reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

engacka to dużo zdrówka dla Ciebie:)

dżejka ale Ci dobrze :D ja dzisiaj sama robiłam obiad a potem poszłam spać :D za to razem zmyliśmy naczynia :D

marzenaw13 mi się pojawił nowy na brzuchu a ogólnie miałam wcześniej kilka na brzuchu bo dośc szybko przybierałam albo traciłam na wadze i się porobiły a teraz w sumie jak mi się chce to się smaruje balsamem i póki co jest 1 :D
 
reklama
Ja od poczatku ciąży a dziś zaczelam 24tydz przytylam rowno 8,4kg i jak narazie żadnego rozstepu :p ( żebym w zła porę tego nie napisała :D ), a używamy najzwyklejszego balsamu z rossmana z firmy babydream :)
 
Bo ten Babydream Lotion jest najlepszy. W poprzedniej ciąży przytyłam 25kg i ani jednego rozstępu. Teraz też go używam.
 
ja też go używam na zmianę z balsamem z ziaji od 4 miesiąca;) ale to tak jak napisałam jak mi sie chcę :D nigdy systematyczna w takich rzeczach nie byłam.
Coraz częściej czuje Jaśka! Doczekałam się rcuhów aż mi się łezka w oku kreci
 
Tez zero rozstępów ... Ale dzis kręgosłup mnie pobolowa na dole :/ oczywiście schiza ze to źle - za duzo sie w necie naczytałam
 
anula09 takie bóle się mogą pojawiać albo macica promieniuje albo boli bo juz zaczyna nam być ciężko!:)
nie ma co czytać tych bzdur w internecie bo się tylko człowiek stresuje nie potrzebnie:)
 
Anula - mnie tak ciągle boli kręgosłup :) na skurcze krzyżowe to nie wygląda bo boli mnie ciągle więc nawet się nad tym nie zastanawiam :-)
dzejka - brzmi smakowicie...mniam
engacka - życzę dużo zdrówka

ja w pierwszej ciąży nie miałam rozstępów i teraz jeszcze nie i mam nadzieje, że tak zostanie.
 
Skoro mowa o bólach... to czasem mam takie jakby prądy w kregoslupie na wysokości krzyża.Lekarze rozkładają Deca a jak powiem ze mam krzywą miednicy to ze to jest na pewno od tego... No ale do rzeczy od 2 dni bolą mnie boki tę górne kości biodrowe nawet nie kości a cale boki raz silniej raz słabiej ale prawie całe dnie. Myślicie ze to też macica ciagnie? Może hormony w ogóle czasem boli i cmi dookoła i brzuch i plecy i boki. Ż reszta w tej ciąży ciągle mnie coś boli.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry