reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Gosiunia- spokojnie, glukoza teraz to akurat z krwi ;-)
Milusia- ja tam o porodzie nie chcę myśleć, bo nie wiem, jaki będzie. Nie chcę się nastawiać, pierwszy przetrwałam, to i drugi przetrwam :laugh2: mam tylko nadzieję, ze będzie krótszy od pierwszego
któraś pytała o mdłości- mam cały dzień, czasami kończy się to wymiotami. Nie pocieszam się, ze minie po 12 tygodniu, bo w pierwszej ciąży mnie muliło do końca, ale może teraz akurat, kto wie ;-) może szybciej minie
 
reklama
Kasiaam to po co ty jeszcze mały zus płacisz jak naliczą potem średnią, lepiej teraz duży od razu 3 mieś i na zwolnienie. Ja mam działalność od pażdziernika 2014 i nie mogę męża zatrudnić bo on nie ma uprawnień.

Co do teściowych, to mam okropną, mój mąż to jej jedynak w tym samym mieście mieszkamy a ona najlepiej jakbyśmy się wcale nie widywali. Nawet na święta nas nie zaprasza, jak dzioeci do niej chcę podrzucić to weżmie ale mężowi poitem narzeka,ze te dzieciaki to tak ją zmęczyły a ja nawet obiad im w słoikach daję,żeby nie musiała gotować.
A moja mam to uważą ,że dwoje dzieci to w sam raz i nie potrzeba więcej. Teraz jest na sympozjum i dowie się jak wróci ale radości to nie będzie to samo moja babcia.

gosiunia planujesz ślub czy na kocią łapę?

JAk patrzę co się na tym świecie dzieje to aż boję się ,że to słaby czas na kolejne dziecko... rolnicy strajkują, górnicy strajkują, za "płotem " wojna... do czego to doprowadzi
 
siemcia, kolejny dzień mdłości i wymiotów mija heh mam lepszą chwilkę, nawet obiad dziś zrobiłam i pozmywałam, bo ostatnio to mój m przejął wszystkie obowiązki w domku, ja tylko praca, studia, sesja i praca mgr:) Co do suwaczka to chętnie wstawie ale nie mam pojęcia jak się to robi więc pomóżcie kochane :)
Musze chyba zainwestować w nowy większy wygodny stanik bo bufet mi rośnie heh i jakieś pryszcze mi wyskakują massakraa, ale najgorsze jest to że nie mogę się zmusić żeby isć do fryzjera, bo zwyczajnie nie dam rady wysiedzieć na pasemkach w tych zapachach, zazwyczaj u mnie to trwa ze 3 h więc zapuściłam się już na maxa ehhh oby za miesiąc było już lepiej
 
Natalia2 też mam odrost ,że hej. Miałam iść w tym tygodniu no ale ,że dowiedziałam się o dziecku to darowałam sobie. Mnie też zaczyna mdlić. Z synem to do 12 tyg rzygałam jak kot z córką raz jedyny w 8 miesiącu.

Jutro idę na biocenozę wymazu i na hpv bo miałam złą cytologię w pażdzierniku. W marcu mam jeszcze w związku z tym kolposkopie
 
asika82- Na razie ślubu nie planujemy, może za jakies 3-4 lata :) kochamy się to najważniejsze a na ślub jeszcze przyjdzie czas, bo to nie mały wydatek a teraz wydatków bedzie sporo :p więc nie ma co się spieszyć :)
 
witam mamusie:) zaglądam na Waszą grupę z sentymentu bo jestem wrześniową mamą 2010;) i przyszłą majową mamą 2015;) życzę Wam spokonych ciąż, szczęśliwych porodów i zdrowych dzieciaczków:)
 
Cześć dziewczyny! Wróciłam właśnie z pierwszego usg, słyszałam serduszko! Dzidzia według usg ma 8t5d :) kamień spadł mi z serca, teraz tylko spokojnie doczekać do końca pierwszego trymestru :)
 
Engacka- gratuluję serduszka! :-) nie przejmujcie się, ze z usg dzieciątko te kilka dni mniejsze, jeśli sie rozwija, to najważniejsze. Mój synek długo był tydzień do tyłu, a później wszystko nadrobił i urodził się dzień przed terminem ;-)
 
reklama
Do góry