reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Już mi troszkę lepiej, bo mnie przeprosiła. Skurcze ustały, tylko głowa znów nawala, ale to normalne, zawsze jak popłaczę, to mnie później długo boli. Też myślałam, że może się coś tu rozkręca, a tu doopa :-p mogę sobie "historie porodowe" na tvn style oglądnąć
 
reklama
Widzę ze nie tylko ja bym już chciała być po te 9 miesięcy trwa za długo :p a tak na poważnie to już zmęczona jestem tym stanem, krótkie wyjścia z domu a ja jestem wykończona. Z domu nie chce wychodzić bo co pół godz siku jak długo tak można :(
 
Pycia też już mam dość. A 9 miesiąc to ja dopiero zaczynam, męcze się szybko, upały dobijają, wyglądam obleśnie, czuje się jak niepełnosprawny wieloryb. Nogi mi puchną tak, że w buty nie wchodzę żadne, jedynie takie co mam na gumkach i nie chcesz wiedzieć jak moje nogi po takich butach potem wglądają. Schylać się nie da, skarpetek ubrać to samo, źle wstanę to mnie boli, posprzątać chaty nie mogę, o wszystko muszę się prosić co mnie do kurwicy doprowadza (kupcie mi wodę, przynieś mi zakupy, wynieś mi śmieci, podnieś to albo tamto). Serio ciąża to spoko etap jak się jest 5 miesiącu i człowiekowi nic nie dolega. Osobiście mam już dość, pocieszam się tym, że moja szyjka tak się skróciła, że jak mój doktorek wróci to się tniemy i kończymy imprezę.
 
Kiepska jakość bo zdjecia z telefonu...
Mogę sie pochwalić ze wysprzatalismy z mezem caly dom...od szorowania lazienki,po kurze na.szafach, za meblami, po mycie okien..Nogi wchodza mi do dupy! Ale brzuch nie boli, Jasia sprzataniem na.pewno z brzucha nie wygonie:D


jolka
też mnie dzisiaj głowa bolała..
wszyscy Cię denerwują bo może chcą już maluszka na świat... ale dobrze że się pogodziłaś z mamą :)

ewka nie ma żadnych wieści nic :D nie chcą się wrześniówki rozpakowywać :D


ivon skoro się u Ciebie nic nie zapowiada to korzystaj jeszcze z tego że w dwupaku jesteś :)

lo1.jpglo2.jpg
 

Załączniki

  • lo1.jpg
    lo1.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 63
  • lo2.jpg
    lo2.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 67
Dziewczynki ja na szybko - Hanka jest juz z nami - od 18:45, poród SN, znieczulenie rewelacja, poszło szybko i sprawnie:) przyjechałam i miałam 2,5 roZwarcia, minimalna dawka oxy i ruszyło - bezbolesnie doszło do 4 cm potem nagle skurcze zaczęły bolec zrobiło sie 5. Potem ból zarąbistych wiec dostałam ZZO i Bylo super :) w20 min zrobilo sie 10 cm i jazda :) parłam chyba 20 min. nacieli mnie tylko troszkę:)młoda jest super!na 10 pkt !
Dzieki za wsparcie :)
 
Natalii ale masz super że maluszek z Tobą, śliczny jest Hubercik

Kołtunek odpoczywaj i korzystaj z tego że jesteś w domu królową

Motylek wielkie gratulacje Haneczki, super że już jest z Wami !!! No i że poród w miarę bezbolesny
 
reklama
Do góry