reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Witajcie kobietki :) jestem tutaj całkiem nowa. Mam nadzieję, że mogę się przyłączyć. Mam termin na 23 września. W sobotę dowiedzieliśmy się, że ma być córeczka :-D
 
reklama
Na szkołę rodzenia chodziłam w pierwszej ciąży i polecam:-) Mimo, że się nie bardzo przydała , bo miałam cc ale miło wspominam:-)

Bóle się będą zaczynać coraz większe :-( Mnie nadal boli kręgosłup- znaczy mam ucisk w jednym miejscu, który promieniuje i nie mogę stawać na jedną nogę- tą z której strony akurat mnie boli :-( Chyba to właśnie ta rwa kulszowa :-( Biorę osteogenon- niby miały być mniejsze bóle ale jakoś tego nie czuję :-( No i ból się nasila jak dłużej pochodzę i coś porobię :-(
Do tego przeziębienie rozkłada mnie coraz bardziej :-( Przerąbane :-( Nie wiem jak ja będę spała z zatkanym nosem :-(
 
na20talii my w pierwszej ciąży chodziliśmy i było super, poznaliśmy trochę rodziców o podobnym terminie, z niektórymi do dzisiaj utrzymujemy kontakt. Teraz w drugiej ciąży ciągle się waham czy pójść, ale przy pierwszej ciąży uważam, że pomaga i uspokaja :)

dżejka apropo bólów pleców to z tego co napisałaś chyba właśnie mam rwę kulszową bo czasami aż ciężko mi wstać... w ciąży można to jakoś leczyć?
 
Mała Mi damy radę, innej opcji i tak nie mamy:-)

Paulus zawsze mozesz się też po 18 lub w sobotę udać do przychodni nocnej i światecznej opieki, tam nie ma rejonizacji

Matosia
witaj ponownie! gratuluję synka!

Lalki witaj, gratuluję córy!

Tren i co ciekawego upolowałaś? pochwal sie:-)

Kaha
a duzy Was ten remoncik czeka czy tylko lekkie odświeżenie?

mnie piersi jakoś szczególnie nie urosły, za to są dość wrażliwe, ale da sie żyć

no nie wiem co się ze mną dzieje, jak normalnie jestem pierwszy, największy śpioch w domu tak ostatnio coś nie mogę, wstałam po 3 do klopa, chciałam jeszcze spać, ale tylko się kręcę z boku na bok... a póżniej o 8 ledwo dzieci położę i nie moge doczekać, aż zasną, bo padam. do tego od piątku młodszy tak daje popalić, ze się nie da, oj ma chłopak charakterek...
 
;) też mi sie rytm zmienił od 4 kręcę sie prawie codziennie a wieczorem dętka... Teraz przeglądam strony z wózkami oj dylemat wielki.
 
hej. Ja od dwoch dni juz wstaje o 6. A bywalo ze od 3, a bywalo ze o 3 bylam na nogach.koszmar zaczynal sie o 10.. jak ja juz bylam gotowa klas sie spac. o 12 bylam nieprzytomna.


Alez mnie ten laptop wkurza. pisac nie mozna bo mi kursor lata jak jakas nacpana wsza.
 
Witam się z rana :) u mnie z tymi bólami podobnie. Teraz nie musze już wcale się dużo nachodzić żeby dolny odcinek kręgosłupa zaczął dokuczać. Po prostu boli sam z siebie. Dzis pobolewał mnie brzuch na dole z lewej strony. Ale przeszło jak się położyłam. Może skonsultuję to z lekarzem na obchodzie. Dziś czeka mnie usg. Mam nadzieję że kontrolne i do domuuuu! :)
 
matosia - ja nie dawno miałam problemy z kręgosłupem normalnie chodziłam do fizjoterapeuty. Po prostu nie wykonywałam wszystkich ćwiczeń.
Witam nowe mamusie :)

Mój mały tak mnie kopał mocno o 3 w nocy, że aż się obudziłam :-):-)
 
reklama
Do góry