reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Gratulacje maggie i atagaa! Ja za 3 dni CC i już nie mogę spać! Jutro zaczynam 38 tydzień, ale hormony mi zaczynają już szaleć. Wahania nastroju okropne - zazwyczaj to tak się zachowywałam dopiero po porodzie.
 
Ostatnia edycja:
Maggie i Atagaa gratulacje. Ale wrzesniowki sie rozkręciły .
Jolka Polozna zważyła ale była tak szybko po porodzie ze mała jeszcze nie nadrobiła straty wagowej ze szpitala.
Co do szwów to już dzisiaj lepiej. Byle do jutra
 
Ja to już mam dość jest bardzo ciężko 22 kg dodatkowe robi swoje. Juz nie wspomnę o bólach które wykręcaja oczy z orbit i mijają wracają i tak na okrągło. Za tydzień w niedziele mam się wstawić w szpitalu jak nie urodze ale pewnie tylko ktg i tyle. A Ty Kaha na kiedy masz termin?ja jutro zaczynam 40 tydzień.



QUOTE=kaha91;11898880]Pycia myslisz ze nie oszalejemy czekajac ?[/QUOTE]
 
u mnie cisza i spokój. :)
Czekam na jutrzejszą wizytkę. Zobaczymy co powie doktorek. :)
kupiłam wczoraj piłkę troche sobie poskakałam :)
gratulacje dla mamusiek! lista się nam powiększyła:) uzupełniłam, mam nadzieję że nikogo nie pominęłam:)
miłej niedzieli mamuśką w dwupaku i tym już tulącym swoje skarby:)





Jolka6621
daj znać jutro co z Jasiem :)
no to faktycznie reakcja starszaka mega ;D podejrzewam że troche może być zazdrosny..

ivon17 mam nadzieję że Basia się szybko przestawi na tryb taki jaki powinna :)

pauluss sliczny Krzyś :) jak się czujesz?

mamuśka41
ale Ci dobrze :) 3 dni i tulisz maluszka :D

pycia17
ja termin mam po Tobie, 24 wrzesień... lekarz ostatnio nam powiedział że urodzę przed ale na razie cisza;/ zobaczymy..
 
Witam się niedzielnie. Gratulacje nowym mamusiom. Podejrzewam że już więcej mam tuli swoje wrześniowe maluchy niż oczekuje. To kaha jutro wizytujemy i bierzemy się za rozpakowywanie ja mam 22 wrzesień w sumie patrząc na listę to naprawdę coraz mniej nas do rozpakowania
Pycia teraz czekamy na Ciebie twoja kolej
 
reklama
Witam laski:)
gratuluje wszystkim mamusiom i zazdroszczę :( ja już po terminie i dalej nic. jutro wizytowo i pewnie w tygodniu wywoływanie jak nic nie ruszy..masakra.
 
Do góry