reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Koltunek,Jolka,Ewka bardzo dziękuje za pamięć :)
ja krótko bo z koma pisze- juz po pierwszej dawcę sterydów i kroplowce z Mg. Miałam KTG i skurcze sie piszą jak ta lala a oni patrzą na mnie jak na dziwaka jak mowię ze to norma i tak mam od 10 tygodni :)
koltunek piszesz ze masz skurcze ci 30 min- moje są co 10 min :) ale nie bolą. Jak tam po wizycie?
przepraszam ze rak zdawkowo ale jak macie jakieś wizytki na jutro czy na piątek to trzymam kciuki !
Mam nadzieje ze jutro nic nie wymyśla i mimo moich skurczy mnie puszcza do domu. Proszę zaciskającej za to kciuki ! Doczytam dokładnie wasze posty jak wrócę do domku a na razie pozdrawiam Was serdecznie :)
 
reklama
IMG_20150721_174524.jpgIMG_20150722_184417.jpgIMG_20150722_185743.jpgIMG_20150722_195056.jpgIMG_20150722_195119.jpg

no więc hurtem wrzucam zdjęcia;) pokoik Jasia:) brakuje regału ale musimy się wybrać do ikei:) ciuszki mam wszystkie wyprasowane i poukładane :) i nasz pojazd:) zobaczymy jak się będzie sprawował:)
przespałam się popołudniu a teraz mocze nożki w zimnej wodzie może opuchlizna zejdzie...
niech będzie już chłodniej bo się wykończyć można :(

olasec
a wycieramy jakoś ten pępuszek potem czy zostawiamy taki mokry?

aneta no to trochę dzisiaj zrobiłaś! jutro zaczynamy 32 tydzień czyli 8 miesiąc zwolnij:*

tren
a podzielisz się przepisem na takie placuszki? słyszałam kiedys że pyszne :D same je zjadasz czy z czymś robisz?

motylek
trzymaj się tam i kciuki mocno zaciśnięte żebyś wyszła do domu:)
 

Załączniki

  • IMG_20150721_174524.jpg
    IMG_20150721_174524.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 62
  • IMG_20150722_184417.jpg
    IMG_20150722_184417.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 57
  • IMG_20150722_185743.jpg
    IMG_20150722_185743.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 66
  • IMG_20150722_195056.jpg
    IMG_20150722_195056.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 66
  • IMG_20150722_195119.jpg
    IMG_20150722_195119.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 62
Kaha tak jak ziemniaczane placki tylko zamiast ziemniaków cukinie tre. I zazwyczaj same one... nie zdązą poczekac na jakis sos, czy mieso.

wozek fajny.
 
ok dziewczyny skasował mi się post przez mój głupi komputer!!!!!! więc tylko po krótce już nie będę wracać - wybaczcie :(

lalki matko jaka ty szczuplutka jesteś :)

maggie trzymam kciuki

kaha super wózek! zazdroszczę też szykowania pokoiku, niestety u nas to odpada, mały będzie z nami w sypialni a za dwa trzy lata planujemy przeprowadzkę na 4 pokoje tak żeby sypialnia dla nas została :)

ale się wkurzyłam, tylę się napisałam i nic ;/ maskara ta ciąża mi mózg zżera - serio. dzisiaj na 20 umówiłam się z panią, żeby odebrać od niej jedną rzecz, nie miałam jej nr telefonu i... zapomniałam!!! nosz kurcze no! dojechałam na 20:20 ale jej już nie było więc pewnie się mega wkurzyła. O dentyście też zapomniałam, ja nie wiem mam chyba gąbkę z mózgu;/


uff udało się- przemiła Pani napisała, że nic się nie stało i właśnie wróciłam z przewijakiem :) wygląda jak nowy, nowego nie chciałam bo a) szkoda mi kasy b) to na parę miesięcy c) więcej dzieci mieć raczej nie będę więc już się więcej nie przyda :)

ale ulga z tym przewijakiem - mi nadal głupio bo Pani była przemiła a ja ją jednak trochę wystawiłam - no nic na szczęście już po kłopocie :)
 
Ostatnia edycja:
Kaha zazdroszcze urządzania pokoiku u nas póki co mała będzie z nami potem za pare miesiecy będa razem z bratem w pokoju. Pokoik śliczny
Ja takie placuszki robię ziemniaczano cukiniowe tylko daje więcej cukinii Placki ziemniaczano-cukiniowe - ugotuj.to

Kołtunek co tam, odezwij się

Motylek trzymam kciuki żebyś na weekend była w domku

Matosia nie Ty jedna gubisz głowę, ja dzisiaj wyszłam z domu nie wyłączając żelazka, na szczescie nic się nie stało

Milusia co tam u Ciebie ?

My w piątek zaczynamy malowanie mieszkania
 
tren no to muszę sobie kiedyś zrobić:D

matosia
masz rację z tym przewijakiem.. ja planuję potem posprzedawać a tylko część sobie zostawię.. chcemy mieć 2 dziecko ale co życie przyniesie zobaczymy:)
łożeczko stanie u nas w sypialni na jakiś czas na pewno:)


no też czekam na wieści u kołtunka i nic... napisz jak po wizycie, czekamy!!;*
 
Kaha91 w szkole rodzenia mówili, że kikuta trzeba najpierw umyć mydłem np bambino czy biały jeleń i osuszyć na ile się da a potem spryskać raz czy dwa i zostawić bez wycierania. I kikuta dobrze by było wiatrzyc na ile to możliwe. Nie zakrywać pampersem, nie zaklejać.
 
padam ze zmęczenia... jutro rano mam się stawić do szpitala na badania i tam podejmą decyzję co dalej. dziś wieczorem nie chciałam jechać bo nie miałam opieki dla synka. mały waży 2.600 kg. dr pozwoliła jechać rano
 
olasec dzięki :)) dla mnie to czarna magia... tej pielęgnacji to się strasznie boję :(

kołtunek
trzymaj się w szpitalu, mały już jest spory!! nawet w razie czego poradzi sobie na świecie:) czekam na wieści od Ciebie i zaciskam mocno kciuki!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry