reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Lalki to się faktycznie stresów najadłaś, dobrze, ze nie miały się do czego przyczepić:-) przynajmniej teraz już masz spokój:-)

Kasiaam odpoczywaj, w końcu Ty i dzidziulek jesteście teraz najważniejsi!

ależ chłopaki dzis dają w kość, jakaś masakra, starszego roznosi, a młodszy ma dzień smerfa marudy i co chwilę ryk... ehhh dobrze, ze coraz mniej jest takich dni, bo jeszcze rok temu zupełnie ich nie ogarniałam...
 
reklama
W moim przypadku zęby strasznie mi się psują w ciąży tak jak kiedyś raz do roku chodziłam na kontrolę i było ok tak od stycznia 4 zęby mam do leczenia dodatkowo dopadła mnie nadwrażliwość i zapalenie dziąseł.
 
szczerze dziewczyny to ja mam taka traume zwiazana z dentystą. ja do teraz nie bylam u dentyski mimo ze kazala mi isc do konsultacji stomatologicznej do karty ciazy.
jak narazie nie bola mnie zęby wiec modle sie ze jest wszystko ok.
 
klaudixon szkoła rodzenia w chorzowie. całkowicie darmowa. :) jednocześnie sobie wybierasz położną środowiskową która przychodzi potem do domu są dwie babeczki. :) mi koleżanka poleciła Mariolę Pietruchę :)
wczoraj były 3 zajęcia, możesz się zapisać ;) też będą o tym co zabrać do szpitala i jak zapiać dobrze malucha w foteliku. ok 32 tyg zaczynają się cwićzenia ruchowe ;) zajęcia są w środy o 18 :) Ta szkoła rodzenia nazywa się BABI-MED. :)
ja na szpital zdecydowałam się na bonifratrów i wykupię sobie prywatną położną właśnie p. Mariolę ;)

współczuję problemów z zębami.. ja wszystko wyleczyłam i mam zamiar iśc dopiero jak urodzę :)

padanięta jestem.. idę spać. dobranoc:) odezwę się w weeekend bo jutro już nie będe miała internetu a od soboty jesteśmy na nowym mieszkaniu:)
dużo uśmiechu wrześnióweczki:)
 
Milusia ja tez kupiłam sobie ze dwa razy piwo bezalkoholowe i raz podpiwek chyba. Mam strasznie ciągotki do alkoholu w tej ciąży jak również i do słodkiego
Ewka mój też ma jakiś głupi okres, strasznie się łobuzowaty zrobił, bluzkę mi pociął a dziadkowi kwiatki a słuchać nie słucha wcale, też mam nadzieję że to minie
 
Co do literek to fajne są i jedne i drugie... Ja chyba sue pokuszę i spróbuję sama je uszyć....jak już się przeprowadzimy i znajdę czas żeby odkurzyć maszynę do szycia ...nie mam za bardzo umiejętności manualnych ale spróbuję:)
Co do zębów to moje tez sie przesuwają a dziąsła krwawią podczas nitkowania ale ja nam aparat na zębach więc to też robi swoje. Mam jednak nadzieję ze może dzięki ciąży szybciej będę mogła go ściągnąć :) zobaczymy...
A tak poza tym to cieszę się że już piątek...byle tylko do 15 i weekend...jupi....dzisiaj po pracy planuję dowieźć auto na przegląd, wyprowadzic psiorka...dzisiaj tyljo 4km w planie:) a potem ide z drugą ciężarówką na drinka bezalkoholowego;) mniam....
 
kasiaam na zwolnieniu jestem od połowy stycznia... mam umowę o pracę - nie mam własnej działalności. Nikt się wcześniej nie zapowiadał. :confused2: a jak z Twoimi bólami brzucha? mnie cały czas męczą :-( też boje się żeby mi się szyjka nie skracała...


milusia83 o 8 rano domofon... ja jeszcze spałam ale sobie myślę że wstane no bo kto tak wcześnie od rana do mnie przychodzi. No a tam jakaś babka się pyta czy mieszka tutaj Pani M? Ja mówię że przy domofonie a one że one do mnie. Jakoś miałam mega wielkie przeczucie że to z ZUSu. A się nie przedstawiły przez domofon że są z ZUS. A że mieszkam na samej górze w bloku to się szybko ubrałam i ubrałam najbardziej obcisłą bluzkę jaką miałam żeby było widać że jestem w ciąży. No i jak otwarłam to pokazały legitymacje że kontrola i takie tam. I się pytają jak się czuję, a ja że muszę leżeć, że niezbyt dobrze, że pogoda wpływa strasznie i jeszcze naściemniałam że schylać się nie mogę i w ogóle. A one nawet miłę były... No i ta jedna dała mi karteczke do podpisania, że zastały mnie w domu i że nie stwierdza się wyłudzeń zwolnień chorobowych :biggrin2: życzyły dużo zdrowia i poszły ;-) ale co stresu mi narobiły to narobiły.
Później rozmawiałam z moim A że pewnie przyszły tak z rana sprawdzić czy gdzieś nie dorabiam i czy jestem w domu...

ewka84 No może już teraz do końca ciąży mnie nie będą sprawdzać...

maggie2205 a co bedziesz miała? bo ja też miałam straszne ciągoty do alkoholu i słodkiego haha no i dziewczynka mi w brzuchu rośnie :-D

kaha91 super że już na nowym :biggrin2: super te literki tylko do czego je przywiążesz?
gosiunia1993 też rewelacyjne... Teraz jest tyle tych literek do wyboru, że aż trudno się zdecydować :tak:

Gabrielke życzę powodzenia w szyciu ;-) ja to kompletnie dwie lewe ręce do szycia... haha.. I smacznego drinkowania :-)


A ja moje drogie wybrałam cały komplet dla mojej księżniczki pościeli z firankami itd. http://juramba.pl/nasza-oferta,pokaz,204,mis-z-kokarda-paseczki-rozowe.html Pokój mamy pomalowany na żółty więc mam nadzieję, że to bedzie fajnie współgrać :happy: Chciałabym kupić jeszcze pościel w zebre czarno białą ale nigdzie nie mogę znależć :crazy: tak żeby mieć na przebranie w razie co :)

Miłego dnia kochaniutkie !!! :laugh2:
 
reklama
Lalki a na zwolnieniu od lekarza masz inf ze leżące czy możesz chodzić ? Ja mam ze moge chodzić w jakiejś rubryczce jest nr 2, no i czesto gdzieś jeżdzę bo cieżko samej w domu usiedzieć... A teraz sie zestresowałam :/
 
Do góry