reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
wzdecia na pewno nie byc moze to Ksawery sie tak wypiał albo macica zaczyna cwiczyc podobno na tym etapia ciazy juz sie zaczynaja bezbolesne skurcze nie pmietam jak sie one nazywaja
 
ewka84 a nawet powiem Ci że napisałam, zobaczymy, ostatnio mniej umiałam i zdałam ale teraz pytania średnie się mi trafiły;)
niestety jeszcze chyba ze 4 zaliczenia i cała obrona mnie czeka;/

agusiaczek30 kawał chłopczyka już masz:))

jolka6621 mi lekarz powiedział że nie będzie róźnicy w wyniku, też się dziwiłam że tak wcześnie... ja mam 75. ale ja dopiero będę robiła pod koniec następnego tygodnia.

klaudixxon faktycznie spory bobas, ale nie ma się co martwić :))

magie2205 ciesze się że u Ciebie też wszystko ok z dzidzią :)



ja się jutro może wybiorę do biedronki po proszek w promocji;) będę miała na 1 pranie ;)
musze jechać zrobić to badanie pochwy ale tak nie lubię i mi się nie chce :(
 
agusiaczek30 ja na początku ciąży ze wszystkimi badaniami robiłam też czystość pochwy, mój były lekarz zawsze ciążarne na to kieruje, i wyszło tam 2, norma jest od 1 do 3. Cały czas miałam podwyższone crp( czyli jakiś stan zapalny w organiźmie) zmieniłam lekarza i on doszedł do wniosku że skoro zeby mam zdrowe, zatoki i całą reszte też być może to właśnie jakaś bakteria w pochwie się do tego przyczynia i kazał zrobić czystość ale baketriologiczną. Zobaczymy, właśnie ostatnio w moczu też wyszły bakterie ale poprzedni lekarz też na to nie zareagował. kierował tyko na crp co wizytę i chyba z 200zł wydałam bo to żeby ciągle się potwierdzało że jest po za normą
Mam nadzieje że obecny będzie dokładniejszy i się za to weźmie...
 
Hej dziewczyny
ja dziś nerwowa jakaś,choć w sumie już wczoraj nie mogłam spać, a dziś wstałam o 7h00. Zdenerwowałam się, bo moja wizyta z 26 maja została odwołana. Mam 28 maja, a L4 mam do 23 maja, więc muszę iść do jakiegoś lekrza w między czasie. Mam u innego wizytę na poniedziałek 25 maja, ale obawiam się go, bo jak trudno o wizyty to do niego można iść o której się chce godzinie...
Może przez te plecy taka jestem. Już niby lepiej, ale jeszcze ból. Dlatego myślę, czy jutro nie zadzwinić z rana i pojść do internisty po zwolnienie, a tego ginekologa z poniedziałku odwołać i iść w czwartek do mojego. Wiem, mieszam...
Lady agnes też mam aparat na górnej szczence. W marcu miałam mieć zakładany na dolną, ale wstrzymałam się ze względu na ciąże. Jeszcze pamiętam jak to boli na początku. Dziąsła mnie, bolą, czasem krwawią podobnie jak u Was.
Tulka to będziemy z dzieciaczkami pomykać po kafelki i inne akcesoria:-) My mamy dostać klucze od dewelopera do nowego mieszkania najpóźniej w połowie grudnia.
Ja wybrałam szpital gdzie jest możliwość zzo, bo zawsze jest dwoch lub jeden anestezjolog na dyżurze, więc nie ma problemu ze znieczuleniem. A czy wezme to jeszcze się okarze.
Mam już kilka ubranek, nowych i używanych, a w sobotę zamówimy może już łożeczko i kupimy wózek, bebetto nico plus w dobrej cenie. Mam takie uczucie, że już bym chciała tą wyprawkę mieć, jakbym miała się z nią śpieszyć. Niecierpliwa jestem...a się rozpisałam a już północ...Pozdrawiam mamuśki!
 
Agusiaczek- skąd taki wniosek? Gosiamat ma wpisany termin na 30.09. a z usg 27.09

Gosiamat- ja na Twoim miejscu poszłabym do rodzinnego, żeby wystawił na te kilka dni, bo ma taką możliwość ;-)
 
Agusiaczek- skąd taki wniosek? Gosiamat ma wpisany termin na 30.09. a z usg 27.09

Gosiamat- ja na Twoim miejscu poszłabym do rodzinnego, żeby wystawił na te kilka dni, bo ma taką możliwość ;-)
wywnioskowałam to z tego ze ja mam termin na 18 wrzesien i do mojego porodu zostało 3 miesiace 3tyg i 6 dni a Gosiomat ma do swojego porodu 5 miesiecy 3 tyg i 3 dni
 
reklama
gosiamat jedynie to internista CHYBA ( bo nie jestem tego też pewna, musiałabyś zapytać) nie wpisze ci kodu b na l4 czyli nie bedziesz miała 100% płatne...
oo i będziemy miały ten sam wózek:) jaką kolorystkę chcesz?:) nowy/używany?:)


ja sobie dzisiaj pospałam, muszę jechać na to badanie.. i jechać do pracy po L4 i do lekarza bo właśnie nie wpisał kodu B i musi zrobić korektę..
 
Do góry