reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Wyspałam się! szok... ale brzuch i tak boli więc jak to sie stało że spałam to nie wiem, może już limit zmęczenia wystąpił... M nie chciał mnie zawieźć do szpitala, obdzwonił położną i powiedziała że mam się relaksować i nic sobie nie wkręcać i przyjechać dopiero na przegląd jak będą oznaki porodu - Łatwo powiedzieć...
A jednak coś sie dziać zaczęło - obudził mnie dziś kisiel w gaciach, że tak to ujmę. Jak całą ciążę praktycznie na sucho, tak teraz szok. Różowy i z pasemkami - czyli to czop czy rozwieranie szyjki??? Kurka nie mam porównania bo poprzednio czop odszedł w całości - pach i wypadł a po 2 tyg urodziłam, a teraz mnie zalewa od 5 rano...
 
ewka84 no właśnie tak internety czytam i piszą podobnie jak Ty :-) no zobaczymy... ja to i tak dziwna jestem, zawsze jak gdzieś coś mi sie medycznego dzieje to jestem poza ramami więc sie nie nastawiam... z drugiej strony dobrze że na weekend bo M będzie w domu i nie będę tak schizować sama i młodego będzie komu ewentualnie sprzedać...
 
Ewka tak brzuchol na.noc odpuscil, teraz znowu boli.. ja sie po prpstu tak boje szpitali ze wole isc.do.lekarza hehe:-)
A jak taki glut szyjkowy wyglada jest bez krwi i tez taki.ciagutek?

Mloda i piekna mi czop w kawalkach.odladzi ponad.tydzien...
 
Po wizycie. Jutro termin. Nie rodze. Na ktg nawet najmniejszego skurczu nie bylo. Szyjka twarda i zamknieta. Dziabla mnie w spojenie i zawylam jak rasowy wilk. Przewidywana waga Klopsa- 4200. W sobote na innym sprzecie 3500. To komu wierzyc?

Skoro nie rodze to jade do rodzicow. A co. Mama najpierw zgodzila sie na ugotowanie mi krupniku, a potem z lekkim przerazeniem zakumala ze przyjade. Nawet jakbym zaczela rodzic to mam tak blisko do szpitala ze na pieszo pojde.
 
A ja się witam drugi dzień na patologii, 3 dzień po terminie. Cukry na szpitalnej diecie mi oszalały, zaraz idę to zgłosić lekarzowi. Po śniadaniu 160... masakra. Dzis usg, badanie na fotelu i maja zdecydowac co dalej...
 
U mnie dziś indukcja jeśli będzie miejsce na porodowce. Badanie USG wyszło kiepsko, rozwarcie około 3-4 cm. Odchodzi czop.
Proszę o kciuki żeby z moim synkiem było wszystko dobrze...
 
Młoda też mi sie wydaje ze już blisko! Jak mi w pierwszej ciazy dochodziły wody i dzwoniłam do gina mówię ze widzę Niteczki krwi to mówi ze dobrze bo to znaczy ze szyjke zaczęła się rozwierac.
 
reklama
Nikola powodzenia, oby jak najszybciej coś sie rozwinęło w tym szpitalu

Kaha to już jak wolisz:-) a jak nocka, brzucho dał pospać?

Malina super, ze już do domku i ze sobie tak dobrze radzicie ze ssakiem:-)

Wiola jak tam w dniu terminu?

ja się wreszcie wyspałam, bo ostatnio coś z tym kiepsko było, wszelakie objawy odpuściły, ciśnienie się w miarę wyregulowało po pigułach, tak to mogę spokojnie jeszcze tydzień chodzić z brzuchem i cieszyć się ciążą:-)

A ja w dniu terminu czuje się jak zwykle, czyli jakby nigdy nic ;) zero dolegliwości, maly się wierci jak zawsze. Korzystam z ostatnich dni "wolności" ile się da ;) w tyg byłam jeszcze na zajęciach w klubie fitness, w środę w kinie, wczoraj dupke smazylam na słońcu :) teraz sobie wymyśliłam żeby wyprac koszule i staniki do karmienia, więc narazie nie mogę urodzić póki nie wyschna hehe. Poza tym moja położna może być że mną dopiero w niedzielę rano więc sobie czekamy :)

Już sama nie wiem co lepsze jak czytam te Wasze objawy, bóle itd.. Każda inaczej to wszytsko przechodzi. Trzymam kciuki za jeszcze nierozpakowane wrzesniowki (oby nie październikowki) ;)
 
Do góry