reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Pobolewanie mam moze nie non stop ale kłuje co jakis czas :) bardziej przeszkadza mi takie uczucie ciężkości na gorze brzucha, jakby mi przeponę ściskało :/
 
reklama
Kochana jak ja się boję wakacji to juz skórki obgryzam:D:D:D już wiem, co będzie z moimi stopami pod koniec, będę je zakładała na lampę chyba
Dobre ;-) ja dziś wróciłam z pracy i mam stopy jak dwa klocki, takie napuchniete, aż strach myśleć co będzie latem.

Już po badaniach od 7 jeździliśmy a to krew oddać a to dojechać na usg, z dzidzią wszystko ok na pierwszym usg lekarz powiedział, że będzie córcia ale czekałam co powie drugi lekarz płatne prenatalne usg jest na lepszym sprzęcie większa pewność no i potwierdził będzie Ania :-):-)
Pycia Gratuluję córeczki!

ewka, milusia a możecie wstawić jakiegoś linka czy coś do tych ćwiczeń? bo na pewno macie coś sprawdzonego :D

pycia17 gratuluję Anki :):):)

ja też już po prenatalnych u mnie sie potwierdził Jaś! ale jestem szczęśliwa :) i zdrowy wszystko jest w porządku:) 320g ważny łobuziak nogami kopie po pęcherzu.. układał się do spania i lekarka go zdążyła zbadań i się wypiął dupą :D
termin porodu zgodnie z OM 24 wrzesień! :)


nie straszcie latem : (ja powiem szczerze że już mam dość, duszno, nogi bolą :( chyba z domu nie będę wychodziła w ogóle..
Kaha gratuluję Jasia! Duży chłopak i widzę że jak mój Fifi testuje mamusi cierpliwość kopiąc w pęcherz ;-)

Pycia gratuluję córeczki a Ty masz już synka?
Kaha gratuluję synusia.

Dziewczyny czy Wy też macie takie pobolewania w pachwinach?
Maggie mnie czasem kluje w pachwinach, zauważyłam że jak kluje to niedługo potem brzuch trochę rośnie ;-)
 
Dziewczyny dzięki za rady, dzisiaj to mam takie kłucie i brzuch taki twardy wzdęty jak nie wiem może faktycznie rośnie
 
Faktycznie cos w tym jest. Wczoraj mnie kuło, brzuch ciążył, czułam sie wyczerpana i dzis mam wrażenie brzusio bardziej okrągły ;)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jeżeli macie twardy brzuch, wzdęcia to można brać espunisan (sprawdzałam i wolno go w ciązy brać). Mnie ostatnio dopadło, brzuch twardy jak kamień, czułam się fatalnie wzięłam espunisan 2 dni i przeszło.
 
hej dziewczyny:) ale sobie stopy poobcierałam ...masakra jakaś...wczoraj mieliśmy tak fajną pogodę, że po pracy pojechałam z Ł do jego pracy, wzieliśmy pieska i postanowiliśmy wrócić na nogach...12km...szło się zajebiście, ale przy samej końcówce chyba mi stopy zaczeły puchnąć bo mnie tak buty obtarły ze dzisiaj rano nie mogłam butów ubrać;( Poobklejałam plastrami i pojechałam do pracy, musiałam przebrać na buty ochronne bo taka praca i...już nie ubrałąm swoich , wracałam w butach z pracy. Małe palce mam aż siwe tak bardzo je poobcierałam, a do tego są tak spuchnięte ze wielkością przypominają duże paluchy:(...a ja kocha chodzić no i praca stojąco/ siedząca...
W nocy obudziłąm się pierwszy raz z jakimiś skurczami, trochę pobolałao, pokreciłąm się z prawa na lewo i przeszło ale przyjemne to nie było, no i do tego mała jakaś taka spokojna dzisiaj może ze 2 kopniaki z rana i nic. Aż zaczynam się martwić....
Jak wcześniej pisałam ja z zakupami czekam na póżniej ale już powoli się rozglądam co i jak...wózki, mebelki, co mi się podoba i ile kosztuje.
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt i oby takich pozytywnych 'newsów' więcej :)
 
na20taliii niesamowite... ja też z Ostrowa :-) ale od 3 lat mieszkam w Koninie... W Ostrowie często bywam w domu rodzinnym ;-)
Opowiadaj jak po badaniach :laugh2: i uważaj żeby sie od męża nie zarazić!!!

Mnie coś wzieło na lody i pojechałam z moim A do mista na lody kręcone :-D i poszliśmy na spacer ale powietrze jest tak ciężkie że chyba zacznie zaraz padać... przed momentem wróciliśmy i czuje się z lekka zmęczona... no i po tych lodach mi teraz niezbyt dobrze :-( no normalnie zmienna jak kobieta w ciązy :-D
 
zaraz umrę ze zmęczenia! byliśmy na mieszkaniu, część rzeczy wywieźliśmy i rozłożyliśmy.. teściowie nam pomogli.
od czwartku większe rzeczy, w piątek składamy szafę itp. w sobote transport i już tam śpimy. doczekać się nie mogę bo już będzie o połowę spokojniej.. :))))

kłuje mnie strasznie pod żebrami :(
 
reklama
hej.
wczoraj sily nie mialam pisac. Pierworodny tak mi cisnienie w poludnie podniosł ze mialam ochote naprawde mu przylozyc, lub przynajmniej rozszarpac. Wieczorem sadzilam pora, selera i kapustke w ogrodzie.. i ciezko nie bylo, ale w zgieci tak chwile i mi dosc. Bo a to biodro dretwieje, a to jakis skurcz, a to w glowie sie zakreci.
Dzis mam w planach caly dzien nic nie robic. Niewiem czy mi sie uda, ale sprobuje.
 
Do góry