reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

olasec gratuluję wizyty!

tren naprawdę zazdroszczę, w szkole to już nie problem, u nas J ma w szkole, a S na nfz i w przedszkolu prywatnie, ale póki co oboje mają problemy z sz cz ż i takie tam, więc to jeszcze potrwa

kikifish
super, że u didziula wszystko oki! a ile będziecie czekać na wynik?
 
reklama
Kikifish trzymam kciuki za wynik, na pewno wszystko jest dobrze. Kurcze ja sama nie wiem czy przy in vitro ten test pappa jest wiarygodny, kiedyś mojej koleżance lekarka zleciła test a miała wcześniej ogromnego krwiaka i powiedział jej inny lekarz że to zaburzyło jej kiepski wynik, przy takich krwiakach nie powinno się go robić
Dziewczyny mnie przed świętami denerwują te tłum w sklepach, ludzie kupują tyle jakby sklepy na tydzień zamykali a potem masa tego jedzenia po świętach ląduje w koszu
 
Maggie- szczerze sama nie wiem czy jest warto. Wg mnie i tego co wyczytalam to duzo czynnikow zafalszuje wynik. Sama juz nie wiem. Mam nadzieje ze u mnie obejdzie sie na strachu i dzidzia zdrowa
 
to trochę zejdzie, oj ciężkie takie oczekiwanie... ale musi być dobrze, innej opcji nie ma, za dużo bb ciotek kciuki trzyma:-)
 
olasec gratuluję wizyty!

tren naprawdę zazdroszczę, w szkole to już nie problem, u nas J ma w szkole, a S na nfz i w przedszkolu prywatnie, ale póki co oboje mają problemy z sz cz ż i takie tam, więc to jeszcze potrwa

kikifish
super, że u didziula wszystko oki! a ile będziecie czekać na wynik?

czyli ze seplenią ?? jezyk przed zebami jest przy s, c z?? bo jesli tak to ponoc ta wada jest gorsza od innych. Oskar wlasnie tak seplenił. I mi sie zdarza, ale juz za duza jestem zeby sie oduczyc.a F znowu nie mowil wyraznie do ok 5 rż.pozniej zaczał razem z O... tylko ze jak mial 6 lat to go juz wiekszosc rozumiala. tylko ze on według innych kryterów oceniany. dlugo trwalo wywolywanie r u niego. ale sie w koncu sie udalo.

Jezu jak u nas wieje. Moje podworko w zaciszu i zawsze wiatr jest slabszy niz na drodze.. ale dziś drzewa koronami do ziemi sie kladą.
 
Gabrielke, kikifish - trzymam kciuki za Was i wyniki
Milusia - widzę, że będzie dziewczynka :-)super! gratuluje!! Pijesz tran:szok: mnie odrzuca sama myśl o tym :-)
Olasec - przykro mi, ale teraz wszystko jest dobrze i we wrześniu zostaniesz szczęśliwą mamusią

Zjadłam 3 kawałki pizzy ale mi dobrze
 
najlepsze jest to że jak we wtorek otworzą sklepy będzie to samo ! :D

kołtunek zazdroszczę .. jak ja zjem pizze to zaraz mnie boli brzuch i strasznie ciężko :(


dziewczyny zaczyna mi rosnąć bebzun! :D
wychodzi Jaś spod tłuszczyku :D
nie mogę się doczekać piątku..


Kikifish trzymam kciuki za wynik, na pewno wszystko jest dobrze. Kurcze ja sama nie wiem czy przy in vitro ten test pappa jest wiarygodny, kiedyś mojej koleżance lekarka zleciła test a miała wcześniej ogromnego krwiaka i powiedział jej inny lekarz że to zaburzyło jej kiepski wynik, przy takich krwiakach nie powinno się go robić
Dziewczyny mnie przed świętami denerwują te tłum w sklepach, ludzie kupują tyle jakby sklepy na tydzień zamykali a potem masa tego jedzenia po świętach ląduje w koszu
 
reklama
Do góry