reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Hej dziewczyny, podczytuje Was caly czas ale czasu wciaz brakuje. Gratuluje udanych wizyt. U mnie tez ok, w poniedzialek mialam prenatalne i bedzie prawdopodobnie chlopczyk
 
Ostatnia edycja:
W Alicji zakochana jestem od dawna ponieważ kilka moich ulubionych serialowych postaci ma to imię i jakoś dobrze i magicznie mi się ono kojarzy:) Aleksandra też bardzo ładne. U mnie jednak jakaś chemia jest na tę Alicję więc jak nic się nie zmieni.
 
Dziewczyny gratuluje ! Mieliśmy dla dziewczynki Kinga, a tu dzidziusiowi ''cos'' dendało i prawdopodobnie chłopiec będzie. Choć lekarz powiedział, że nie daje głowy, więc zobaczymy. Ale termin nam wyliczył na 27 wześnia (7 rocznica ślubu). Przezierność karku 1,60 mm...Wyniki 15 latki Pan doktor powiedział. Kamień mi spadł z serca.

Ja bym też poczekała dwa dni i dużo piła, a jakby nie przeszło to do lekarza.
Z tymi mięśniami to dobrze wiedzieć, a ja już mam niestety 70,40 kg także chyba najgrubsza z Was jestem ...
 
gosiamat na pewno nie jesteś najgrubsza ;) zresztą waga nie jest wyznacznikiem, mięśnie ważą więcej :) będziemy miały po prostu więcej do dźwigania w te wakacyjne, upalne dni :))))
 
gratuluje wam dziewczynki wizyt. prawda ze czlowiek sie od razu uspokaja jak widzi taka mala kruszynke fikajaca:-)

gosiamat- pociesze cie ja waze 95 kg. a szczerze to nie wiem jaki mam uznac termin porodu, bo wg OM 21.09
wg dr z kliniki 26.09 a po prenatalnych 25.09 wiec hmmm jakbym urodzila 26.09 to tez u mnie 6 rocznica slubu by byla:)
 
Gosiamat nie jesteś najgrubsza ;)
dziewczyny gratuluję wizyt i poznania płci :)
byłam dzisiaj na hurtowni dziecięcej :

2kocyki, ręczniczek z kapturkiem, smoczki, myjkę, termometr do wody, body na 56 i 62, półśpiochy, kompecik śpich+ kaftan, pajacyki, ubranko na wyjście ze szpitala, zestaw do obcinania pazurków itp.
smile.gif

dostałam zniżkę 100zł takżę zapłaciłam nie wiele
smile.gif


jestem zadowolona i mam dość słuchania od teściowej.. za wcześnie.. jestem przesądna kupisz w wakacje. bleee
 
reklama
Rozmawiałam dziś z koleżanką i zdziwiona była że w 12 tygodniu płeć mi podali. Ona miała tak, że dopiero w 20 tygodniu ciąży dowiedziała się jaka jest płeć dokładnie. Także na razie nie jest to jeszcze dla mnie na 100%. Ale drugie cudne imię dla dziewczynki mam - "Nina".

kaha91 - zazdroszczę zakupów, ja ostatnio byłam z mamą w 5-10-15 i serio kupiłabym wszystko bo to jest takie przesłodkie, te mikro skarpetki:)
 
Do góry