reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Natalia-bardzo wspolczuje i naprawde jest mi przykro.aż ciężko cokolwiek napisać.bądź silna. Mam nadziejeę ze spróbujesz jeszcze raz i wtedy się uda... ściskam Cię ciepło:*
 
Natalia mi również jest bardzo przykro :-:)-:)-( trzymaj się dzielnie kochana :*

MałaMi znalazłam stare usg, żeby dokładnie napisać: w 5t3d było widać pęcherzyk z zarodkiem, a w 8t6d już słyszałam bardzo mocne uderzenia serduszka :-) Jutro jeszcze będzie u mnie za wcześnie, aby cokolwiek zobaczyć, ale mam wizytę, bo byłam teraz przeziębiona i brałam antybiotyk.. Jednak wcześniej powiedziałam lekarzowi o moich podejrzeniach i stwierdził, że te leki co mi je przepisał, nie zaszkodzą dziecku :-) Ehh.. zaczęłam się znowu niepokoić tym, że piersi prawie w ogóle mnie nie bolą :zawstydzona/y: Wiem, że może być za wcześnie, ale z córką już bolały..
 
Aniaa_87 mnie w pierwszej ciąży to tak strasznie bolały piersi że jak się z łóżka wstawalam to musiałam je trzymać. Teraz jest trochę lepiej. Bolą mniej. Ale powiekszyly się niesamowicie. Muszę chyba zakupić rozmiar wiekszy biustonosz ;)
 
Oj, inwestycja w dobry stanik w ciąży i podczas karmienia to najlepsze co możemy dla cyców zrobić ;-) nie polecam tych najtańszych do karmienia, bo po tym to tylko zwisy do pępka zostają :baffled: (doświadczenie własne)
Szkoda mi Natalii :-( ale z drugiej strony, trzeba być dobrej myśli, ze uda się kolejnym razem. Ostatnio dzieciątko urodziła moja kuzynka, dokładnie w rocznicę poronienia pierwszego. Tak więc cuda się zdarzają
 
hej dziewczyny:) i znowu witam na forum wrzesniowym;)

powtorka z przed 5 lat:) ciekawe czy znajdzie sie tutaj kolezanka rowniez z wrzesnia 2010:) wczoraj zrobiony test sliczne dwie kreski wedlug wyliczen wychodzi mi dokladnie 4 tydzien i 4 dzien czy juz wybrac sie do lekarza czy jeszce poczekac??:-)
pozdrawiam Was wszystkie:)
 
Ania, mnie z synkiem też bardzo bolały i to szybko, a teraz tylko sutki wrażliwsze. Może to przez rozciągnięcie :laugh2:
Witaj Maja! wg mnie za wcześnie. Najlepiej iść po skończonym 6 tygodniu, żeby już serduszko było słychać :tak: Umow się za 2 tygodnie ;-)
 
reklama
Czesc dziewczyny mam nadzieje ze do was dolacze narazie czekam na @ mam ja miec za tydzien wiec trzymajcie kciuki bo jakby jednak mi sie udalo to zalape sie na koncowke wrzesnia maz mialby super prezent na urodziny oby sie udalo:)
 
Do góry