reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Hej dziewczyny, w końcu udało mi się do Was dołączyć :)
Na szybko o sobie: to moja pierwsza ciąża, mam niedoczynność tarczycy, wciąż złe wyniki TSH (sporo ponad norme) mimo zwiększonej dawki euthyroxu. Jestem po badaniach prenatalnych, na szczęście wszystko w jak najlepszym porzadku. Dzidzia nie dala nam poznać swojej płci, także dowiemy się pewnie za miesiąc.
No i to tyle, witajcie :)
 
reklama
Dziewczyny czytałam, że z tym brzuchem to jest tak, te które mają silniejsze mięśnie brzucha, są bardziej wysportowane mają go później. Moja znajoma jest w 7 miesiącu i dopiero coś widać. Wszystko przed nami :-)

Ja się nie do końca z tym zgodze, niestety:-)

Jestem instruktorką fitness i zumby, jeśli mogę tak o sobie (a chcialabym ;-) ) powiedzieć to ciało jest dość wysportowane a brzuch bardzo mocny. ;) ;) Niestety/stety mi brzuch szybko wywalilo, szczególnie pod pępkiem. Ogólnie cały jest taki wzdety. Od czasu kiedy wiem ze jestem w ciąży brzuszkow nie robię w ogóle. Na innych zajęciach które prowadzenia i tak sika rzeczy troszkę się brzuch angażuje więc nie ma sensu go specjalnie napinac.
Mnie za to powoli zaczyna dokuczać bol pleców, mam pogłębiona lordoze i zawsze napisanie brzucha pomagało trzymać plecy, no a tera lipa..
Ale damy rade :)
 
Ostatnia edycja:
Witaj Wiola84!
Gratululę wizyt, że już znacie płeć, a przede wszystkim, że pociechy zdrowe. Ja mało pisze, bo maż ma dyżur przez tydzień 24 h i ciągle ma telefony w nocy. Wcześniej mi to nie przeszkadzało, a teraz się nie da... Poza tym jutro prenatalne. Kurcze tyle piszecie o tych pomidorach, że mam teraz zachcianki. Ja tez mam 24 marca ginekologa a na L4 jestem od 24 lutego. Nie chciałam iść, ale u nas teraz w pracy dużo stresu i siedzenia w nadgodzinach, a przez to nie mam czasem czasu na siku. Nie wiem, czy teraz tez mi da lekarz L4, szczególnie, że mam innego. Mam dylemat ....bo niestety w pracy nikt nie będzie mnie traktował ulgowo...ale nowe osoby błagają, żebym wróciła.
Padam, oby ta noc lżejsza, niby mąż informatyk, a nawet w nocy ma dużo pracy...
 
hej.
nie spie od 4.30. Jak wczesniej spalabym calą dobe i mi bylo malo tak teraz mam bardzo wczesne pobudki. Do tego gardlo mi zaczyna szwankowac. Coś czuje ze do weekendu glos zaniknie.Wypadaloby do lekarza sie przejechac ale dziś nie moge.. drzwi jade kupić do Oskara i naszego pokoju.A pozniej teakwondo z chlopcami.
A na zgage mi w 2 ciązy pomagalo manti. Zadne mleko, zadna woda i inne domowe specyfiki. i usialam spac na siedząco.

a co do L4. Ja nie jestem. w mojej pracy nieda sie wziąsc urlopu.a czasami by sie przydał.
 
Ostatnia edycja:
Viola- w wątku wrześniowe mamy :tak: tam są listy tematów z góry na dół
Wiola- witaj :-)
Tren- ja pamiętam, że czasami brałam renie. Ale na szczęście wczoraj po mleku przeszło :tak:
Gosiamat- co do przedłużenia L4, to już musi być Twoja decyzja. Jesli masz stresującą pracę, to lekarz nie może Cię zmuszać do powrótu ;-)postaw się mu twardo w razie w

Witam z rana, ja na nogach od 5:48 :szok: moje dziecko nie daje mi się wyspać :-D chciałam się pochwalić, że od 2-ch dni wieczorami czuję delikatne mizianie tam gdzie jest dzidziuś! :-)
 
ana, małami gratuluję udanych wizyt! :)
co do wagi u mnie tylko 0,5kg na plusie :D
wiola witam i bardzo fajnie że dzidzia zdrowa! :)

ja wczoraj byłam u swojego ginekologa i crp mi wzrosło.. ale powiedział że mogą to być nie wyleczone zęby.. wizytę mam we wtorek to się dowiem ile takich posiadam..
do tego łożysko na tylnej ścianie nisko ale tym kazał się nie martwić i normalnie żyć :) pozwolił wrócić na basen ! :):) co mnie bardzo cieszy:):)

dzisiaj jadę na 1 zakupy dla maluszka.. na hurtownie z przyjaciółką. zobaczę jak cenowo i co tam mają :)
miłego dnia :*
 
Wiola84 witaj i gratuluję :-)

Ja płci dzidziusia nie chce znać, przynajmniej narazie, może potem mi się zmieni.

Jolka mi też się już 2 razy wydawało, że coś czułam, ale to moja 1wsza ciąża na tym etapie i nie chce sobie nic wmawiać.
 
Cholerka a ja cały czas taka aktywna. Praca plus ten mój fitness i juz 2.5kg na plusie;) generalnie nie widzę tego po sobie ani nie czuje no ale waga mówi sama za siebie :)
 
reklama
A ja czekam na badania pernatalne . Badanie na 9:00 lekarka jeszcze nie raczyła przyjechać! W gyncentrum to chyba standard bo przed ostatnio czekałam 1,5h potem 40 min a dziś to chyba rekord chcą pobić . Ogólnie jestem wkurwiona
 
Do góry