reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Dziewczyny słyszałyście kiedyś o tym żeby w ciąży zęby się przemieszczały? Ja zawsze miałam ciasno zęby, a dzis patrzę, że mi się jakby lekko jedynki rozsunęły, możliwe to?
 
reklama
hej porannie.padne, umre.. i niewiem co jeszcze. O boze co za noc. czuje sie jakbym wcale nie spala. Mialam takie porąbane sny, co chwile sie budzilam, gardlo nadal boli, jakbym pociete w srodku miala. dziś nocuje u rodziców. Moze do lekarza sie przejde o ile kolejki nie bedzie strasznej. Lub powiem ze mi leci z kazdej strony + swierzb :) wtedy na bank wpuszczą bez kolejki :D
a to to do plukania chyba zakupie sobie. chociaz niewiem jak ja sobie to zrobie..
 
Mi też dzisiaj się głupoty śniły, ale dość fajnie się wyspałam. Standardowo już po 5 się obudziłam i do 7 leżeliśmy z małym. O 6:20 zaczęli obok nas walcować drogę, bo asfalt robią, więc tłukli się niemiłosiernie, a jak wstaliśmy o 7, to oni na śniadanie poszli :eek:
otoKika- myślę, że to możliwe, bo zęby często cierpią przez ciążę. Gdzieś słyszałam, żeby wtedy dużo wapnia przyjmować, ale wydaje m sie, że powinnaś pogadać o tym z ginem i dentystą
Póki co u nas mgliście, ale moje samopoczucie jest dzisiaj o niebo lepsze, niż wczoraj, więc liczę na słońce :-)
 
a wlasnie co do zebow. Mi sienie przemieszczają, ale w pierwszych dwoch ciązach czesto sie psuły.Jedynki u gory. Z O dodatkowo polamala mi sie jedyneczka.

teraz czuje intensywniej te zeby. twardego nie dam rady gryzc.Ale dla odmianyboczne zeby.
 
witam Panie!

co do ząbków to nie wiem, moję nieżle ciążę znoszą, tylko dziasła mam dosc wrażliwe i czasem przy nitkowaniu sobie rozwalę, ale Otokika myślę, ze możliwe ze to od ciązy Ci się ruszyłu, naklepiej nawiedź dentystę to Ci powie, ja jutro idę..

Gabrielke
nie przejmuj sie, od jednego maca się nie umiera:-)

Tren trzymam kciuki, zeby Ci sie udało do dra dopchać!

ja sama alergii nie mam, zawsze się u mnie sprzatało tak, zeby po prostu nie było brudno, ale małż i dzieciaki roztoczowe i zaczeło mi sie sprzątanie nawet jak jest czysto, ehhhh

jakoś tak nic mi sie dziś nie chce, też kiepsko spałam...
 
na20taliii gratuluję udanej wizyty :tak:świetnie że wszystko w porządku!

Ja wczoraj z rana miałam kontrole z ZUSu czy faktycznie jestem w ciązy i czy nie wyłudzam zwolnień :szok: pierwszy raz w życiu miałam taką sytuacje, ale wszystko ok... ale co nerwów zabrali to zabrali...
No i ta pogoda wczorajsza mnie po prostu dobijała... :-(tak się okropnie czułam, jakoś słabo mi było i takie delikatne boleści na dole brzucha... Wieczorem już mi w miarę przeszło ale dziś od rana znów boli :( wzięłam NOSPĘ i Magnez może mi trochę przejdzie-mam taką nadzieję bo muszę jechać z teściową kupić pelargonie do jej ogrodu bo Ona sama nigdy nie kupi albo kupi brzydkie haha a później jedziemy z moim A do mojej mamy aż 100 km.. jak mnie nie przestanie boleć to chyba nie wytrzymam jazdy ;/ ciekawe czy to na tą pogode czy co...

Miłego dnia! :)
 
Lalki powiedz coś więcej o tym zusie. Ile jesteś na zwolnieniu? Prowadzisz działalność? Informowali wcześniej o kontroli czy bez uprzedzenia przyszli?
Ja na takie bóle dostałam 2x2 magnez, 2x1luteine i 3x1 nospe. Także weź więcej magnezu i najlepiej leż jak najwięcej na lewym boku.
Ja zmartwiłam się tymi bólami bo wczoraj znowu miałam takie mocniejsze wieczorem i chyba skurcze też mnie łapały, poza tym mocne skurcze łydek. Dlatego dziś zrobiłam sobie wolne i leżę cały dzień. Boję się że szyjka zacznie się bardziej skracać :(
 
no że zęby się mogą psuć to słyszałam, ale mnie nic nie bolą ani nic, tylko nagle wczoraj jakby szparę zauważyłam :/
no będę musiała się do dentysty wybrać
 
Mi sie szparka zrobiła miedzy piątka i szóstka na dole i strasznie boli jak jedzenie wchodzi- dentystka powiedziała ze to od bardzo mocno rozpulchnionych dziąseł ... Po porodzie przejdzie :)
 
reklama
Hej kochane, ależ jestem niewyspana, padam na mordkę....

Tren ja mam słabą alergię na kurz, to znaczy nie duszę się, ale jak więcej roztoczy to od razu mam zatkany nos i uczucie duszności....Zdrówka..Ja dziisja też się w ogóle nie wyspałam


Pycia, no mnie każde badanie USG niesamowicie ładuje akumulatory, a później sobie fotkę małej noszę przy sobie do każdej nastęnej wizytki....


GAbrielke skoro jesteś aktywna to lepiej zniesiesz ciążę:)


Kaha91 no to fajnie, że już się przygotowywujesz:)


MAggie, Klaudixxon fixsin wymiata:) u mnie też jest na czarną godzinę, czyli lipiec i sierpień, Maggie ja raz na jakiś czas piję właśnie piwo 0% i wino 0%


Atagaa i Ty się doczekasz mocnych kopniaczków, u mnie macica na ścianie tylnej więc idealnie czuę stópki małej jak wypycha, mogę je nawet pogłaskać i mam od razu odpowiedź zwrtotną


Otokika oczywiście działa relaksyna, i niestety wszystko się rozłazi, mnie się rozeszły dolne jedynki i mam szparkę:D


Lalki, a Ty masz firmę czy pracujesz gdzieś? O co pytały "cudowne" Panie z ZUSu?


Miłego dnia....
 
Do góry