reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Lalki a który u Ciebie tydzień?
Pycia trzymam kciuki za usg dzisiaj, ja także dzisiaj mam połówkowe
Malina2312 śliczny kocyk
Ja też od paru dni borykam się z katarem
 
reklama
j

Tren
oj bido Ty Ciągle na tą szafę czekasz... trzymam kciuki, żeby się wreszcie udało! wszystkiego najlepszego dla O!


..

nie mam bardzo wyboru. Chociaz jakbym sama probowala rozkrecic i nową skreci to moze by mi sie udało. Ale falkt faktem.. Ł potrzebny by byl do wyniesienia starej. a on w pracy od 14,30 do.. ok 1-3 w nocy. Rano wiezie dzieci na przystanek.. a potem odsypia. i doopa.. a jak odsypia to lozko zaslania szafe. wiec mozliwosc jest tylko dzis.. ewentualnie w sobote :)



boziu znowu sie nie wyspalam. Mamy w domu malego psiaka. Yorka. No i ona w nocy wstaje.,. bo siku, bo kupka, bo jesc.. bo sie bawic. I tak piszczy przy lozku ze nie sposob jest sie nie obudzic.F chciał ją do swego pokoju wziąsc.. ale on ma tak twardy sen ze nawet bomba by go nie obudzila.
i jeszcze mąz.. budzi mnie z informalcją " Zelda robila kupke na podworku". Nooooooz... fajnie..ale nie moze mi tego rano powiedziec.. tylko o 2 w nocy?
 
Pauluss - podobno sa w aptece jakies testy, czy papierki lakmusowe. Moze to byc po prostu więcej wydzieliny, jak tak miałam to był skutek luteiny i grzybka... Ginek i zalecił spać bez majtek żeby nie było wilgoci bo sprzyja to infekcjom.
 
Cześć Wszystkim Mamusiom :-) Dzis w nocy brzuchem się oparlam na plecach męża i w końcu poczuł ruchy :-) ja spalam a Maleństwo podobno wiwijalo :-) rano mi o tym opowiedział :-) u mnie s domu montaż kuchni... z wyprawka czekam do czerwca. Potem przejrze co mam od bratowych i resztę dokupie. Wózek głęboki też będę miała po bratanicy, koloru bordo a ze nie chcemy znać płci to ten bordo może być ;-) Na wiosnę dopiero planuje kupić porządna spacerowke.
 
malina2312 sama to uszyłaś?! śliczne.. super masz zdolności ja mam problem guzik przyszyć :D hahaha nie lubię nic szyć :D

marzenaw13 tak to bywa z ludźmi niestety... nie denerwuj się :*

dżejka a dzisiaj jak wracałam z badań własnie myślałam co u ciebie bo się nie odzywałaś :* jak się czujesz? masz czasami lepsze dni?

motylek1985 właśnie z tego powodu sobie sama kompletuję wszystko :D mąż wczoraj zaplanował urlop w pracy na pierwsze dwa tygodnie lipca i wtedy zamówimy wózek i kupimy mebelki, poskładamy, wypiore sobie wszystko i poukładam :):) taki mam przynajmniej plan:):)

pycia17 no ja mam o 9.40... Tobie się też tak czas dłuższy i tylko czekasz na wtorek?:)

ewka84 hahah lepsza połowa mówisz to 1? nie wiem jak się tak stresuję od wizyty do wizyty czy wszystko jest ok.. chyba się uspokoję jak zobaczę malucha :):):)

lalki biedna :( jak będziesz miała możliwość to się połóż, a wymiotami przy facetach sie nie przejmuj.. ja w marcu jak jeździłam busami na zajęcia potrafiłam wysiąść w centrm miasta i dojść tylko za wiatę na przystanku z 20 osób a ja wymiotowałam... wyglądałam jak bym była na kacu ale co poradzić.. w dupie to miałam..

maggie2250 kciuki za połówkowe :) pycia ma we wtorek 5 maja tak jak ja !:)

tren ale to przecież ważne że kupkę pies zrobił hehe :D ale wesoło :D



ja dzisiaj byłam na badania mocz, morfologia i standard CRP.. masakra jakaś.. ciągle stoi miejscu a ten lekarz tylko gada o antybiotyku :( w ogółe czy któraś z was zastanawiała się nad wykupieniem położnej? mamuśki które już mają pociechy warto?

i po 2 mamuśki doświadczone jakie kosmetyki do dzieci jeśli chodzi o te kremiki, płyny do kapieli itp? polecacie jakąś markę?
 
