reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Cześć dziewczyny! :-)

Aż trudno uwierzyć, że zaledwie dwa tygodnie temu zakładałam wątek Wrześniówek 2015 i nieśmiało pytałam o pierwsze testy, a tu już tyle postów i nowych dziewczyn :-) Fajnie :happy2:

Witam kolejne z Was.


Anulka ja zobaczyłam serduszko i stres mi nie minął. Myślę, że największy będzie do usg połówkowego, a jak wyniki będą ok, to trochę puści. Ale tylko trochę ;-)

Matosia mój brzuch już rośnie, ale raczej od drobnych problemów z trawieniem :-p

Goosiak to Ty jesteś "przełomowa" tak jak ja ;-) Na usg zobaczyłam dwa terminy: końcówka sierpnia i początek września.


Hej!!!!!!!! Tyle naskrobałyście, ze juz nie pamiętam co miałam napisac :p
Polecam używanie multicytatów. Odhaczasz posta, na który chcesz odpisać i potem widzisz wszystko w odpowiedzi :happy2:

Natalia jeśli jeszcze do nas zaglądasz - bardzo mi przykro :-:)-:)-(


Dziewczynki jak u Was z siusianiem? Ja mam mega parcie na pęcherz, w nocy też biegam ze trzy razy :confused2:
 
reklama
Witajcie Mamusie :))) mam pytanie czy Was też boli brzuch jak na okres? Ja już zaczynam swirowac i co chwilę biegam do łazienki i sprawdzam czy nie ma krwi. Masakra jak się boję...
 
Witam :)
MałaMi mam tak samo, cały czas wrażenie, że @ nadejdzie.. A na dziś jest termin. Byłam już u lekarza, oczywiście nie miałam usg, bo to za wcześnie. Kazał brać wit e, kwas foliowy (już go biorę od jakiegoś czasu) i żelazo. Czekam teraz na ponowny wynik bety, mam nadzieję, że ładnie rośnie. A nast wizyta dopiero 1 lutego..
Iwon na początku myślałam, że mam zapalenie pęcherza, bo od kilku dni biegam siusiać dosłownie co 1h.. No ale okazało się, że to przez fasolkę :-)
matosia wiem, że łatwo powiedzieć, ale nie powinnyśmy wszystkiego czytać w internecie.. Trzeba się cieszyć, że beta ładnie rośnie :tak: A może to będą bliźniaki?? ;-)
milusia mnie mdłości trzymają od kilku dni, ale jeszcze nie wymiotowałam na szczęście. W poprzedniej ciąży tylko raz zwymiotowałam, ale żadnych mdłości nie miałam. Co jest dziwne, bo od urodzenia mam chorobę lokomocyjną, a podobno kobiety, które to mają, w ciąży częściej wymiotują.
 
Aniaa_87 trzymam kciuki za maleństwo oby rosło i zdrowe było. Ja dziś mam wizytę o 18.15 mam nadzieję że będzie dzidzius. To już 5 tydzień 4 dzień więc mam nadzieję...
 
Witam się poniedziałkowo! U mnie jak dotąd mdłości brak i jak to kobieta w ciąży sama nie wiem czy to dobrze czy nie! Ale współczuję tym co mają takie długotrwałe i uciążliwe. W poprzedniej ciąży otwierałam lodówkę robiłam bleee bo mi coś zaleciało i mąż śmiał sie hmmm no to już po śniadaniu ale jakiś dokuczliwych nie miałam wymiotowałam może z 10 razy. poprzednie pokolenia były spokojniejsze bo kobiety nie sprawdzały w internecie każdego ukłucia w boku, spadku formy itp. Sama świruję jak sie naczytam tych artykułów i wpisów innych. Miały dużo pracy i nie miały nawet czasu rozczulać się nad sobą a ja chodzę delikatnie, po schodach jak najmniej, leżę jak tylko mogę no i jak idę do toalety to za każdym razem sprawdzam papier czy nie plamię.
Mała Mi ja też czekam -melduj sie z pozytywnymi wiadomościami.
Minuta cisztwo nie napisałaś jak sie nazywa twoje lipcowe maleństwo?
Mąż dzisiaj późbvniej wraca zrobię zupę tajską z kurczakiem na mleku kokosowym ciekawe czy będę mogła zjeść. Jak narazie z młodą zjadłyśmy wczorajszy rosołek. Przeziębienie właściwie przeszło- chyba największą moc widzę w czosnku ale teraz nie zjem przez kilka dni
 
Hej :) Dołączam kobietki do Was mega szczęśliwa! Test rano i dwie kreseczki !Trzymajcie kciuki żeby wszystko było OK !! :) Pozdrawiam
 
siwa 37 gratuluję :) Trzymam & żeby wszystko było w porządku :)

Dżejka ja też mam tylko rano małe mdłości a tak to się dobrze czuje, piersi mnie bolą i mnie troszkę co jakiś czas ciągnie w dole brzucha ale wierzę, że będzie dobrze:)

MałaMi
i jak po wizycie?

iwon ja też za każdym razem jak idę do toalety to patrzę czy nie ma krwi:(
 
reklama
Natalia13 bardzo mi przykro ; (

Matosia witaj ;) 3maj sie tam i sie nie denerwuj. Wszystko bedzje ok ;)

Siwa witam rowniez u Nas ;)

Milusia ... wspolczuje bardzo tych mdlosci ; ( mam nadzieje ze mnie nie dopadna :p Jedyne co mi sie dzieje to fakt, ze mieso mi smierdzi, nie mam zupelnej ochoty na nie. Ja sobie jakiejs szynki powacham to wtedy mi dopiero robi sie nie dobrze :/

SwiatecznaKropeczka - tez mam takie parcie na pecherz, ze glowa mala. Duzo pije i jeszcze wiecej sikam

MalaMi ja tez tak swirowalam. Nie dosc ze brzuch bolal to czulam, że mam mokro. Od razu bieglam do lazienki sprawdzic czy paskuda nie przyszla.

Ja swirowalam, że wy wszystkie biegacie na to usg a ja musze tyle czekac. Teraz doszlo do mnie, że to nawet i lepiej. Nie stresuje sie, że np. jeszcze bicia serca nie slychac itd. Nie odsylaja mnie i kaza przychodzic pózniej... mniej na glowie.  a tak to bede w 10 tyg i już przynajmniej wszystko bedzie jasne.

Puki co daje fasolce rosnac i futruje ja (i siebie) tonami bananow i hektolitrami soku jablkowego ;)

Mam pytanko czy chcecie znac plec swojego malenstwa czy raczej sie wstrzymacie i poczekacie do rozwiazania na niespodzianke?
 
Do góry