reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Mama krzysia tak bardzo Ci współczuję. Napewno jest Ci ciężko ale tak jak sama mówisz masz dla kogo żyć. Łatwo napewno nie będzie ale dasz rade. Eh zdrada pewnie tak bardzo boli :-( na szczęście mnie mąż nigdy nie zdradził, ale mogę się tylko domyślać jaki to ból. Trzymaj się Kochana <przytul>
 
reklama
mama krzysia chciałabym Ci polecić stronę, gdzie możesz pogadać z osobami, które są w podobnej sytuacji jak Ty lub były. Jest to Forum Kobiet - NETKOBIETY.PL Tam raczej nie znajdziesz głupich komentarzy i wyśmiewania się, a na pewno będziesz mogła się wygadać.POWODZENIA!
 
S jak Sara dziękuję na pewno zajrzę na tą stronkę w wolnej chwili. Na razie szukam mieszkania na sprzedasz te w którym mieszkam musze sprzedać i połowę kasy oddać mężowi i kupić coś mniejszego dla siebie i dzieci.
 
Mama-Krzysia....straszna Twoja historia... Bądź dzielna ... musisz stawić czoła przeciwnoscia losu... Przetrwasz to wszystko... Skup się na dzieciach one dodają nam skrzydel i sil by góry przenosić!
 
Mama krzysia - masz dla kogo żyć i to jest najważniejsze. Alimenty dostaniesz, możesz już teraz wystąpić również o zabezpieczenie na czas ciąży. Mieszkanie się sprzeda i kupisz ładne dla Ciebie i dzieci. Niestety żyjemy w takim świecie bez zasad i takie rzeczy się zdarzają... poznasz kogoś kto pokocha Ciebie i dzieci i będzie na Was zasługiwał (choć dziś to pewnie dla Ciebie abstrakcja).
 
dżejka trzymam kciuki za WAS :*

ja na wizyty chodzę prywatnie co dwa tygodnie..

mama-krzysia trzymaj się !! zobaczysz że z czasem wszystko się ułoży!!
 
mama krzysia ja również bardzo Tobie współczuje, ale postaraj się jak najmniej stresować i zadręczać żeby nie obciążać maluszka, zobaczysz, że z czasem wszystko się ułoży, trzymam za Ciebie kciuki
 
mama krzysia wspolczuje i wiem co przezywasz bylam w podobnej sytuacji tylko ze mnie maz nie zdradzal tylko chlopak z ktorym bylam bardzo dlugo, dobrze ze nie mam z nim dzieci bo poronilam w czasie kiedy on mnie zdradzal takze wiem co przezywasz ale pamietaj facet ktory zdradza jest podlym chamem i nie zasluguje na kobiete ktora da;la by za niego wszystko....poznasz jeszcze w zyciu osobe dla ktorej bedziesz najwazniejsza ja znalazlam meza ktory mnie wspiera i choc widujemy sie co 2 tyg bo pracuje za granica to wiem ze ja i nasze malenstwo ktore nosze bod sercem jestesmy dla nie go wszystkim
 
reklama
Dzis czuje ze jakoś okresowo :/ całe szczęście nie ma plamień. Wczoraj na wizycie wszystko ok - szyjka 4,5 cm maluch rośnie - ale sa duże watpliwości jednak czy synek :) ... Kolejna wizyta 29.04
 
Do góry