reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

No więc nikomu terminu nie zabiorę.. u mnie niestety wszystko się zatrzymało.. rozwarcie takie jak było 1palec, szyjka miękka, 0 skurczy które bym czuła.. macica miękka.. dzidziuś waży 3300.. więc tak jak pisałam tydzień temu go źle zważył.. jest proporcjonalny..wody na poziomie 9. wszystko jest ogólnie ok. Nic nie zwiastuje porodu... lekarz dał L4 do 28 września.. 24 mam wstawić się w szpitalu w którym chce rodzić a za tydzień jak chce mogę przyjść jeszcze na wizytę.. jutro podjadę do szpitala na ktg..raczej powiedział że będą wywoływać bo skoro nic nie postępuje to nie wiele się zmieni. rozmasował szyjkę
 
reklama
Ważne, że z dzieciątkiem wszystko ok :) U mnie objawy porodowe są od 3 tyg i brzydko mówiąc dupa nic nie dzieje się. To już nie wiem co lepsze objawy porodowe czy ich brak skoro nic się nie dzieje.


No więc nikomu terminu nie zabiorę.. u mnie niestety wszystko się zatrzymało.. rozwarcie takie jak było 1palec, szyjka miękka, 0 skurczy które bym czuła.. macica miękka.. dzidziuś waży 3300.. więc tak jak pisałam tydzień temu go źle zważył.. jest proporcjonalny..wody na poziomie 9. wszystko jest ogólnie ok. Nic nie zwiastuje porodu... lekarz dał L4 do 28 września.. 24 mam wstawić się w szpitalu w którym chce rodzić a za tydzień jak chce mogę przyjść jeszcze na wizytę.. jutro podjadę do szpitala na ktg..raczej powiedział że będą wywoływać bo skoro nic nie postępuje to nie wiele się zmieni. rozmasował szyjkę
 
Ewka no wkurzyl mnie bo sie przejelam lezenien w szpitalu... 10dni sporo skoro szyjka cos tam rozwarta to tak na.prawdr.moge urodzic jutro a moge za tydzien... trzeba czekac
 
ja ostatnio z 1cm rozwarcia 2 tygodnie czekałam na akcje porodową i bez czopu już bo jak odszedł to się właśnie rozwarcie zrobiło a potem czekało do terminu...
 
Noo nie ale wiesz jak ze skurczami jest sa potem ich nie ma. Szkoda ze nie ma u mnie postepu bo sie lobuza doczekac nie moge ale co zrobic... skacze na pilce :D
 
Ja też po wizycie. mały orientacyjnie waży około 3650g łożysko wody w porządku przepływy też. Ginekologicznie nic się za bardzo nie zapowiada ale wszystko może się zmienić z dnia na dzień. Po powrocie od lekarza zaczęły mnie plecy z krzyżu boleć i takie cmienie czuje. Jak do terminu nie urodze tj22 to mam przyjść na oddział żeby sprawdzić przepływy.
 
reklama
Już laski z października mają bobasy a my dalej wyczekujemy, ja to pewnie na samym końcu urodzeń ehh.... najpierw mi zatrzymali a teraz pewnie przenosze
 
Do góry