reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Na20taliii ja idę się zapisać na szkołę rodzenia w tym tygodniu u nas zaczyna się 5 maja - spotkania 2 razy w tygodniu przez 4 tygodnie :D
kołtunek, pauluss00 zazdroszczę Wam tych kopniaków - mój młody jest chyba trochę leniwy bo nie rusza się zbyt często :( dziś mam wizytę zobaczymy co się dzieje bo jest to aż nienormalnie jak dla mnie - ale powiem Wam że jak wczoraj wieczorem przyłożyłam latarkę do brzucha to młody się poruszył - a przynajmniej tak mi się wydaje, bo chyba już zaczynam powoli schizować :confused:
 
MałaMi spokojnie ;-) ja odczuwam ruchy od 18 tygodnia ale lekarz powiedział że odczuwam je tylko i wyłącznie że jestem szczupła mało przytylam a malenstwo jest już dość spore a że nie mam tkanki tłuszczowej to wypycha się z każdej strony ;-) ale naprawdę nie przejmuj się bo moja żadna z koleżanek nie odczuwala ruchów tak wcześniej większość dopiero po 21 tygodniu ciąży ;-)
 
Kasiaam i jak, wypuścili Cie?

Kołtunek super, ze tak szaleje! a jak się ogólnie czujesz?

Aneta
niestety nie pomogę, trzymam kciuki za znalezienie czegoś, co pomoże i dodatkowo dozwolone w ciaży!

Mała Mi dla bezpieczeństwa lepiej lekarza zapytać, ale ja też czuję jak się postaram tzn jak leżę i nic nie robię przez chwilę, jak śpię to nic nie czuję, jak chodzę też nic, czasem tylko jak siedzę i zgniatam brzuch to się buntuje maluch:-) ale tak też było w poprzednich ciążach...

no krew mnie zalała, pojechałam do lekarza zaszczepić młodego, wysiedziałam się ponad godzinę w poczekalni, bo jakże by inaczej i dowiedziałam się że szczepionek nie ma bo jakieś wielkie problemy są z zaopatrzeniem, mam sobie za miesiac dzwonić i pytać czy już sa... a mówiłam jak się rejestrowałam ze na szczepienie to nie mogła mi babka powiedzieć, ze nie ma po co iść...
 
Dzejka mi tez moje małe piersi urosły... z miseczki 75a juz mam 80c... a już ten rozmiar maly... piersi i sutki mnie od początku ciąży bolą. Z kolejnych dolegliwości to zgaga... co doradzacie na zgage?
mi migdały nic nie pomagały, za to zimne mleko lub reenie owocowe jak najbardziej ;-)

Witajcie kobietki :) jestem tutaj całkiem nowa. Mam nadzieję, że mogę się przyłączyć. Mam termin na 23 września. W sobotę dowiedzieliśmy się, że ma być córeczka :-D
Gratuluję córy i witam wśród nas! :-)

Bóle się będą zaczynać coraz większe :-( Mnie nadal boli kręgosłup- znaczy mam ucisk w jednym miejscu, który promieniuje i nie mogę stawać na jedną nogę- tą z której strony akurat mnie boli :-( Chyba to właśnie ta rwa kulszowa :-( Biorę osteogenon- niby miały być mniejsze bóle ale jakoś tego nie czuję :-( No i ból się nasila jak dłużej pochodzę i coś porobię :-(
Kuzynka też brała osteogenon, jak zaczął się bół rozchodzenia spojenia łonowego. Na ból nic nie dawał, ale ponoć kości wzmacnia, więc nie zaszkodzi ;-)

Mi w pierwszej ciąży z 80B zrobiło się na koniec 90E, po karmieniu zostało 85C, Teraz już 90D i chyba dopiero rosną, bo twardnieją czasami, jakby już mleko do nich napływało.

MałaMi- spokojnie, na poczucie ruchów masz jeszcze 3 tygodnie ;-) kiedy się poczuje, to zależy od wielu czynników. Widocznie Twój dzidziuś ma jeszcze czas ;-)
 
Viola1988 rany mam dokładnie tak samo :( myślałam, że na rwę kulszową chorują dziadki a nie młode mamy, a tu proszę :(

Ewka84 też ostatnio mam tak, że budzę się w nocy i czuję się mega wyspana i z chęcią już bym nie zasypiała, ale zmuszam się bo jednak jakoś później w dzień trzeba funkcjonować

kołtunek dzięki! kurczę czekam właśnie na wizytę u nerologa, on pewnie dalej mnie pokieruję oby przeszło :(

Jolka6621 matko, ale mnie nastraszyłaś z tym rozmiarem biustu :) u mnie w pierwszej ciąży z 75B przeszło na 75C i po karmieniu wróciło do 75/80B, ale teraz jakoś szybciej im idzie i już jest C! a to dopiero połowa ciąży co będzie jak się mały urodzi... Aż strach pomyśleć :szok:

Ja już od 17 tygodnia czuję ruchy małego, ale to pewnie dlatego, że to druga ciąża. Z dnia na dzień coraz bardziej.
Macie jeszcze mdłości/wymioty? Ja codziennie męczę się do obiadu :( po obiedzie już mi przechodzi, ale tak to do obiadu snuję się i ciężko mi coś zrobić bo ciągle te mdłości :no:
 
ja już na szczęście o wszelkich mdłościach zapomniałam zupełnie

klaudixxon gratuluję udanej wizytki no i córci!

ależ dziś pięknie i ciepło! chłopaki cały dzień na polu, tylko im żarełko donoszę, w domu cisza, spokój, wszystko ogarnięte, nareszcie wiosna w pełni:-)
 
Matosia ja nie miałam żadnych mdłości przez całą ciążę chociaż teraz wszystko nadrabia organizm i boli mnie okropnie brzuch i kręgosłup wiec coś za coś ;-) ale słyszałam że można mieć mdłości nawet do szóstego miesiąca.
 
lalki witaj:)

viola1988 dużo zdrówka dla Ciebie :)

na20talii ja się wybieram na szkołe rodzenia ale jeszcze nie zdecydowałam do którego szpitala ;/

ewka84 odmalować ściany i nie wiem jak z sufitami ;) i wiadomo wymyć kuchnię, łazienkę i okna! jestem tak tym podniecona wszystkim że tylko myślę o tym jakie meble, gdzie i jaki kolor do pokoju maluszka... :):) teraz tam jest fiolet i albo krem albo bardzo jasny zółty teraz nie pamiętam.. i myślimy z moim Michałem czy fiolet i krem zostawić czy przemalować fiolet na niebieski :D

kołtunek a jak zdrowie?

matosia współczuję mdłości. mnie męczą ale tylko wtedy gdy się nie wyśpię i rano szybko się zbieram na uczelnie :) ale to już bardzo rzadko się zdarza:))

najbardziej dokucza mi to że szybko się męczę... po prostu wieczorem jestem padnięta a nie mogę usnąć :(
 
reklama
Do góry