wszystko do zamkniętego dołączyć ;)
 
Do góry