reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Kaha brzuch się spina ale nie regularnie i małego czuje niżej. zobaczymy co jutro na wizycie doktor powie. A ty o której wizytujesz? Nikola to czekamy na Ciebie my mamy z Kaha jeszcze około tygodnia do terminu . chociaż szczerze powiem że mogłabym urodzić w przyszłym tygodniu bo jestem ciekawa mojego synusia i reakcji starszej siostry.
 
reklama
malina ja tez bylam pewna, ze urodze przynajmniej tydzien przed terminem, a tu cisza i spokój. mała się wierci tak jak zawsze. czuję ją na dole, ale skurcze bardzo nieregularne, ból miesiaczkowy od czasu do czasu łapie i nic więcej..
 
malina ja wizytę mam po 16 :) chciałabym urodzic wcześniej boje się że Jaś będzie klocuszkiem.. zobaczymy jak jutro wizytka.. strasznie bolą mnie sutki!!
 
Bardzo chętnie mogę być teraz kolejna rodząca. Tym bardziej ze od 3 tyg mam objawy porodówe, pamiętam na koniec sierpnia bóle krzyżowe myślałam że umrę z bólu. Brzuch mam mały a teraz jak obnizył się to wygląda jak mała piłka
.u nas trochę słaba sprawa w rodzinie męża jego brat ma problemy z zona rozwodu ona chce to teraz nami tak na prawdę się nie przejmuja trochę mi przykro w końcu to wnuczka zaraz się urodzi a teściowa tylko myśli o drugim synu i pierwszym wnuku. Złożyły się te sprawy głupio w czasie.
.
 
Ewka, nie przeszlo wiec pojechalam na ip. Lekarz stwierdzil rozejscie spojenia na 8mm. Do 10mm jest norma. Moglam zostac na patologii zeby dostac przeciwbolowe. Jesli by nie pomogly to wywolywanie, zeby dac mi cos mocniejszego. Ale ze szyjka twarda i zamknieta to nawet lekarz stwierdzil ze to bez sensu bo i tak sie nie uda i na moim miejscu wrocilby do domu. A na cc mam i tak 2mm za malo. Wiec wrocilam. Bezwzgledne lezenie, cieple kapiele i oklady zeby zmniejszyc bol i nawet 8 paracetamoli dziennie. Ale nie zamierzam az tylu brac. Dzis jak na razie lyknelam dwa i jest znosnie. Zastanawaim sie jednak czy na sile troche nie pochodzic.... moze mi te 2mm ruszy. Naprawde wole zeby mnie zapobiegawczo pocieli niz mialoby mi to spojenie peknac. Po cc szybciej wroce do formy.

Jolka, tez mysle ze starszy potrzebuje troche czasu na przyzwyczajenie. W koncu nie ma juz mamy na wylacznosc. Bedzie dobrze :)

Ewka, duzo zdrowka dla chlopakow :)
 
gratuluje nowym mamusiom! :):)
Kaha tak to jest normlane L4 i zapłacił pracodawca M

Trzymam kciuki za porody
mało czasu na pisanie bo jak nie mały to starszak :)
 
Gratulacje wszystkim nowym mamom, ale dzidziusie nas zalewają z każdej strony. Milusia nareszcie! Taki obrót sprawy bardzo mi się podoba.
Nie odzywałam się, bo miałam trudny tydzień. Poszłam w czwartek do lekarza, żeby wszystko sprawdzić przed poniedziałkiem i trafiłam na Panią doktor, która tak mnie przestraszyła i prawie zaciągnęła do swojego szpitala....powiedziała mi, że jak cukry skaczą to nie wiedomo i nawet nie poczuję, jak mi dziecko umrze. Wszystko w porządku się okazało, ale to co mi nagadała, to moje. Marek ma 2700 dkg, przepływy ok. Dziś byłam oddać krew w szpitalu, gdzie zamierzałam rodzić. Ta lekarka się boi, że oprócz cesarki mam mieć jeszcze operacje zrostów po rozlanym wyrostku i póżniejszych zrostach, a to może być grubsza sprawa...Mały nigdy się nie zapuszczał po stronie tej rany. Nie pojadę do jej szpitala, bo daleko mam, poza tym to wielki strasznie szpital, wolę jakoś ten, w którym już leżałam w 29 tygodniu. Mam nadzieję, że dobrze robię. Boję się dziewczyny, jak niewiem, ale musi być dobrze...
Powodzenia wszystkim mamom w dwupaku. Trzymam kciuki za Was!
Dzięki Mamuska41 i Kaha za Wasze wypowiedzi.
 
reklama
Gosiamat - to Ty dzisiaj masz CC z tego co pamiętam? Powodzenia! A tak przy okazji te szalejące cukry to co to znaczy u Ciebie, jakie to wartości były? Odezwij się jak będziesz mogła.
 
Do góry