Kaha ja opłacałam położną i byłam super zadowolona, teraz też planuję, ogólnie to czułam jakby to nie była siostra z nazwy ale faktycznie moja siostra pracowała w szpitalu, jeszcze przed porodem przychodziłam do niej do szpitala, o wszystko mogłam podpytać, robiła mi badania i ktg i ogólnie się mną opiekowała, jak już rodziłam to cały czas była ze mną ta sama, była sympatyczna i pomocna, wszelkie papiery za mnie wypełniała, a ja sie bujałam na piłce i tylko podpisywałam, wszystko załatwiała mi ekspresem typu anestezjolog do zzo (a słyszałam, ze bywają z tym problemy), postarała sie o ochronę krocza i urodziłam smoka ponad 5 kg bez nacięcia, podpowiadała co moze mi pomóc, żeby poszło szybko i sprawnie, ale jednocześnie mówiła mi o wszystkim i pytała o zgodę bez ciągnięcia za jezyk jak to nie raz bywa. a po porodzie pomagała mi w pierwszym przystawianiu małego itp, odwiozła mnie do sali, a póżniej jak miała dyżur to wpadała zapytać jak się mamy. oczywiscie bez płacenia też mozesz trafić na cudowną położną, wszystko zalezy od człowieka i dnia na jaki sie trafi, tyle, ze zmiany sie zmieniają, panie kończa prace, przychodzą nowe, ktg się robi w poradni przyszpitalnej tez zawsze u kogoś innego...

Lalki nic sie nie przejmuj, w ciaży wszystko wolno, obciach to by był jakbyś wczoraj popiła:-)

Na20talii super z tymi ruchami, gratuluje!
 
maggie2205 jestem w trakcie 20 tygodnia... juz myslałam że te wymioty mnie opuściły na dobre... a tu lipa :-(

kaha91 miałam zamiar się położyć ale że ostatnio się juz w miare dobrze czułam to akurat na dziś mam umówionego fryzjera... jeszcze FARBĘ mam kłaść... a dziś te wymioty i nie wiem jak zniose ten smród :confused2:
Tak samo jak Ty zastanawiam się nad wykupieniem położnej... Znajoma miała i mówi że poród bez porównania lepszy i że poleca. Z tym że cena to około 2000 - 3000 tysięcy w Poznaniu :szok:
 
lalki no w sosnowcu słyszałam że ok 1000zł też np. nie wiem czy jest możliwość w naszym szpitalu... ale postanowiłam zapytać wprost lekarza w poniedziałek na wizycie o to bo jak nie ma to będę rodziła w katowicach w jakimś szpitalu i tyle.. boję się strasznie tego porodu :(
 
reklama
u mnie też teraz 1000, a lepiej chyba pytać położne niz lekarza, bo lekarz pewnie swoje usługi będzie reklamował:-) u mnie jest wprost na stronie szpitala wypisany cennik, lekarz chyba 1,5 tyś z tego, co kojarzę, ale lekarz aż tak nie pomaga, to położna odwala całą robote... można też rozważyć coś takiego jak prywatny dyżur położnej noworodkowej, nie wiem ile teraz taka przyjemność, 7 lat temu płaciłam 350 zł, przez cała noc zajmowała się małym, zebym trochę odespała, ale na karmienie go przynosiła, podpowiadała jak przystawiać i ogólne takie porady laktacyjne i co do opieki nad noworodkiem, nie wiem, czy to nie jest warte więcej jak szkoła rodzenia...

edit sprawdziłam, lekarz 2 tyś sobie liczy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry