reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Anulka z tego co kojarzę to można toxo leczyć w ciąży, dlatego tak ważne są te badania z krwi, tylko biegusiem do lekarza! ja też pewnie będę co miesiąc robić badania, bo mam kota, a to siedlisko zarazy:-) trzymam za Was kciuki
 
reklama
Cześć dziewczyny!
W zeszłym tygodniu zrobiłam test i pojawiły się dwie kreseczki, tak więc wychodzi na to że będę wrześniową mamą :) Cieszę się i boję jednocześnie, bo straciłam drugą ciążę w październiku, ale jestem dobrej myśli i tym razem wszystko musi być dobrze! :happy:
 
Hej gratuluję Wam dzidziusiow ;))) ja leżę w szpitalu. Wczoraj przy przyjęciu miałam robione usg... niestety nie biło serduszko. Beta hcg wyszła mi 27000 a tydzień temu w środę 3311 więc nie przyrasta prawidłowo. Poza tym plamienie coraz większe jest. No cóż co ma być to będzie. Buziaki
 
No ja na szczęście już po toxo. W większości kobiety mające wcześniej do czynienia z kotami, już toxo przechodziły i ich ciała wyspecjalizowały przeciwciała.

Może to dziwne ale magne b6 biorę dopiero od wczorajszego wieczora i! O wiele mniej mnie ciągnie w podbrzuszu. Zwykle tylko jak siedze zgarbiona.

Engacka będziemy się tu razem wszystkie wspierac w niepokojach :) Ja straciłam moje dwa Aniołki, też strasznie się boję, by ponownie nie stracic maleństwa. Ale wierzę, uda mi się chociaż ten jeden jedyny raz. Biorę luteine 2x2 i acard :)
 
Hej dziewczyny!! Nie pisałam już wczoraj po wizycie bo byłam zmęczona i od razu poszłam spać. Serduszko bije wszystko jest dobrze :D jestem w 6 tyg 4 dniu i termin mam na 12 września :) bardzo się cieszę że wszystko ok i powiem Wam że mega super uczucie usłyszeć serduszko aż się poryczałam hehe :p

Chciałam wstawić zdjęcie mojej fasolki ale jeszcze nie umiem tego zrobić, muszę trochę pokombinować i może mi się uda :)

Buziaki :*
 
Gratulacje wszystkich nowym mamom i tym, które usłyszały serduszko :)

Ursa89 - cieszę się, że lepiej.

Mała Mi- jesteśmy z Tobą, wszystko musi być dobrze.
 
Hej dziewczyny :-) witam nowe mamusie!!!
MalaMi trzymamy kciuki zeby wszystko bylo dobrze!!!

Gosiunia super wiesci!!!

Ja siedze w pracy calymi dniami, wczoraj bylam bardzo zabiegana i wieczorem troche pobolewal mnie brzuch... ale na szczescie szybko przeszlo. Chyba musze troche zwolnic ;-)
 
MałaMi wszystko będzie dobrze trzymamy kciuki bardzo mocno !!

Ja też pracuję ale na szczęście zamieniłam sobie że nie siedzę po 12h i dzień wolny tylko codziennie po 6h i jest dobrze chociaż dzisiaj jakiś kiepski dzień bo jakoś słabo się czuje, głowa mnie boli i jakoś jest tak bleee....
 
Trzymajcie kciuki dziewczyny! Postanowiłam, że dzisiaj mu powiem, że będzie tatą... :)
Boje się, ale wierzę, że będzie dobrze! Także, za pół godziny się z nim zobaczę i powiem, mam nadzieję, że to ja nie spanikuje i powiem.. Ehh

Malami, trzymaj się:-*
 
reklama
Do góry