reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

hej babeczki,


czy u Was też zima w pełni?D? Przecież to jakaś żenada, u mnie jeszcze okna nie pomyte:D a jak wracam z biura to już padam....


Kaha fajnie, że masz taki kontakt z teściówką:)


Olasec gratuluję wizytki i tego trzeba się trzymać, że maleństwo będzie fikać do samego końca kuksańce w brzuszku...




Tren mój 5 latek też do logopedy chodzi, ale miał wędzidełko za krótkie, jest już po zabiegu laserowego przycinania i teraz mocno ćwiczymy. SZ cz mówim pięknie, tylko "r", ale do szóstego roku ma czas...


Kikfish gratuluję wizytki, już duży bubuś.....w którym tyg. jesteś?




MAggie mnie też takie żarciowe zakupu, w ogóle konsumpcjonizm przedświąteczny irytuje, 70% w ogóle nie wie co to za Święto i z czym jest związane, najważniejsze to kasa, żarcie, żarcie żarcie...a po świętach lodówka do śmieci bo za dużo żarcia....




Kołtunek dzięki, też nie cierpię tranu:D aż mam dreszcze jak piję:D, ale mąż mi wciska:D




Agusiaczek miłego wyjazdu




Viola ja piję musujący magnez, albo biorę aspargin


Jolka no to fajnie, że już czujesz kuksańce, u mnie raczek kopniaki tylko, mam nadzieję, że już niebawem czkaweczkę poczuję:D


Aneta, ja pierwszą ciążą miałam skrajnie anemiczną, wylądowałam przez to w szpitalu, kochana, mnie nie pomagało żadne żelazo. I gorąco i bardzo szczerze polecam CI chelafer. Zalety: nie mam po nim zaparć, nie jest mi po nim niedobrze, i hemoglobina po 2 tyg stosowania codziennie wskakuje o 1,5 kresek wyżej.....Ja jem: jeden dzień witaminy, jeden dzień chelafer.....


Otokika, ja też ostatnio mam smaki na coś....


Ewcia skoro zdrowiejesz to do roboty:D:D:D hihihhi
 
reklama
Milusia- mi ostatnio m mył okna. Umył popołudniu, a wieczorem z jednej strony poprawił deszcz, a z drugiej mały łapkami doczyścił :-D jego miny nie zapomnę baardzo długo :-D:-D:-D
 
haha myślał pewnie że całą wieczność będą czyste! ;D
mi też mąż umył okno, przyszedł z pracy i sie pyta czemu brudne a padało :D



Milusia- mi ostatnio m mył okna. Umył popołudniu, a wieczorem z jednej strony poprawił deszcz, a z drugiej mały łapkami doczyścił :-D jego miny nie zapomnę baardzo długo :-D:-D:-D
 
Ja mam tak brudne okna że u mnie szaro caly dzień;p ale zabiorę się za nie jutro...dzisiaj jeszcze odpoczywam i walcze z nerwem w brzuchu...a jutro babki, sern8ki, galaretki, sprzątanie...ale to dopiero jutro;)
 
Pogoda taka nie świąteczna zimno i nic nie chcę się robić. Nawet wyjście na swieconke nie będzie miało uroku wiosennego spacerku tylko szybko szybko do auta.
Gabrielke i kikifish strasznie wam współczuję tych przeżyć i trzymam kciuki za dobre wiadomości. Gabrielke uważaj na siebie i nie szalej tak z tymi świątecznymi przygotowaniami. Trudno najwyżej będą skromniejsze ale pamiętaj o dziecku!
Olasec gratulacje!
Ja raczej święta będę w domu a do teściów to tylko T. Ż młodą wyśle Bo pewnie długo tam posiedza a ja nie chcę tak długo na krześle zalegac
 
reklama
Do góry