reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Ja jutro ide na spacer do lasu he he wymęczą się może coś ruszy, dziś z mężem próbowaliśmy wywołać ale niestety efekty zerowe tylko się biedak zasapał bo ja to wiadomo że na leniuszka
 
reklama
Ja jutro ide na spacer do lasu he he wymęczą się może coś ruszy, dziś z mężem próbowaliśmy wywołać ale niestety efekty zerowe tylko się biedak zasapał bo ja to wiadomo że na leniuszka
 
Ja skróconą i rozwarta już mam jakiś czas tylko nic jakoś dalej nie postępuje, może za dużo leżę ale tylko na to mam ochotę, leżę i jem a ruchy to czuje aż w pachwinach też tak macie?
 
Ja szyjkę mam już miękka i delikatnie rozwarta jakies 2tyg, leżeć wcale nie leże, wręcz przeciwnie. Smigam, cwicze, korzystam a nic się nie dzieje...więc chyba nie ma reguły.
Taaa ją też czuje ruchy tak nisko, może mały głową mi tam kręci i raczkami :)
 
Szyjka rozwarta i miekka sobie moze byc...jak nie ma skurczy to jest dupa wielka...
Z mezem nie probuje bo nie mam checi,nie bede sie zmuszac..
Dzisiaj to mnie tak wszystko boli ze mam serdecznie dosc:-( na.zadnym etapie tak mi ta ciaza w dupe nie dala..

Lady agnes kolejnosc jedt inna wiec poczekam az ty urodzisz. :D
 
Hej ja też w dwupaku i nic ne zapowiada porodu Synek tak kopie że aż boli jakby mi ktoś kiedyś powiedział że może tak boleć to bym nie uwierzyła, położna mówi że boli bo jest duży i silny, ale Córcia ważyła 4400 i tak nie bolało. Mnie może boleć tyle że ja się od razu denerwuje że coś mu tam nie pasuje.

Kaha tak już jest jeden dzień lepszy dwa gorsze,jeszcze troszkę.

Jeśli chodzi o pomoc męża to on by chętnie pomógł, ale ja się czuję tak jakoś nie apetycznie i też się zmuszać nie będę.

Ewa Ty szczęściaro chociaż czopa widzisz,ja się wpatruje w te wkładkę że zaraz oslepne, ostatnio po odejściu czopa po 30 godz.tulilam Córkę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry