reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Paulus ja mam ten tinylove, wizualnie super, bujaczek przetestowała już córka, a "łóżeczko" czeka na Eryka. Wydaje mi się, że warto kupić :) dla mnie idealne rozwiązanie, bo mam piętrowy dom i na parterze "centrum dowodzenia", mąż odsypia nocki w dzień, więc mały będzie ze mną na dole. A koszyk bałam się kupić, bo każdy który oglądałam miał mało stabilny stelaż, a przy 3 letnim starszaku to trochę istotne :D

Kurde, pare dni temu robiłam zakupy i musialam kupić białe wytrawne wino (było w przepisie na obiad i wydaje się dość istotne + alko wiadomo wyparuje podczas gotowania). Ale tak leży to wino od 3 dni i woła do mnie. Taka mam ochotęęę chociaż łyczka wziąć, dżiiiiiz. Ale co mi po łyczku, tylko smaki większe się włączą. Ech :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
engacka ja wczoraj piłam wino bezalkoholowe [emoji6] ImageUploadedByForum BabyBoom1441296627.264882.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441296627.264882.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441296627.264882.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 64
Ivon17- kuzynka ma córkę 4 latkę i od miesiaca jest nie do wytrzymania. Chyba taki okres trzeba przejsć ;)

pycia17- mało tego, że wagę miałaś jak najbardziej ok, to nie rozumiem co ma waga mamy do wagi dziecka. Ja w pierwszej ciąży przytyłam 23 kg, więc moje dziecko powinno być gigantem, a urodził się 3100. A startowałam z lekkiej nadwagi. Dobrze, że udało Ci się zapisać na to usg. Ten midicover to jakaś porażka :/

pauluss00- jak tam brzuch? Wypiłaś coś rozkurczowego? Nospę lub buscopan?

otoKika- a mierzysz sobie ciśnienie?


Rodzi tam która? Bo przydałyby się jakieś emocje :D
 
Dzięki dziewczyny za kilka słów. Myśle zachowanie moje szkraba to z jednej strony wiek a z drugiej fakt ze zostanie starszym bratem. I chyba trzeba przeczekać. Ale hormony nie pomagają
Jolka niezłe wczoraj ciśnienie Cię nastraszylo. Mam nadzieje ze już dzisiaj ok.
Pauluss a jak tam twardnienie brzucha? Przeszło czy się rozkręca?
Tez czekam z niecierpliwoscią u której następnej sie coś rozkręci? U mnie na razie lekkie twardnienie brzucha i to dość nieregularne. Ale może dziś Tulka albo Milusia[emoji1][emoji1][emoji1]???
 
Ja już po wizycie, opisałam w odpowiednim wątku. Kochane, ale mam dzis powera, chociaż pogoda u nas masakra. Niby chłodniej, ale parówka, cała mokra jak mysza chodzę:-D. Idę zaraz ogarniać chatę, póki sama w domciu jestem. Może poród rozruszam:tak:

Pauluss ja mam ten leżaczek z Tiny Love, ale nie powiem Ci jak się sprawuje, bo dopiero będę go testować jak miki się urodzi. Natomiast wygląda solidnie i chyba będziemy go często używać w ciągu dnia.

Engacka ja od kilku miesięcy mam ochotę na moje ukochane czerwone słodkie winko z granatów. I mam chyba dwie albo trzy butelki w domu, bo jeszcze na gwiazdkę dostałam i walczę ze soba i nie mogę się doczekać kiedy będe mogła sobie lampeczkę strzelić;-)

Jolka to faktycznie nieciekawie z tym ciśnieniem u Ciebie. Żeby jakaś gestoza Ci sie nie robiła, czy coś, bo pod koniec ciąży to się często zdarza.

Pycia olej gościa i się nie przejmuj. Wagę miałaś idealną. Ja zaczynałam z wyższą i przytyłam już 23 kg:szok: i młody ma wagę idealną. Mój ginuś mówi, że najważniejsza jest waga urodzeniowa mamy. Jeśli mam dzidzi urodziła się duża, to dziecko też może urodzić się większe. Jaka jest prawda i co ma na to tak naprawdę wpływ, to nie wiem.

Kaha jednak mały się wkręca w kanał, bo główka podobno bardzo niziutko. A taki bidulek poskręcany siedzi, że masakra, chyba naprawdę zaraz wyjdzie, bo już mu tam cholernie niewygodnie musi być:-D

Milusia współczuję nocnych hardcorów. Oj Elenka daje Ci popalić:-) Ale to juz końcóweczka, już niedługo maluszki będą nam dawać w kość nocą płaczem, a nie skurczami i bólami:-D U mnie w cyckach sahara, nic nie leci...
 
Ivon17 nawet nie wiesz jak bym juz chciala:-D Jak bedę jechała w nocy na porodówkę, będę pisać i prosić o kciuki, ale jak na razie wątpię...
 
Otokitka - widzialam na fb, zazdroooooość. U mnie tylko czerwone w tesco znalazłam, smakowo szału nie robi, a tą jedną butelkę męczę od kilku miesięcy :D

Tulka mam tak samoooo. Jeszcze jutro będę musiała to wino otworzyć, nalać do kieliszka i obejść się smakiem. Masochizm jak nic :D
 

Załączniki

  • 1441301254717.jpg
    1441301254717.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 62
Ostatnia edycja:
reklama
To mnie pocieszylyscie do lekarzy to mam pecha nie dość że przychodnia daleko to jeszcze zawsze coś niemiłego na ten czas przytyłam łącznie 20 kg jakoś nie zauważyłam żebym więcej jadla czasami widzę ze jem jeszcze mniej jedynie przestałam w ciąży biegać to przemiana materii mi spadła. Moja mała to jest punktualna zaraz 21 i juz zaczyna kopać.
 
Do góry