reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

ewka fakt dzisiaj było cieplutko.. też knie zgaga męczy... dwa tyg jej nie było i wróciła z podwójną siłą..

nikola kciuki!! mam nadzieję że coś podziałają w tym szpitalu:)

pycia17 powoli się nauczycie wszystkiego:)



bardzo boli mnie ten brzuch. bardziej niż przy okresie... i krzyże :(
zastanawiam się czy się do lekarza nie wybrać, niech sprawdzi bo aż mnie to martwi...


ile nas zostało nie rozpakowanych ? Nikola, młoda i piękna, doris, ananka, wiola84, ewka, ja ? ktoś jeszcze?
 
reklama
Kaha nie zapominaj o mnie ;) juz się powinnam wpakować a tu nici z pętelką. Teraz wieczorem na ktg zero skurczy, oczywiście jak mnie odłączyli to już jakieś pojedyncze są, ale słabe i nieregularne
 
Lady Agnes przepraszam :D to jest nas 10 bo zapomniałam jeszcze że kaludixxon ma termin cc na poniedziałek :) :D

Ewka no moja położna właśnie ma jutro dużyr 7-19. Ale nie wiem czy dzwonić do niej czy do swojego lekarza po prostu iść na wizytkę. Miałam iść w poniedziałek.. nie martw się sama nie zostaniesz... mam termin tydzień po Tobie :D



czop odłazi już tydzień w kawałkach... ale boli brzuch matko! nawet przy najgorszym okresie mnie tak nie bolał :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry