reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Wiola- ja też w pierwszej ciąży na tym etapie miałam 2,5 kg na plusie, a byłam bardzo aktywna. Nie ma chyba reguły, każda ciąża inna
Klaudixonn- życzę cierpliwośći i pozytywnego badania! :tak:
 
reklama
No ja zgłupiałam w ciąży bo jadłam mało woli przed bo mało które mogę dobiłam do 70 kg w ciąży po czym poszłam do dietetyka i mam jeść dużo więcej węgli wec sie nimi opycham. Po miesiącu 2 kg mniej i bądź tu mądra ? Ale w ciąży organizm pracuje całkowicie inaczej.
 
Dziewczyny ratunku chyba się czymś zatrułam od wczoraj źle się czuje, w nocy wymiotowałam, od rana na razie nie wymiotuje ale słabo się czuje, apetytu brak jak się nie poprawi to pójdę do lekarza, któraś z was też miała zatrucie albo jelitówkę????
 
Maggie- gratuluję!
Pycia- pij bardzo dużo płynów, żeby się nie odwodnić. Może podejdź do apteki i zapytaj czy możesz coś w ciąży brac? Jelitówka ostatnio w moim otoczeniu panowała :-(
 
Ja się nie do końca z tym zgodze, niestety:-)

Jestem instruktorką fitness i zumby, jeśli mogę tak o sobie (a chcialabym ;-) ) powiedzieć to ciało jest dość wysportowane a brzuch bardzo mocny. ;) ;) Niestety/stety mi brzuch szybko wywalilo, szczególnie pod pępkiem. Ogólnie cały jest taki wzdety. Od czasu kiedy wiem ze jestem w ciąży brzuszkow nie robię w ogóle. Na innych zajęciach które prowadzenia i tak sika rzeczy troszkę się brzuch angażuje więc nie ma sensu go specjalnie napinac.
Mnie za to powoli zaczyna dokuczać bol pleców, mam pogłębiona lordoze i zawsze napisanie brzucha pomagało trzymać plecy, no a tera lipa..
Ale damy rade :)

No proszę :) internet i te jego mądrości :-D Maggie gratuluję córki :)
 
to ja chyba jestem na 1 miejscu z przyrostem wagi. Startowalam z 63km. obecnie jest 69-70kg. Ale od ok walentynek nie uroslam ani kilograma.
Ale ja z tych duzoprzybywających. Z F przytylam 27 kg z O az 40kg :) na szczescie w ciągu pol roku wracam do rozmiaru 38-40.
 
Witam Panie:-)

Kaha
gratuluję udanej wizyty i chłopca:-)

Ana
gratuluję, trzymam kciuki, zeby się na następnej wizycie udało potwierdzić płeć, a jak dużą masz tą torbiel? ja mam 3 cm i tylko mamy obserwować

Mała Mi ja też z nadzieją dopytywałam, czy moze się jeszcze zmieni i też raczej nie ma na to szans... gratuluję!

Wiola
witaj!

Pycia
ja już dwa razy przechodziłam w ciąży, ale nigdy nie trwało to dłużej jak 2 dni, w sumie to nic z tym nie robiłam, czekałam aż mi przejdzie i starałam się dużo pić

Maggie
gratuluje córy!

Klaudixxon i jak po wizycie?

ja się wczoraj zabrałam za porządkowanie ciuszków dziecięcych, stwierdziłam, ze z wielkim brzuchem będzie mi cięzko po strychu śmigać, a chłop to połowy rzeczy nie znajdzie... o dziwo nie mam aż tak strasznie dużo ciuszków i mogę sobie śmiało coś podokupywac:-)
miłego dnia!
 
reklama
Matko jedyna co się nadenerwowałam. Lekarka się spóźniła 1h, więc byłam tam na 9;00 udało mi się wejść do lekarza o 10;45. MASAKRA.
Jeszcze z gabinetu obok wyszła dziewczyna w ciąży cała zapłakana, za nią biegł mąż - aż mi się słabo zrobiło.

Badania ponoć mam książkowe, wyniki super wszelkie rzeczy związane z dzidzią super książkowo. Wszelkie rzeczy związane ze mną ponoć też super, pani mi nawet powiedziała, że mam wyniki 20-latek. Musiałam zrobić test z krwi PAPA bo ponoć u nich wszyscy tak robią i takie mają tam zasady. Więc zrobiłam za 7 dni do odebrania będę miała.

Z USG wyszło, że na 80% dziewczynka:) Także jak mi wszyscy mówili, że będzie dziewczynka a ja mówiłam że chce chłopca to będzie jednak dziewczynka. Ze śmiesznych rzeczy od początku czułam, że będzie to chłopak ale za cholerę nie mogłam dla niego imienia znaleźć. I ostatnio wymyśliłam idealne imię dla dziewczynki, że nawet mojemu lubemu się podoba ale dalej razem nie mogliśmy nic fajnego dla chłopaka wymyśleć żeby nam się razem podobało. Także, myśleć już nie musimy będziemy mieli śliczną i cudną Alicję:)
 
Do góry