reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Ewka tez mam alergie. I straszne uczulenie na kurz. I sama swiadomosc ze na podlodze on jest... i ja juz kicham. a na panelach wszystko widac. No ale dziś tylko poodkurzalam.Jestem z siebie dumna :) Jeszcze troche i dojde do tego ze sprzatac bede co 2-3 dni :) no oprocz zmywania. Bo chora jestem jak widze chocby lyzeczke brudną :)

Tez marze o chlodniejszym lecie. Niekoniecznie deszczowym, ale tez nie takie jak bylo ostatnie. No ale kilka dni, najlepiej weekendów. musi byc upalnych bo chcemy z chlopcami nad jezioro jechac. Ja bede im za cien robila :D

boze jak ja sie dziś podle czuje. glowa boli, smarkam krwią, ktora schodzi z zatok, gardlo boli, do tego nerka dziwnie dokucza. jak korzystalam z wc ( ta grubsza sprawa ) to mialam wrazenie ze to z niej wychodzi zawartosc.Boziu.,dolegliwosci jak u staruszki.
 
reklama
na20taliii niesamowite... ja też z Ostrowa :-) ale od 3 lat mieszkam w Koninie... W Ostrowie często bywam w domu rodzinnym ;-)
Opowiadaj jak po badaniach :laugh2: i uważaj żeby sie od męża nie zarazić!!!

Mnie coś wzieło na lody i pojechałam z moim A do mista na lody kręcone :-D i poszliśmy na spacer ale powietrze jest tak ciężkie że chyba zacznie zaraz padać... przed momentem wróciliśmy i czuje się z lekka zmęczona... no i po tych lodach mi teraz niezbyt dobrze :-( no normalnie zmienna jak kobieta w ciązy :-D

Ooo jaka niespodzianka :-) świat jest mały :-) o badaniach napisałam w innym wątku. Ale badanie usg 3d super sprawa. Pozdrawiam ciepło!
 
Badanie usg jest niesamowite, można popatrzeć jak maluch się rusza i to wyraźnie, nasza Ania to pozuje jak modelka lekarz się śmiał, że mamy taką celebrytkę co za nogi się łapie, rączki sobie ogląda i lubi leżeć jak na plaży, rączki za ramię i zadowolona opala się;p wiem jedno nos córcia będzie mieć po tacie dłuższy i prosty :-)
 
TRen- jak ja Cię rozumiem...pół dnia przeleżałam, głowa boli, samopoczucie fatalne. Normalnie dramat :no: fatalnie reaguję w tej ciąży na gorszą pogodę
 
Jolka6621 no z zaplanowanych 7km zrobilo się 12km bo trasą przez park się powleklismy:) ja jak na razie nie mam żadnych bóli i nic mi nie dolega więc poki faje rady to łaże...ja taki właśnie łazik jestem...wakacje zawsze w ruchu...nie u siedzę dłużej niż 2h:) a gadalam z lekarka i mówiła ze jak się dobrze czuję i wcześniej też raczej aktywna byłam to ona nie widzi problemu. Są dni ze przejdę tylko 4km a są i takie jak dzisiaj że się z domu po pracy nie ruszam( Ł wyjechał i zabrał psiora, wracają jutro także ja lody czekoladowe i project runway;)))
ewka84 muszę sprawdzić te rajstopy może rzeczywiście będzie tp dobry pomysł:)

milusia83 zaczęłam 21 tydzień...ale mi ciężko na d... usiedzieć:) a mała spomojna była a po moim wczorajszym poście tak się rozbawiła ze chyba z 15 min wariowała:)

Mam dzisiaj trochę wyrzuty sumienia bo zamiast ugotować sobie coś malego to poleciałam do McDonalda i zezarlam hamburgera z kurczakiem i fryty...przecież ja nawet McDonalda nie lubię!!!
 
tren maniak sprzątania z Ciebie? :D

gabrielke od czasu do czasu nie zaszkodzi:):)


no ja po szkole rodzenia! super sprawa! polecam. dzisiaj było o zaletach karmienia piersią. :):)
dostałam mnóstwo próbek, pampersów, płynów, kremików itp. :) i do tego pierwszą butelkę z Avent więc nie musze kuppować :D
 
Tren przerabiałam zapalenie zatok i też mam alergię na kurz i pyłki traw, kwiatków, drzew czyli wszystko co kwitnie. Przy zapaleniu zatok płukałam zatoki FIXSIN i mi oczyściło zatoki po 2-3 dniach płukania rano i wieczorem. A wierz mi zapowiadało się na antybiotyk bo zatkane miałam i gluty żółto zielone... Co najlepsze przez to płukanie nie odczuwam alergii, więc po zapaleniu zatok dalej to robię bo nie kicham i po alergii ani śladu, aż wierzyć mi się nie chce! Także spróbuj polecam to z całego serca chociaż bardzo sceptycznie do tego podchodziłam.

Kaha91 gdzie się zapisałaś do szkoły rodzenia jeśli można wiedzieć? Też jestem z katowic i dopiero się zastanawiam nad szpitalem, szkoła itp.
 
Klaudixxon ja także płukam zatoki tym i polecam, generalnie mam wogole problemy z zatokami, w zeszłym roku miałam operację po niej dość pomogło ale skłonnośc pozostaje nadal
Gabrielke od czasu do czasu coś niezdrowego to nie przestępstwo, ja to czasami wstyd się przyznać mam wielką chęć na piwo, to łyknęłam sobie troszke bezalkoholowego
 
U mnie dzidzia rośnie pełną parą, czuje takie napięcie na brzuchu w sensie skóra się naciąga. Do tego opuchłam nieźle w 2 dni 3kg.
Także wszelakie tuniki, które kupiłam które ładnie mnie tuszowały już mnie nie tuszują bo kuleczkę widać. NIe wiem czemu, ale nie czuje jakiś mocnych ruchów dzidzi. Dość wcześnie poczułam delikatne smyranie i dalej czuje delikatne poruszanie, ale kopniaka jeszcze nie dostałam. Także czekam jak na szpilkach na 23.05.

Oj zazdroszczę Wam dziewczynki, że wy już po prenatalnym nr 2 i gratulują zdrowych dzieciaczków;)
 
reklama
Klaudixxon - miałam podobnie, delikatne musniecia jakby rybka podplywala i uciekala, czulam ruchy niewidoczne na zewnątrz i dziwilam się bo większość dziewczyn w tym okresie juz czuła kopniaczki i dopiero dzisiaj przy muzyce Maluszek zaczął kopać i poruszać mi brzuszkiem <3 a jestem w 21tyg i 4dniu także spokojnie ;)
 
Do góry