reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

tren wytrwałości w nic nie robieniu!

co to za godzina do wstawania? to nie dla mnie :(
ale muszę bo zajęcia na uczelni... niby magisterka a non stop tam muszę jeździć :( na szczęście z nowego domu 8 minut autobusem a nie 40 :D

miłego dnia kobietki!:) bo pogoda nie rozpieszcza przynajmniej u mnie..
 
reklama
pycia17- gratuluję Anusi! :-)

maggie2205- mam tak czasami, nie ważne czy pochodzę więcej, czy nie. Jakoś samo się pojawia i samo przechodzi ;-)

Gabrielke- nie bałaś się ryzykować idąc 12 km? Jakby 6 było, to bym jeszcze poszła, ale 12 to już dużo, jak na nasz etap ciąży

TRen- witam w klubie, którym się nic nie chce dzisiaj :-D pogoda jakaś bezsensowna, pasuje mi w końcu na badania iść, ale nie wiem czy pójdę, może jutro mi się zachce :-D obiad mam od wczoraj, więc tylko odkurzyć dzisiaj muszę, bo przy małym to pełno śmieci na dywanie się zbiera
 
Pycia gratuluję Ani, super, ze wszystko dobrze!

Kaha super, ze Jaś nadal jest Jasiem i ze zdrowiutki! ja sobie po prostu zaciskam mięsnie i trzymam ile dam radę, chwila przerwy i znowu, nie ćwicze jakoś super regularnie tylko jak mi się przypomni... tu masz jakiś artykuł Wzmocnij MIĘŚNIE KEGLA - ćwiczenia powodzenia na uczelni

Lalki ja się przyzwyczaiłam do ciepłej wody na basenie, na zwykłym już nie daje radę, a ciepłe kąpiele niestety niespecjalnie wskazane, poza tym kocham sauny...ale jak dajesz radę na zwykłym basenie to myślę, ze spokojnie możesz iść:-)

na20talii i jak po badaniach? zdrówka dla męza

maggie mnie samo z siebie nie boli tylko jak sie zmęczę, ale wtedy to wszystko, brzuch, plecy, boki, nawet ostatnio jak szłam to kość ogonowa mnie bolała

gabrielke może pomysl o profilaktycznych rajstopach/pończochach uciskowych, powinny pomóc

tren ja sobie codziennie obiecuję, ze jutro sie będę oszczedzać, jeszcze mi się nie udało...

jolka
dlatego ja polikwidowałam dywany:-) niestety i tak muszę odkurzać codziennie....
 
Ewka tez tak sobie obiecuje. Ale ja nie dosc z mam chyba robaki w zadzie to podejrzewam ze te ADHD F w spadku po mnie i po Ł dostał :)
No ale dziś pada u nas wiec odpada mi sianie warzyw, koszenie trawy, czy pielenie kwiatków. A w domu??? predzej sobie zyly podetne niz bede spokojnie patrzec na brud na podlodze.Ale to i tak jest dobrze.. bo jak mi sie nie chce to tylko raz odkurzam i raz myje podlogi. a jak mi sie chce. to tak ze 3 razy + wycieranie kurzy, mycie okien.
wczoraj ugotowalam rosoł wiec dziś tylko makaron i obiad bedzie.
 
Witam dziewczyny jestem tegoroczną marcóweczką trzymam kciuki za wasze szybkie porody
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
. Nie potraktujcie mojego wpisu jako spamu wiem że tez nie lubiłyśmy wpisów o sprzedażach ale został0 mi po moim synku 9 opakowań biodegradowalnych wkładów do pieluszek hybdrydowych. Mam też 4 takie pieluszki takie jak na zdjęciu nie używane. Chciałabym to sprzedać komuś komu by się przydały. Jak coś wiadomość priv
Zobacz załącznik 686353Zobacz załącznik 686354
 
Pycia niech mała Ania zdrowo rośnie! :-)

Maggie2205 ja mam takie pobolewania, generalnie w dole brzucha, głównie jak chodzę, czasami chyba też same z siebie. Na wczorajszej wizycie dostałam 2x2 magnez, 2x1 luteine i w razie czego 3x1 nospę jak nie pomoże to do szpitala na kroplówki. No i bezwzględny nakaz oszczędzania się... ale jak to Ewka pisała- od jutra zacznę :)

Kaha gratuluję synusia i zazdroszczę tej przeprowadzki! Mi całe popołudnia zajmuje urządzanie mieszkania, ale większość rzeczy jest już wybrana więc myślę że w końcu będę mogła zacząć odpoczywać. Rano biegam do pracy, później a to płytki a to farby i wieczorem padam ze zmęczenia z ogromnymi bólami pleców.

