reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Dziękuję za miłe słowa :-)
Kaha super z tym mieszkaniem! Mam nadzieje że my niedługo pójdziemy na swoje :)
U mnie w szpitalu noc tragiczna. W ogóle spać się nie da. Mam nadzieję że zaczną dzis leczyć tą infekcję i puszczą mnie do domu. Na razie dostaje tylko magnez bo luteinę odstawili.
 
reklama
hejka, za szybko się cieszyłam że na prostą zdrowotną wychodzimy.
Moje dziecie duże nie śpi mi po nocach, chodzi rozdrażnione i kręci doopką jak siedzi np przed tv... i wyszło na to że chyba nie fanaberia bo dostaliśmy info z przedszkola, że w jego grupie jest już kilka stwierdzonych przypadków owsików. HELP jak już stwierdzono i podano do wiadomości publicznej to znaczy, że zaraz wszystkie dzieciaki będą miały - jutro lecimy do lekarza i nie ma bata niech mi nawet profilaktycznie da leki dla niego jeśli te objawy to za mało. Wypne brzucha i powiem, że się boję o siebie... zobaczymy.

Mały skoczek za to bryka sobie a brzuszek tylko trochę faluje - za dużo sadła, w pierwszej ciąży jak byłam szczuplutka to było widać prawie od początku.

Dużo zdrówka dla Was i maluchów. Muszę się zwlec i iśc wreszcie do sklepu bo na obiad nic nie mam...
 
Dziewczyny pomóżcie mi :-( bo zaczynam się martwić. Od wczoraj męczy mnie okropny ból z prawej strony promienujacy do pleców. Ból pojawia się po spacerze po chodzeniu ewidentnie pojawia się pp wysiłku. Dzisiaj wyszłam na podwórku i poszłam na spacer 1,5h i ledwo z Niego wróciłam ból był tak silny że aż ciemno miałam przed oczami i tylko sie położyłam na lewym boku i minął jak ręką odjął. Wizytę u lekarza mam za tydzień to nie ma szans abym poszła wcześniej. Ale zastanawiam się co to.może być czy poprostu się.przemeczam i organizm sam zaczyna protestować czy coś się dzieje :-:)-( eh ..
 
Pauluss ja mam ten sam problem tez mnie boli po prawej stronie jak za duzo mam ruchu. Bylam wczoraj na wizycie i powiedzialam o tym lekarzowi. Ja miałam wycinany wyrostek i mowil ze to moga mnie bolec jakieś zrosty czy cos tam albo po prostu wszystko w srodku tam sie przestawia i moze tak bolec. Powiedzial żebym nie chodzila właśnie na długie spacery i odpoczywala po nich :) i jak by dlugo nie przechodzilo to wziąść nospe
 
mloda i piekna, zacznij od jakiegos antybakteryjnego specyfiku do mycia lapek, chocby te plyny ktore mozna uzywac bez wody. I pilnuj zeby dziecek nie wtykal paluszkow do buzi- w ten sposob nastepuje zakazenie. Podrapie sie jak nie zauwazysz po pupci, wsadzi raczke do buzki i caly cykl rozwoju owsika od poczatku....
 
Violcia zdrowiej szybko!

Kasiaam mam nadzieję, ze Cie szybko wypuszczą, ja tak siedziałam w szpitalu tydzień po pierwszym porodzie, za nic spać nie mogłam (tzn mogłam, ale ciagle coś się działo...) i chodziłam jak zombie..

Mloda i Piękna
z tego co mi wiadomo to jak mały ma to i Ty już masz i będziesz się musiała przeleczyć no i czekającego Cię megasprzątania współczuję!

Paulus myslę, ze to od wysiłku, ale najlepiej skonsultuj się z lekarzem, choćby rodzinnym

Gosiunia ale Ty już masz piekny suwaczek:-) juz bliżej do narodzin dzidzi niż dalej!

ostatnio już prawie zapomniałam, ze jestem w ciąży, czułam się świetnie, nawet brzuch mi się schował, ale dziś wrócił, no i zaczeło mnie coś jak na @ boleć, chyba znów sobie narzuciłam za duze tempo...
 
ananka dobry pomysł, gdzieś nawet mam coś takiego i zaraz poszukam i do torebki włożę będę mu ręce przemywać po przedszkolu zanim łapki poda czy do buzi będzie coś wkładał, w przedszkolu i tak nie dopilnuje, ważne że jeśli to to żeby się dalej nie przeniosło na nas... w domu ganiamy go normalnie do mycia rąk...

bóle brzucha mogą być po wysiłku bo się wszystkie więzadła w środku naciągaja przy wzroście macicy, trzeba odpoczywać i nie przemęczać się, mi w poprzedniej ciąży bardzo pomagały kijki do chodzenia, które pożyczyłam od mamy na ten czas - takie odciążenie bardzo mi pomogło i na brzuch i na kolana...
po prawej stronie ból jest jeszcze przy zaparciach, więc trzeba pilnować regularnych wypróżnień...
 
Dziewczyny chyba to taki czas, że zaczyna nas kłuć, boleć. Ja też dzisiaj mecze sie z kluciami w pochwie, czasem cmi jak na @ ale to po wysiłku jak leze jest spokoj... Chyba intensywnie w tym czasie cos sie przemieszcza i Maluszek rośnie :)) fakt ze przez to do wizyty sie dłuży strasznie :(
 
reklama
Mnie dziewczyny mnie boli prawa noga przy dłuższym spacerze i plecy ostatnio myślałam że wyjdę z siebie i się wykończę -a tu dopiero połowa ciąży i najgorsze przede mną....
 
Do góry