reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

kaha super wózek ! jaki to model ?
Co do kikuta to dziś widzialam w biedrze pieluszki "jedynki" z wycięciem na pępuszek właśnie :D Nie wiem czy to standard czy tam takie po prostu mają .. :p Ja się boję nie tylko samej pielęgnacji, ale i nawet podnoszenia maluszka :D Przecież to takie malutkie, kruchutkie .. Dobrze, że te rożki są później się jakoś oswoje :p wizyte mam dopiero 5 sierpnia :( a już się nie mogę doczekać !!
 
reklama
Kołtunek jaka waga ! Kciuki za dzisiejsze badania.

Kaha wózek elegancki i pokoik na ukończeniu :) my tez wybieramy sie jeszcze do ikei ale czasu brak. Moze po jutrzejszej wizycie M uświadomi sobie ze niewiele czasu zostało i przyspieszy dokańczanie pokoju.

Aneta mam te same obawy, nie mam pojęcia jak ja dzidziusia bede miała na ręce wziąć, jak przewinąć, ubrać, rozebrać, wykapać... Ale podobno to intuicja pomaga.

U mnie burza w nocy i nocka od 2 do 5 nieprzespana, co odrazu odbija sie na cukrach i na czczo 98... Do tego Alicja jakaś leniwa i całkiem zmieniła położenie ze ledwo czuje jej ruchy, główka jest za to bardzo nisko.
 
Ostatnia edycja:
Aneta tez sie balam przy pierwszym dziecku ze mu krzywe zrobie jak zaczne na rece brac. Minelo jak sie tylko F urodził.Ale do kikuta sie nie dotykalam.Balam sie ze eFa to bedzie bolalo. mama mu przemywala.Mial go 2 tygodnie. a dla o odpwadł jeszcze w szpitalu, a lezelismi 6 dób.

Noc kiepska. najpierw Ł obudzil, potem skurcze lydek. wrocily kuźwa!! i meczyly pol nocy.Zauwazylam ze om bardziej "chodzący " dzien mam tym wieksze prawdopodobienstwo ze mnie cos za te lydki chwyci w nocy.
Ale za to cukry na czczxo są piekne. tylko ze kolacji nie moge jesc po 20.. bo wtedy są powyzej 95.

czuje sie jakbym nie spala wcale.
 
Co do opieki i pielęgnacji noworodka to dużo mi szkoła rodzenia pomogła. Przynajmniej w teorii :-) ale wiem na co zwracać uwagę itp i jakoś mniej się tego boję, za to poród mnie przeraża.
 
myślę, że każda mama się boi na początku ale jak się dziecko rodzi to wszystko staje się zupełnie naturalne :)
Kaha bardzo ładny pokój, widzę, że już przygotowania do nardodzin u Was bardzo zaawansowane :)
Anula też nie spałam przez burze eh

biorę prysznić i jadę do szpitala zobaczymy co tam powiedzą. Staram się nie denerwować i spokojnie do tematu podejść.
 
ale się nie wyspałam ;/ duchota straszna nic nie pomogło;/
głowa boli :(
Jasiek się wierci chyba mu pogoda nie przeszkadza.. ale czasami ma takie leniwe dni..
mam ochotę na placki ziemniaczane ale jak sobie pomyślę w tym skwarze siedzieć w kuchni;/
z dobrych wieści zaczynam 32 tydzień! :D 8 miesiąc czas start.. ale zleciał ten czas..



aneta
bebetto nico plus ;) zdecydowalismy się na 3w1 fotelik powalający nie jest ale my dużo autem w zimę jeździć nie będziemy a potem kupię już coś porządnego:)
w szpitalu nam zostawią maluchy i jakoś to będziemy musiały ogarnąć :)
z dady te pieluchy? ja kupiłam takie z happy :)

anula09
może się połóż jeszcze spać w miarę możliwości:)

kołtunek
porobią badania i będziesz pod stałą opieką :*
 
Kaha no liczę na to, że mnie puszczą do domu... choć w skierowaniu mam wpisaną hospitalizację ale zobaczymy co powiedzą. W naszym szpitalu dopiero gdy jest zagrożenie życia zatrzymują...
Olasec mi w pierwszej ciąży szkoła rodzenia pomogła tak teoretycznie oczywiśćie ale byłam spokojniejsza :)

ja bym placka po węgiersku zjadła mniam mniam...
Miłego dnia mamusie a ja zmykam :)
zapomniałam napisać mój maluszek nadal na pupie siedzi, nie ma ochoty się obrócić jak na razie ;)
 
Kołtunek- trzymam kciuki, żeby Cię jak najszybciej puścili do domu!

Dołączam do źle śpiących dzisiaj, ale z innego powodu...Tak mnie swędziały stopy, że myślałam, że się skończę. Jutro idę na badania, ale nie mam wątpliwości, że to ta cholerna cholestaza...:crazy: A dzisiaj u nas upał jeszcze większy niż wczoraj, chyba z wanny nie będę wychodzić...
 
Kołtunek trzymam kciuki byś nie musiała być w szpitalu dłużej,ale cokolwiek by się nie działo maluszek już da radę

Witam w gronie nieywspanych u nas duchota nieziemska czekam na jakąś burze zeby sie troche schłodziło. Ewka ja też po cichu licze ze sierpien będzie chlodniejszy

Jolka trzymam kciuki by to nie była cholestaza jednak

Kaha moje dziecie w upały tez jakby leniwsze czasami
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szlak mnie trafi! Wstałam rano w biegu sie ubrałam , zjadłam, pomalowałam na odwal sie, jadę szybko do lekarza praktycznie spóźniona 10 min. Przeklinam pod nosem a to tramwaj , sto brak miejsca na parkingu winda. No i wbiegłam na recepcje i patrzę na kartkę na kt byłam umówiona ...... I co jestem na 10:00 a umówiona byłam na 11:15!!!! Ja pierdziele skąd mi sie w głowie wzięła 9:45. Także siedzę na stołówce i czekam.


Jeszcze mój wczoraj u teściowej był i sie wypytywała ile przytyłam już bo ona w ciąży przybrała tylko 8 kg! Co podkreśla za każdym razem! Wiec mój ja okłamał ze 8-9 mam na plusie chociaż mam już 12kg. Wiec sie pytam mojego czy wie ze ja wazę już znacznie więcej? Zaczął sie śmiać i mówi ze tak ze jestem małym słonikiem ale skłamał bo mówi ze jak na wagę nie wejdę to nikt mi nie udowodni Hahaha
 
Ostatnia edycja:
Do góry