reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Malina świetny kocyk! Fajne kolory no i metki..... może zrobisz coś na sprzedaż dla cioci z bb?? kocyk/ rozek albo 2 czapeczki małą i dużą? bo ja też czekam na drugą córkę.

Tren lepiej już?

kołtunek strasznie Ci współczuję wiem co przeżywasz....u mnie tez gorszy dzień boli i leżę.

Marzena no właśnie bardziej wkurz brak informacji i krętactwo niż powiedzenie prosto w oczy jak jest.

Ciuchów mam sporo a z zakupami tez wstrzymuję się do wakacji.
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Co do kapieli to ja lubie gorace kapiele i wiem że nie można ale dzisaj tak cieżko bylo mi sie oprzeć tyle dobrze że to prysznic. Ja to wogole chciała bym mieć wszystkojuż nowe meble odmalować pokoj posprzatać w miedzy czasie kupić wózek i wyprawke i jeszcze budowa. Mam milion myśli na sekunde ( okropne to jest)
Wogole nie wiem co mi jest po zupach tłustych tj. Rosół. Wymiotuje samym tłuszczem wieczorem. Już od dłuższego czasu nie jadłam rosołu ale dzisiaj nie mogłam sie oprzeć i co i do tej pory mnie meczy. Łee a w nocy maluszek się wierci napiera na pęcherz i siusiam i siusiam.
Zazdroszcze tym kobietkom u których wszystko jest ok ;) piersza ciąża też nie była błoga.. Myślałam że ta bedzie;) a tak co do czekania to mi szybko leci. Już 22 tyd. Połowa za mną. Nim się obejrzymy a bedzie wrzesien ;D dużo wsparcia dla was ;) buziaki
 
kikifish87 To może też wezmę tą nospe. Magnez biore tez tylko raz dziennie bo jak wczesniej brałam wiecej to powodawało to straszne wymioty. Na samym poczatku tez mi lekarka wspomniała ze Nospe moge brac ale nie chciałam tyle tabletek... :-(

kołtunek brzuch mam miękki... mam wrazenie ze to po prostu jakies wiezadła albo zaparcia... poza tym przed ciazą ważyłam 63 kg a ze strasznie wymiotowałam to schudłam do 55 i aktualnie mam 58 a brzuszek całkiem spory.. wysoka jestem na 171... wiec moze dlatego ze jestem szczupła mnie mocniej boli... tak sobie próbuję tłumaczyć...
 
Lalki ja strasznie cierpiałam z bólami brzucha przez jelita. Zwiększyłam ilośc suplementów błonnika (babka jajowata - tez dla kobiet w ciazy) więcej pije i jest lepiej.
 
Dziewczyny co do kompletowania wyprawki to mogę Wam poradzić żeby naprawdę nie zwlekać i nie wierzyć w przesądy.wiem to niestety z własnego doświadczenia - w I ciąży na poczatku bałam się nawet wejść do sklepu z dziecięcymi rzeczami - bo oczywiście bałam się zapeszyc.potem jak juz od 25 tyg w zasadzie byłam unieruchomiona( poród 5 tyg przed terminem a ostatnie 4 w szpitalu) to wszystko kupowała mama i mąż.nawet nie wiece jak mi było przykro ze mnie to ominęło - nie mówiąc nawet o tym ze wózek kupowany bez testowania na żywo okazał się nieudanym zakupem. Teraz już powoli zaczynam kompletowanie rzeczy, choć czekam na ostateczne potwierdzenie płci, bo dużo rzeczy mam po córci i kwestia uzupełnienia zapasów albo o niebieskie albo o różowe ciuszki na start :) wózek w każdym razie kupiony i jestem mega zadowolona :) Używany ale w super stanie, bardzo się z niego cieszę, od wczoraj go testuję razem z córą :) nasz stary daliśmy potrzebującym znajomym.
 
Ostatnia edycja:
Anula09 ooo... ale to jest w tabletkach czy jak? bo ja takiego błonnika rozpuszczalnego w wodzie nie przełknę ;/ jakoś mi się to z pasza kojarzy ... :-(
 
Lalki naturalne nasionka rozpuszczalne. Nie jest to super ale wole to pic niż z jelitami walczyć. W miarę mi sie uregulowało wszystko a przede wszystkim kłucia odeszły.
 
Dziewczyny co do kompletowania wyprawki ja także się nie spieszę pewnie też dlatego że odkładam to na czas gdy będe juz w domu. Ostatnio podostawałam troszkę ciuszków bo bratanicy i także od koleżanki, duzo rzeczy nie będe musiała dokupować jedynie wózek. Też będę patrzyła zeby nie był za ciężki dlatego będe chciala uzywany ale lepszej marki
Co do zaparć mi pomagają płatki owsiane i woda. Ale co gorsza mam skłonności do żylaków i zastanawiam się czy mogę jakieś tabletki na to brać
 
hej./


Dzejka no ciut lepiej. Moge wysmarkac to co az w mozgu zalega. Bol jak cholera.. ale po ulga straszna :)

Co do wyprawki. Ja fotelik juz mam. Ł siostra przywiozla w niedziele, a ja jej kupilam fotelik dla starszego syna poddupnik z oparciem :) po wozek jedziemy 12-go maja. czesc stoi u tesciowej czesc u siostry Ł. Ubranka na pierwsze dni co raz kupuje ale bezplciowe.. no poo za ostatnim wypadem kiedy kupilam body w serduszka i getry rozowe. Ale w razie czego oddam komus :) łozeczko mamy, dodatkowych mebli nie potrzebujemy.. albo moze inaczej.. nie mamy miejsca :D posciel jest tylko odswiezyc trzeba.Kosmetyki to jeszcze mam czas kupic.

Dziś w koncu L bedzie szafe rozkrecał i nową skrecał. wolne ma wiec czuje ze moze nie zdązyc do wieczora.. trzeba sie uzbroic w glosne argumenty dlaczego ma sie pospieszyc.
 
reklama
o 11.30 mam prenatalne.




marta1905 gratuluję wizytki:):)

aniolinek również gratuluję wizytki:):)

pycia17 mamy w ten sam dzień prenatalne o której masz godzinie?

witaj fajna:)

paulus00 co do witamin mam z kwasem foliowym biorę jak sobie przypomnę, za to jem więcej owoców. hemoglobine mam na poziomie 13 i cały czas jest taka sama:) ja słyszałam że jak sie bierzę witaminy to że dziecko szybko rośnie- nie wiem ile w tym prawdy:)

gabrielke takie życie, jedna ciąże znosi lepiej druga gorzej chyba sobie z tego zdajemy sprawę :) współczuję przeprowadzki też jestem na tym etapie.. a co do zakupów osobiście podziwiam bałabym się zostawić na ostatnia chwilę :)





co do wątku zamkniętego zróbmy może kryterium koło 20-30postów. bo 50 to sporo a szkoda żeby mamusie które nie mają czasu musiały zrezygnować. i fajne to będzie tak jak pisałyście pod kątem zdjęc itp :):)


ale to co impreze przenosimy na fejsika?uważam jak jolka.. nie róbmy też dwóch grup bo to trochę bez sensu;/ tutaj mamy wszystko.. o wózkach, brzuszkach itp. :)
 
Do góry