reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Dziewczyny to i ja napisze. Chyba najstarsza z Was jestem. W maju skończę 37 lat. To w sumie moja trzecia ciąża. Mam synusia pięć lat skończy we wrześniu. Potem w 2012 poronilam. Teraz w końcu upragniona i mam nadzieję że Ze szczęśliwym finałem ciąża
 
reklama
też uwielbiam sezon warzywno-owocowy. pycha. :)

teraz będziemy na większym mieszkaniu spadnie na mnie obowiązek gotowania :D będę Was pytała pewnie o pomysł na ciekawy i smaczny obiad jak mi się wena skończy ;)

dziewczyny co z myciem okien w ciąży? myjecie? wolno nie wolno?
 
teoretycznie się nie powinno bo można spaść z krzesła czy na co tam trzeba wyleżć zeby dostać do góry, poza tym długie trzymanie rąk w górze nie jest wskazane, bo może coś naciągnac w brzuchu no i krążenie zaburza...ja tam myję, bo mnie brudne strasznie irytują, tyle, ze ja mam dość nisko i nie muszę na żaden stołek itp wychodzić
 
dziewczyny co z myciem okien w ciąży? myjecie? wolno nie wolno?

Ja myje. Brudne mnie do szalu doprowadzają, a ze mieszkam w miejscu gdzie wkolo pola, las i piaszczysta droga, to okna są brudne czesto. Wysoko nie mam, a nawet jakby to tez bym myla.

Ja ruchów az tak bardzo nie czuje.3-4 razy bobas mnie tak porzadnie kopnął.. chyba jakis taki leniwy.. nie podobne to to do braci.Ale u mnie pare cm tluszczu na brzuchu wiec zanim ja poczuje..
 
OtoKilka zapraszam na pomidorówke bez żadnych konserwatow same naturalne warzywa ;-)

Poklocilismy się z tesciami i kazali się Nam wyprowadzić. Wyobrazacie sobie że tak się zdenerwowałam że stanęłam na środku pokoju powiedziałam że mam dość i się rozplakalam. A o.co poszło? Teściowa chce z 8 pokoi dać Nam dwa tylko zamiast trzech a my na to nie chcemy się zgodzić. Zdenerwowałam się okropnie.
 
Temu ja jestem za mieszkaniem osobno. Mimo ze tesciowa to matka meza.

Skoro dom jest jej ( lub tescia ) to ma prawo robic z nim co chce i "dawac" ile pokoi chce.
 
Witam nowe i "stare" mamunie :)
Nie było mnie długo bo jak nie praca to urządzanie mieszkania i tak w kółko. Całą energię mi to pochłania i wieczorem padam ze zmęczenia. Wstaję jak większość z Was o 6 rano. Problemy z pamięcią, koncentracja, a nawet jazdą samochodem mam straszne.
Poza tym mam 26l, mąż 31. Pierwsza ciążą, udało się za pierwszym razem :) Rośnie nam mały Tymek. Po majówce wybieram się na usg genetyczne.
 
reklama
też myślę, ze z teściami na dłuższą metę nie może być dobrze... poprawnosc relacji jest wprost proporcjonalna do odległości, byleby za duża nie była, zeby się teściowej nie opłacało przyjeżdżać na parę dni;-)
 
Do góry