Byliśmy wczoraj na usg prenatalnym i 3d :-) super sprawa, zapłaciłam za wszystko 150zł, ale u mnie to dość małe miasto. Tymek zdrowy i z nim wszystko w porządku. Mam trochę za dużo wód płodowych, tzn. jeszcze mieszczą się w normię, ale trzeba będzie je kontrolować. Wydaje mi się, że trochę słabiej czuję ruchy, ale moja gin powiedziała, że tętno w porządku więc pewnie to ze względu na te wody i łożysko na przedniej ścianie. Wrzucam fotę w odpowiednim wątku :-D
 
Hej kobietki,


jak ja lubię jak mnie przeczyści z rana to później mam przynajmniej czym oddychać...Wczoraj było u mnie tak gorąco, że w bluzce na ramiączka z chłopcami biegałam na zewnątrz.....


Klaudixxon coś w tym jest, że jak brzuch twardy jak skała to nie ma czym oddychać...muszę o espumisanie na czarną godzinę pomyśleć...


Gabrielke no to niezły kawał przeszliście:D:D:D Ale uważaj z tak dużymi odległościami...a który u CIebie tydzień?


Lalki ja ostatnio non stop bym żarła lody:D


Kaha, a może dizdziulek już Cię kopie po żebrach...?


Tren leseruj ile fabryka dała....


Ewcia84 ja właśnie przymierzam się do takich rajstop uciskowych, niby noszę te z sholla, ale to takie pseudo uciskowe...


Kasiaam gratuluję wizytki:) niech maleństwo zdrowo rośnie:)
 
ewka84 dzięki za artykuł:)

kasiaam my na szczęście tylko musieliśmy pojeździć za farbami.. boję się jeżdzenia za wózkiem i mebelkami dla dziecka :(
po prostu się tak szybko męczę :( gratuluję TYMKA :)

milusiua83 nie nie Jaś ułożony tak że nogami kopię po pęcherzu! :D odczuwam bo całyczas chce mi się siku ale jego kopniaków nie czuję :(

przezyłam uczelnie. dzisiaj na 18 idę na szkołe rodzenia:) udało sie zapisać na darmowa :)
 
Hej dziewczyny. Dziękuję za rady. Wczoraj myślałam ze wyjdę z siebie mały pocial mi bluzkę nożyczkami i to najlepsza ciazowa.
Dziś mi ciężko pogoda senna
 
reklama
tren ja też się ograniczyłam do mycia raz, gorzej, ze ja raczej nie z tych adhd tylko przez te roztocza i alergie nie mam wyjścia i tak jakoś już się przyzwyczaiłam...

kasiaam
jak Ci lekarz zalecił lenistwo to korzystaj póki możesz!

milusia
ja też już wczoraj na ramiączkach, a wokól domu to nawet w sukience:-) ja ciągle nie mogę sobie dobrać, bo ja niestety z tych niewymiarowych... ale już słyszałam o jakims sklepie w krk gdzie mają robić na wymiar, tylko dojechać nie mogę...

kaha powodzenia w szkole rodzenia!

maggie mnie ostatnio synuś pomagał ciasto piec, kazałam mu odnieść pędzel w oleju po smarowaniu formy, oczywiście musiał ścianę tym pomalować...

dobrze, ze dziś chłodno, co jakiś czas kropi, powietrze lepsze, ani grama opuchlizny... oj jak ja trzymam kciuki za wyjątkowo paskudne, zimne i deszczowe lato... nawet nie myślałam, ze brzydka pogoda moze tak dobrze nastrajać:-)
 
Do góry