reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Dzejka ja mam duzy brzuch. ale w poprzednich ciązach tez mialam duzy. Taką mam urode ze chwile po zaplodnieniu widac ze w ciązy jestem.

Tez mnie pytają kiedy rodze,.. odpowiadam ze w tym roku. Lub mowie wprost ze musze miec jakąś wade.Skoro jeste łądna, fajna, inteligentna.. wogole za.ebista.. to chociaz troszke wieksza bede w rozmiarze :)

ja dziś obiad odgrzewany mam.
 
reklama
tren- troche mnie wystraszyłas tym ugryzieniem. mam nadzieje ze ci opuchlizna zeszła juz. i nie bedziesz przez to goraczkowac. mnie kiedys normalnie ropiało ugryzienie po meszce. uwazaj i obserwuj

dżejka- nie przejmuj sie kochana tym brzuszkiem. ja tez sie czuje czesto ociazała, i widze jak sapie po wejsciu na 3 pietro

maggie - ja tez widziałam reklame w lidlu. szwagirka doradzala mi biustonosze ze beda do karmienia, tylko nie wiem czy beda takie rozmiary. u mnie jest zawsze taki szał na te wszystkie wystawki ze zapewne jak juz wejde to bedzie wszystko wykupione.

ewka- fajnie ze masz mały brzuszek, ja mimo ze przytyłam +4 kg to wygladam na duuuzo bardziej zaawansowana ciaze

kołtunek- nie przejmuj sie głupimi komentarzami, ja niespełna 2 tyg temu usłyszałam od jednej ciotki czy na pewno nie jestem w ciazy blizniaczej. a druga ciotka myslala ze jestem o conajmniej 10 tyg ciazy dalej. myslaly ze termin porodu mam na lipiec.

viola- zycze powodzenia podczas testu. a próbujesz dodac do glukozy sok z cytryny?? podobno pomaga w wypiciu tego ochydstwa. ja juz dostałam od połoznej wytyczne , i ide na test za 4 tyg.

dziewczyny powiem wam ze przeraziła mnie moja szwagierka. 1,5 miesiaca temu urodziła i jak dla mnie ona ma depresje poporodowa, powtarzam to szwagrowi od 3 tyg to wczesniej sie wypierali ze nie ma zadnego problemu. wczoraj szwagierka obchodzila urodziny. i wkoncu przyznala sie do problemu. praktycznie małą sie zajmowałam ja i wysłuchiwałam jej płaczku , tłumaczyłam . w poniedziałek szwagier ma dzwonic o prywatna wizyte. mam nadzieje ze jej pomoga. szkoda tylko ze mnie wczesniej nie słuchali ze jest problem...
 
ewka ja powiedziałam że chyba urządzę sobie pokój w spiżarni w piwnicach bo sypialnie mamy na poddaszu od południowo-zachodniej strony i czesto mamy wewnatrz 30st.
 
To ja się pochwalę, że od czerwca/lipca będę mieć mieszkanie z klimatyzacją, także nie wychodzę z domu aż do porodu:p
 
Jejkus jaka u Nas dzisiaj brzydka pogoda aż nie chce się wychodzić z domu.

Na glukoze mam sposób: cytryne o wiele lepiej smakuje ta glukoze. Moja bratowa wczoraj miała cesarke powiedziała że ból jest niesamowity i nastraszyla mnie tym okropnie.
 
Pauls - miałam CC po niedudanej próbie SN i powiem tak nie czułam praktycznie, żadnego bólu. Po CC na drugi dzień wystarczył mi sam apap a na trzeci dzień nie brałam już nic bo ból był bardzo mały.
Kaha - czuje się różnie. raz skurcze cały dzien raz spokój. Dużo leżę i wierzę, że będzie dobrze. Leki biorę ciągle i będę brała końca.... nie wiem jak moja wątroba wytrzyma te ponad 20 tabletek dziennie ale wierzę w nią :)
Klaudixon - zazdroszczę mieszkania z klimą
Kiki - bo u nas temat depresji jest tematem tabu i każdy uważa, że tematu nie ma albo, że to wymysł leniwych ludzi itp....
 
Kikifish- grunt, że w końcu Cię posłuchali! Znam dziewczynę, która poszła do lekarza dopiero pół roku po porodzie, a była w fatalnym stanie, a teraz z nią wszystko ok
Co do ugryzień, to niestety w ciąży się wszystko dłużej goi. W pierwszej ciąży złapałam kleszcza i blizna po nim zeszła dopiero 4 miesiace po porodzie.A w te zacięłam się przy goleniu nóg i 3 tygodnie miałam ranę, jakby świeżą. Altacet powinien pomóc na swędzenie i opuchliznę
 
Jolka problem w tym ze po altacecie piecze jak diabli,bo sie drapie w tym miejscu. posmarowalam czyms po ukąszeniach.
 
reklama
bo u nas niestety ciagle depresja to nie dosć częsta choroba tylko fanaberia i wymysł, a leczenie/terapia u psychologa/psychiatry to największy wstyd jaki moze człowieka spotkać, już chyba lepiej być karanym za pedofilię...
 
Do góry